Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 17.03.2015, h. 22:38, dodał: Promant
16

Filmy autorstwa: Evike.com Airsoft, Booligan Airsoft oraz G&G.



Evike.com Airsoft: WE M84 Compact Training Pistol. 

 

 

 

 

Booligan Airsoft: airsoftowa Bazooka.

 

 

 

 

Kilka filmów autorstwa firmy G&G prezentujących jej najnowsze produkty oraz rozwiązania w zakresie replik AEG.

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

YouTube

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 2)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Grey 17.03.2015, h. 22:58 Grey
Przyznam, że nagromadzenie innowacyjności w stajni G&G robi wrażenie. Ciekawe jak to będzie z awaryjnością, ale bardzo obiecujący jest nadchodzący okres.
Właśnie. Ale jak ta cała elektronika padnie to nie będzie raczej mowy o naprawach we własnym zakresie, tylko wymiana modułów. Ciekawe jak to podwyższy koszty użytkowania replik. Bo że będą się psuć to norma.
Promant 17.03.2015, h. 23:42 Promant
relativy 17.03.2015, h. 23:17 relativy
Wiele z tych innowacji jest bardzo ciekawa i chciałbym aby się przyjeły jako standardy. Oczywiście wiadomo poza pomysłem kluczowe będzie też wykonanie. Jest tylko jedna rzecz, która do mnie nie przemawia, nowy sposób poruszania dyszą.
Sposób w teorii ciekawy i o wiele prostszy niż stosowanie listwy popychacza/dosyłacza, ale wg filmiku zanim kulka zostaje załadowana do komory hop-up (i dysza uszczelni się z gumką hop-up), część sprężonego gazu ucieka dołem komory (a tam pomimo kulek blokujących swobodny odpływ powietrza, raczej szczelności nie będzie).

Poza tym taka ilość czujników i elektroniki aż prosi się o usterki :/
scarm 17.03.2015, h. 23:44 scarm
Sposób owszem wydaje się być prostrzy, ale z tego co filmik pokazuje lub ja zrozumiałem, to dysza jest dociskana przez powietrze z cylindra, a to będzie powodować nieszczelności.

Natomiast co do elektroniki, to może być bezawryjna pod warunkiem, że ktoś ją normalnie zaprojektuje.
relativy 17.03.2015, h. 23:54 relativy
cinollozowski 17.03.2015, h. 23:40 cinollozowski
Jestem dumnym fanbojem G&G xD
Punishment 18.03.2015, h. 09:10 Punishment
Poczekamy, zobaczymy. G&G jak na razie porządziło. Piękna sprawa.
walekval 18.03.2015, h. 09:47 walekval
Co oznacza ten realistyczny magazynek? Gdzie będą znajdowały się kulki? I dlaczego to będzie tak bardzo drogie?
Też się zastanawiam, gdzie będą te kulki. Jeżeli to nie jest tylko gadżet, a funkcjonujący magazynek, to już wiem dlaczego w tym roku na IWA G&G rozdawało wśród gadżetów atrapy nabojów.
Ciekawiło mnie jaki to ma sens - plastikowy nabój, który nawet zwykłym breloczkiem nie jest jako gadżet reklamowy?
Te naboje sprawiały wrażenie krótszych, więc teoretycznie można zrobić np. real-capa na zasadzie jak w magazynku pistoletowym - ściśniętej pionowo sprężyny.
No chyba, że wymyślili jakiś nowy genialny patent żeby to razem pomieścić ;)
Promant 18.03.2015, h. 10:12 Promant
https://www.youtube.com/watch?v=klDAoktpwcY&t=59 59 sekunda przednia część maga

Magazynek właściwy jest ukryty pod atrapami nabojów.
mk8539020 20.03.2015, h. 19:22 mk8539020
meldar 18.03.2015, h. 12:29 meldar
Jak dla mnie połączenie Laser Tag z Airsoftem jest dość kiepskim pomysłem ;/
korbixm1 18.03.2015, h. 14:36 korbixm1
Bardzo fajne rozwiązania. Nie są zbytnio innowacyjne jednak dotychczas takie bajery były wyłącznie w replikach PTW. Ciekawe jak będzie wyglądała sprawa z awaryjnością oraz z dostępnością i cenami części zamiennych. Trochę się boję że G&G będzie miało wyłączność z częściami swojego systemu i przez to będziemy płacić więcej. Tak czy inaczej bardzo fajna sprawa... Jeszcze tylko pytanie jak będzie z tymi replikami w Polsce oraz oczywiście... jak z cenami :)
Sytuacja w Polsce to nie problem - składasz zamówienie w Chinach i 3 tygodnie później masz wszystko :P Problemem jest cholernie drogi dolar :P
Maciejox 18.03.2015, h. 19:05 Maciejox
Jak będzie to dobre, to szybko coś to skopiuje.
Kopcik 18.03.2015, h. 19:57 Kopcik