Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 17.02.2015, h. 09:43, dodał: Promant
7

Filmy autorstwa: DoctorMilsim, AirsoftObsessed1, Airsoft Taiwan (AST) oraz Leupold Optics i RedArmyAirsoft.



DoctorMilsim: film przedstawiający rozbieranie i podstawowy tuning repliki Tippmann AIrsoft M4.

 

 

 

 

AirsoftObsessed1: prezentacja ciekawego customa, wykonanego na bazie repliki E&L AK 105

 

 

 

 

Airsoft Taiwan: zawór cylindra do repliki GBB, polepszający osiągi pistoletu - zmniejszający spadki wartości fps i zwiększający ilość wystrzelonych BB (na jednym ładowaniu). Zawór pasuje do replik marek TM, WE i KJ. Może być stosowany w modelach: Hi-capa, 1911, Glock, M9 oraz PX4.

 

 

 

 

Na koniec ciekawe prezentacje optyki, w filmach autorstwa Leupold Optics i RedArmyAirsoft.

 

 

 

 

 

Źródło:

YouTube

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
B-E-D-A 17.02.2015, h. 12:44 B-E-D-A
Kto jest producentem tego Aimpointa i gdzie go można dostać? Znikomy efekt paralaksy wygląda zachęcająco, tylko ciekawe jak z ceną - oby nie tyle ile najtańsza replika EOTecha bez paralaksy. ;)
Jedyna informacja jaką znalazłem - w komentarzach rosyjskich do filmu podaja link do tej strony i produktu: http://gunsight.ru/red-dot-sights/kollimatornye-pricely-zakrytogo-tipa/aimpoint-micro-t1--lt660--nizkoe-kreplenie


Widzę, że Grey mnie ubiegł :)
Promant 18.02.2015, h. 16:22 Promant
karol_alasz 17.02.2015, h. 15:35 karol_alasz
A to kolimatory (bez powiększenia) maja efekt paralaksy? Bo chyba to odróżnia jej od celowników optycznych (lunet)... Może chodziło Ci o "ducha"?
Oczywiście, że mają - ersoftowe wręcz nagminnie
Lambert 17.02.2015, h. 20:22 Lambert
Pod hasłem efekt paralaksy mam na myśli sytuację, kiedy patrzy się na znak celownicy pod różnymi kątami, a on się "przemieszcza" uniemożliwiając skuteczne celowanie. Na dodatek w przypadku tanich EOTechów znak celowniczy jest powiększany jeśli oddalamy oko od szybki, a zmniejszany jeśli przybliżamy. Efekt paralaksy łatwo zaobserwować mając standardową stałą muszkę w M4 i chiński kolimator - kiedy lekko odchylimy wzrok względem osi lufy znak celowniczy "ucieka" i przestaje się zgrywać z muszką. A cała idea kolimatorów polega na tym, aby właśnie nie zgrywać znaku celowniczego kolimatora ze stałymi przyrządami. W oryginalnych kolimatorach Mil-Spec obojętnie pod jakim kątem patrzysz, znak celowniczy zawsze pozostaje w tym samym miejscu (lub zmienia położenie w pomijalnym stopniu). Efekt ten uniemożliwia skuteczne celowanie, stąd moje zdziwienie, że nikt na forum o tym nie wspomina. A przy EOTechach ACM wypomina się tylko efekt ducha i lustra, przyciemnianą szybkę i ograniczoną regulację.

Z tego co widziałem po youtube'owych prezentacjach Aimpointów i EOTechów (ACM, Element, KA, G&P. G&G itp.), że niestety wszystkie miały wspomniany efekt. Jedynym mi znanym EOTechem, z którego da się naprawdę celować to drogi i trudno dostępny HurricanE (na dodatek bez oznaczeń). A patrząc po filmiku z newsa to ten Aimpoint (z oznaczeniami) ma znikomy efekt paralaksy - stąd moje pytanie: jaka firma go robi, gdzie i za ile można go dostać?
B-E-D-A 18.02.2015, h. 14:28 B-E-D-A
Rzeczywiście dobre kopie EOTECHów robi Hurricane. Kolimatorów także Tokyo Marui - nawet lepsze pod względem optyki do Hurrcane'a. Jednak TM nie robi kopi EOTECHów.
Lambert 18.02.2015, h. 15:52 Lambert
Grey 18.02.2015, h. 16:03 Grey
Ten Aimpoint T1 jest tu, ale czy w Polsce się da to kupić?
http://gunsight.ru/red-dot-sights/kollimatornye-pricely-zakrytogo-tipa/aimpoint-micro-t1--lt660--nizkoe-kreplenie

przetłumaczone automatem
http://goo.gl/b9iVfJ

koszt tam to 62 USD