Daj cynk
Reklama

Aktualności

Gunfire łożyska od Kanzen

Polska, 07.02.2015, h. 12:43, dodał: szmerglu
14

Sklep Gunfire poinformował nas o kolejnych dostawach od G&G, Retro Arms, WE, Ultimate Tactical, GFC Tactical oraz wprowadzeniu absolutnej nowości od Kanzen. 



GFC-Tactical ladownica.jpg

GFC-Tactical pas nosny.jpg

Akcesoria od GFC Tactical
 
 
 

Retro-Arms selektor ognia.jpg

Retro-Arms szkielet.jpg

Retro-Arms trigger.jpg

Akcesoria do replik od Retro Arms
 

 

UT czapka kryptek.jpg

UT czapka.jpg

Ultimate Tactical wprowadził ciekawe kamuflaże do swoich kapeluszy i czapek
 

 

WE akumulator.jpg" src="/var/images/text/616107/1/WE%20akumulator.jpg" alt="WE akumulator.jpg" width="500" height="280" />

WE ladowarka.jpg" src="/var/images/text/616107/2/WE%20ladowarka.jpg" alt="WE ladowarka.jpg" width="500" height="279" />

WE-Europe.html?utm_source=wmasg&utm_medium=presspack&utm_content=we_europe&utm_campaign=deal_2015" target="_blank">We Europe wszelakie zasilanie do replik

 

 

g&g gg551.jpg

g&g gkms.jpg

g&g gks74.jpg

Dostawa od G&G zawierała szereg nowości

 

 

mechanix m-pact.jpg

mechanix original vent.jpg

Poszerzono asortyment od Mechanix o nowe modele

 

 

kanzen-airsoft lozyska.jpg

Na koniec, nowość od francuskiego producenta łożysk - Kanzen
 
 
 

Źródło

Gunfire.pl

Ocena wszystkich (3.00, głosów: 11)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
GuloGulo 07.02.2015, h. 18:50 GuloGulo
Jestem zwolennikiem wolnego rynku i ekonomicznym liberałem. Uważam, że każdy ma prawo tak kształtować politykę swojej firmy jak mu się żywnie podoba (w granicach prawa). Ale w przypadku tych łożysk to chyba kogoś pogięło z tymi cenami.
Sęk w tym, że to są łożyska TAKTYCZNE i WZMACNIANE. ;)
Ciekawe jak długo firma utrzyma się na rynku, google po wklepaniu "Kanzen Airsoft" wypluło mi głównie te łożyska.
Shadow 07.02.2015, h. 19:13 Shadow
@Shadow
Tak , zaraz ktoś wyprodukuje TAKTYCZNE i WZMACNIANE podkładki do tych łożysk za 150 € ... sztuka :)
GuloGulo 07.02.2015, h. 19:20 GuloGulo
Może to są łożyska do samochodów albo z kosmiczną technologią? No inaczej wytłumaczenia na tak chorą cenę nie ma. :F
SirHawk 07.02.2015, h. 19:57 SirHawk
cena noramla jak na kainzeny. w uk kosztuja srednio po 20-30f za komplet. kanzeny sa bardzo dobre- potrafia zredukowac tarcie tak, ze finalnie rof idziez. dziwie sie troszke,ze tak poznio trafily na polski rynek. tutaj przykad roznicy miedzy lozyskiem ceramicznym a zwyklym : https://www.youtube.com/watch?v=edxSy2QDm5g milego ogladania :v
johny13 07.02.2015, h. 22:31 johny13
Kanzeny już od jakiegoś czasu są w taktycznym i airsoftarmory, więc to tak naprawdę żadna nowość na naszym rynku.
wiciok 07.02.2015, h. 23:32 wiciok
wiciok 07.02.2015, h. 20:32 wiciok
Ogarnijcie się. Stalowe Promyki są tańsze o CAŁE 2$, a ceramiczne Modify o CAŁE 3$. No majątek po prostu.
Nie wiedziałem. Ale wobec tego uważam że z cenami za łożyska Promyka i Modify tez ktoś ostro przegiął. Naprawdę. Nawet jak są robione ręcznie a kulki polerowane osobiście na jedwabnych krawatach prezesów tych firm to po prostu nie ma sensu, bo zwykłe łożyska za 20 parę zyli przetrwają niejedną replikę. Chyba, że ktoś sobie napisze na replice: "mam w środku łożyska Modify za 250 zyli komplet" Jego sprawa, ale dla mnie to nie jest normalne.
GuloGulo 07.02.2015, h. 20:54 GuloGulo
Tak, bo nasze repliki są niezwykle precyzyjnymi maszynami i wymagają dokładności złożenia o setnej milimetra, więc nie widzę innej możliwości niż zakup wykonanych z najwyższą dokładnością ceramicznych łożysk. Wszak przy użyciu tańszych nieprecyzyjnych łożysk kulowych lub ciernych celność naszych replik spadnie o jakieś 5cm /50m co w naszych rozgrywkach było by prawie samobójstwem. Same naprężenia w GB natomiast (przy nieprecyzyjnym złożeniu) mogą doprowadzić do uszkodzenia zwykłych łożysk, a przez to wybuchu GR i rażenia kolegów fragmentami niskiej jakości części wewnętrznych typu SHS, Guarder, JBU itp

Także panowie nie ryzykujcie,, bierzcie łożyska ceramiczne najwyższej jakości...
l_isek 08.02.2015, h. 13:32 l_isek
Warlord Shadow 07.02.2015, h. 20:52 Warlord Shadow
Te ceny... Kawałek aluminium za 60zł? To jest naprawdę niepoważne.
ale to jest CNC!!!!!!!!!111
Obi-Wan 07.02.2015, h. 21:27 Obi-Wan
No tak- akronim CNC zawsze potraja wartość przedmiotu.
Warlord Shadow 07.02.2015, h. 21:59 Warlord Shadow
roos 07.02.2015, h. 22:15 roos
Kanzen? Firma działa chyba od 2005 roku, znaczy dłużej niż większość asgejów uprawia to hobby.To jest wolny rynek, jak się komuś nie podoba to nie musi kupować. A firma jakoś "przędzie", znaczy znajduje nabywców, głównie cyklistów...

Może dla GF jest to absolutna nowość, ale Kanzenowe łożyska do PTW są od wielu lat... chyba że chodzi o dostępność w PL. To faktycznie nowość.
Nie bardzo, taktyczny i airsoftarmory mają je w ofercie już od jakiegoś czasu.
wiciok 07.02.2015, h. 23:36 wiciok