Daj cynk
Reklama

Aktualności

Specshop preorder vz.58

Polska, 03.02.2015, h. 19:17, dodał: szmerglu
18

Sklep Specshop poinformował nas o sporych dostaw replik, części, akcesoriów, kulek i innych produktów od marek zrzeszonych w konsorcjum ASG DK. Dodatkowo umożliwia zamówienie replik vz.58 w preorderze w specjalnej cenie.



Strike-E553.jpg

Replika celownika holograficznego Eotech 533 od Strike Systems

 

 

ASG_Armalite-ARMS_M15-SIR_Proline_17940_1.jpg

Armalite ARMS M15SIR Proline

 

 

ASG_ScorpionEVO3A1_17831_wSights_1.jpg

Scorpion EVO 3A1

 

 

KWA-CZ75-FM-1.jpg

KWA CZ75

 

 

Ultimate_AirNozzle_AK_16649_1.jpg

Nowością są dysze uszczelnione od Ultimate.

 

 

bolle foto.jpg

Sklep otrzymał także dostawę okularów, gogli i akcesoriów od firmy Bolle.

 

 

MacTronic_BlackEyeMini_115lm_Black_MX512L_1.jpg

MacTronic_BlackEyeRechargeableFlashlight_420lm_MX532L-RC_1.jpg

MacTronic_M-Force_250lumen_CR123A_MX-T250_1.jpg

MacTronic_NOMAD_HLS-NL2-G_1.jpg

Sklep uzupełnił także stany magazynowe latarek firmy MacTronic.

 

 

bayonet_belts_v1.jpg

Dodano także na stan pasy od polskiej firmy Bayonet, wyposażone w klamry Cobra.

 

 

Na koniec, wspomniany wcześniej preorder :

Mowa o szumnie zapowiadanym czeskim karabinku automatycznym Vz.58 w wersjach Compact i Carbine. Repliki pojawią się w sklepie najpóźniej w połowie marca, jednak dostępne są od dzisiaj są już teraz w przedsprzedaży (preorder). Szczegóły dotyczące zamówienia należy zgłaszać na adres e-mail: info@specshop.pl

 

1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

6.png

7.png

8.png

9.jpg

 

Prędkość początkowa: 400 fps
Długość lufy: 400mm > Carbine / 200mm > Compact
Pojemność mag.: 160 BBs
Waga: 3000 g (Carbine) / 2800 g (Compact)
Pasująca bateria (Li-Po): 11.1V (Carbine) / 7.4V (Compact)
Materiał: Metal + nylon
Gearbox: VZ58 Gearbox (EFCS)

Ceny : 

vz.58 Compact - 1099 PLN
vz.58 Carbine - 1159 PLN
vz. 58 Mid-Cap - 135 PLN

 

 

Źródło:

Specshop.pl

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 1)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
pan kozaq 03.02.2015, h. 19:43 pan kozaq
ILE TEN MIDCAP?!
Miliony złotych monet :I. A kurna chciałem kupić :/
Cznadel 03.02.2015, h. 22:09 Cznadel
Magi ostre od VZ można kupić na allegro za max 25zł i tanim kosztem zrobić sobie, tak jak ze stalowymi do AK- magazynki o dowolnej pojemności.
MatriX482 04.02.2015, h. 01:22 MatriX482
O ile podajnik będzie w tym samym miejscu...
wiciok 04.02.2015, h. 09:11 wiciok
jurrrus 03.02.2015, h. 19:50 jurrrus
To pierwsze to nie celownik holograficzny, tylko jego kopia.
Racja - lepiej uściślić; uzupełnię
szmerglu 03.02.2015, h. 20:05 szmerglu
wegorz 03.02.2015, h. 22:18 wegorz
Ja pierniczę... replika prawie w cenie palnej Cezetki :D
I tylko w tym przypadku to wcale nie znaczy że drogo :D
Karczu 03.02.2015, h. 22:44 Karczu
Niedawno mi gdzieś śmignęła oferta za 1300zł dla nowego vz58 ze składaną na bok kolbą. Tylko z drewnianym, a nie plastikowym łożem :)
wegorz 03.02.2015, h. 23:27 wegorz
Maciejox 03.02.2015, h. 23:16 Maciejox
Cena rozwala :o Nie spodziewałem się ze taka taniocha wyjdzie! :o Tylko pewno znal a nie stal :c Ale tak czy inaczej nieźle, ino magazynki bolą >.<
Mogę się założyć, że kolanko gazowe, podstawa muszki, podstawa szczerbinki, zawias kolby i lufa będą ze ZnAlu.
wegorz 03.02.2015, h. 23:30 wegorz
Tja, beton markówek jest przerażający. Chińczycy tłuką repliki ze stali? E tam, jesteśmy marką, odlewajmy niezmiennie od lat gównolit!
-Otto- 03.02.2015, h. 23:54 -Otto-
To samo kałachy GnP i KWA - droższe od lct a stali tam praktycznie w ogóle nie ma >.< No ale jest marka, więc płaćcie głupi ludzie XDD
Maciejox 04.02.2015, h. 10:05 Maciejox
Serwisowałem znajomym kilka replik G&P. W porównaniu do "chińczyka" od D-Boysa, czy Cymy to... No nie ma porównania. Inna sprawa, że swojego AK właśnie od Boysa byłem w stanie zrobić tak, że przez 3 lata działał praktycznie bezawaryjnie, ale wymagało to kilku "patentów".

Poza tym, co za różnica, że korpus repliki (lub komora zamkowa) jest wykonany ze stali, skoro żywotne elementy przynitowane do niego zrobiono w większości modeli z szajsmetalu i tak w przypadku pęknięcia trzeba wymienić całość? No jasne, można kleić. Ale po pierwsze nie wszystko da się skleić, a po drugie klejenie to tylko odwlekanie nieuniknionego.
Wacol 04.02.2015, h. 11:31 Wacol
FLC 04.02.2015, h. 11:14 FLC
No cóż ta VZ swoje kosztuje bo po pierwsze primo jest produktem licencjonowanym, a pod drugie primo IMHO to jest raczej produkt dedykowany dla fanów "Strkie Back" - nawet jeden z aktorów grających w serialu użyczył swojej facjaty na plakacie. Zwrócicie uwagę ile kosztują "zwykłe" repliki w momencie gdy są ucharakteryzowne na te z gier czy z filmu, dodajcie do tego markowe bicia na korpusie i mamy cenę...
Cena jest bardzo spoko. Jak an hipsterską replikę to nie ma na co narzekać, niektóre modele cymy kosztują po 800-900 a co dopiero takie coś co nie dość ze robione przez raczej dobrego producenta, to jeszcze na licencji :P Spodziewałem się że wyjdzie coś w stylu scorpiona tzn. >2000zł :P
Maciejox 04.02.2015, h. 13:28 Maciejox
NooBSaiboT 04.02.2015, h. 11:16 NooBSaiboT
Boże kochany. Cebulokom jak zwykle nic nie pasuje. Ja nie zarabiam kokosów a nie marudzę. Spodziewałem się takiej ceny magów, ta replika to unikat praktycznie. Jak komuś się coś nie podoba to niech nie kupuje ale też niech nie komentuje znowu że za drogo bo aż się odechciewa czasem wchodzić na te forum... Ja sobie te replikę pewnie sprawię a magi można dokupić dla fanów strike backa to rarytas :D. Ciekawi mnie tylko jak to będzie w środku wyglądało ma ktoś info ? Tzn. Gb i czy części typu głowica cylindra, dysza itd. będą kompatybilne z v3 oraz czy będzie miała ta replika szybką zmianę springa jak to bywa w ARESowych replikach?
Warlord Shadow 05.02.2015, h. 23:47 Warlord Shadow
"more finer, react more faster" *.*