Daj cynk
Reklama

Aktualności

WE Makarow GBB

Świat, 28.01.2015, h. 23:25, dodał: Promant
13

Replika GBB pistoletu Makarow, produkcji WE, jest już dostępna na rynku.



Replika gas blow back pistoletu Makarow, produkcji WE, jest już dostępna na rynku. Włączył ją do swojej oferty sklep EB Airsoft, w cenie 128.50 USD.

 

 1.jpg

 

 

Nabywca ma do wyboru wersję kolorystyczną czarną lub srebrną. W komplecie z repliką znajduje się przedłużenie lufy wewnętrznej i tłumik dźwięku, którego zadaniem jest maskowanie tego przedłużenia.

 

 

2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg

 

Długość repliki: 162 mm. Zasilanie: green gas. Magazynek o pojemności 16 BB.

 

 6.jpg7.jpg

 

 

Źródło:

EB Airsoft

Popular Airsoft

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Pan_Flint 28.01.2015, h. 23:46 Pan_Flint
Czy to takie zdjęcia, czy chwyt jest gigantyczny w porównaniu z zamkiem?
Jest trochę jakby za duży...może to wina technologi ze zbiorniczkiem gazu, a może projektantowi puściły wodze fantazji. :p

Stawiałbym jednak, że to replika nowoczesnej wersji "Makarona" . :D
HunterKiller 29.01.2015, h. 00:06 HunterKiller
Gemmell84 29.01.2015, h. 01:16 Gemmell84
Miałem tą wersję Umarexa na CO2, co wybijała zęby i chwyt był normalny raczej. Ten się od razu rzuca w oczy, jakiś potwór, a szkoda wielka.
-Otto- 29.01.2015, h. 04:08 -Otto-
Bo to PMM.http://gunsru.ru/rg_pistol_PMM_ru.html

EDIT: Hmmm... Tylko że zamek jest... Dziwny. Może to przez to tak dziko wygląda.
Landsil 29.01.2015, h. 08:05 Landsil
To czego ten świat naprawdę potrzebuje to instrukcja jak przerobić na 6mm, makarowa od Bajkała. Bo równie dobrego nikt jeszcze nie zrobił i pewnie nie zrobi.
ew. dodaj jakoś BB i będę biegał z nim nawet nie mogąc strzelać :)
Raczej to nie ma sensu bo by wyszła kolejna armata 600fps bez hop up. Zresztą takiego koszernego pistoletu się nie przerabia!
Bednar19951 29.01.2015, h. 15:07 Bednar19951
Bednar19951 29.01.2015, h. 15:06 Bednar19951
Chwyt bardziej z PMM. Szkoda że zapewne nie wejdzie chwyt z ostrego makarysza, przez inne wyprofilowanie szkieletu.
Gemmell84 29.01.2015, h. 16:45 Gemmell84
Ciekawe jak to w ręce leży ten mutant? Wiatrówkowy Umarex super, szczególnie jak ktoś ma małe dłonie, a to to jak dla ruskiego chłopa...
chlor 29.01.2015, h. 22:09 chlor
Chwyt jest za duży bądź za mały a ja i tak go kupię. Miałem już tyle coltów i glocków, że rzygam nimi. Z przyjemnością postrzelam z czegoś innego. Poza tym z ostrego Makarowa tak celnie mi się strzela, że muszę mieć replikę.
The-Naturat 30.01.2015, h. 03:06 The-Naturat
Grabę to trzeba mieć na niego...
MAKAROW13 30.01.2015, h. 12:39 MAKAROW13
Czekałem na to :D
Cinek53 31.01.2015, h. 13:24 Cinek53
Klasyczny makarow ma jakiś klimat to niestety nie bardzo
Fajnie że w końcu firmy zabrały się za repliki strony wschodniej i ostatnio ich się sporo pojawia
Czekam aż wypuszczą normalnego makarona z gbb najlepiej gdyby na Co2.
Na razie APSa mam i też śmiga ale jakoś do makarona sentyment jest