Daj cynk
Reklama

Aktualności

Azteko dostawa kalendarzy

Polska, 20.01.2015, h. 18:03, dodał: szmerglu
19

Sklep Azteko poinformował nas o dostawie karabinków od CYMA i WE oraz paru ciekawych dodatków. Najciekawsze jednak mogą okazać kalendarze, o które poszerzono asortyment. 



Szyny RIS oraz okładziny dedykowane do frontów typu KeyMod.

 

szyna.jpg

 

Repliki rodziny AK od BOYIa oraz CYMY. Do tego bardzo fajne, markowe elektryki od WE. Na szczególną uwagę zasługuje SCAR, który jest jedną z najlepszych replik tej konstrukcji na rynku.

 

CYMA.jpg

WE az2.jpg" src="/var/images/text/611884/5/WE%20az2.jpg" alt="WE az2.jpg" width="433" height="167" />

 


Rok jest już w trakcie (raptem od 20 dni) więc jeśli ktoś jeszcze nie przyozdobił ściany kalendarzem- to zapraszamy.

 

kalendarz.jpg

 

 

Nożyczki typu Nożyczki Mini - EMT Mini Shears od MSMa. Możemy zdradzić, że w najbliższym czasie do oferty trafi blisko 200 produktów od mil-spec monkey.

 

nozyczki.jpg


Na koniec warto jeszcze wspomnieć o magazynkach do Bizona, tłumikach dźwięku, frontach i nie tylko...

 

chwyt.jpg

 

 

Źródło

Azteko.pl

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 1)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
qbis 20.01.2015, h. 18:58 qbis
Ktoś miał problemy z tym sklepem?
Żadnych, a nawet wiecej.
Kiedy okazalo sie, że z mojego błedu wynikły problemy z numerem komórkowym, gdzie zamawialem do konkretnego paczkomatu inpost (stare konto klienta-do ktorych stracilem logi, po zlożeniu zamowienia) to po wymianie korespondencji, gdzie potwierdzilem, ze ja to ja, odesłali mi paczkę ponownie, pokrywajac koszt przesylki(mimo że proponowałem takie pokrycie)

Duży plus dla sklepu!
dik89 20.01.2015, h. 19:12 dik89
Ja mam z nim same pozytywne doświadczenia.
Obi-Wan 20.01.2015, h. 19:15 Obi-Wan
Moim skromnym zdaniem obecnie jeden z najlepszych sklepów ze świetną obsługą klienta i do tego bardzo przyzwoicie zaopatrzony.
PitBear 20.01.2015, h. 19:39 PitBear
Można śmiało robić zakupy, dobry sklep.
WiktorR 20.01.2015, h. 19:41 WiktorR
Na forum w dziale sklepy jak na razie sam superlatywy :-)
szmerglu 20.01.2015, h. 19:53 szmerglu
Godny polecenia.
JokerGMA 20.01.2015, h. 20:21 JokerGMA
nigdy.
sqter0 20.01.2015, h. 20:44 sqter0
z mojego konta poszły zamówienia na sporo więcej jak 6tysi i nigdy nie było problemu. Obecnie mój ulubiony sklep
xel20 20.01.2015, h. 21:30 xel20
Ja też polecam moją skromną osobą ten sklep.
Dominio123 20.01.2015, h. 21:31 Dominio123
Jeśli brać pod uwagę wszystkie ważne elementy, czyli asortyment / obsługa / wysyłka, to chyba obecnie najlepiej sprawdzający się sklep na naszym rynku. A i ceny bywają sporo ciekawsze niż gdzie indziej.
Promant 20.01.2015, h. 21:42 Promant
Tak, miał i to kilkukrotnie.
wiciok 20.01.2015, h. 22:30 wiciok
Ja akurat miałem z tym sklepem problemy i w tej chwili go unikam.
marcinus 21.01.2015, h. 08:41 marcinus
dd73 20.01.2015, h. 19:43 dd73
To dobry sklep, możesz śmiało zamawiać.
arend 20.01.2015, h. 19:55 arend
I jakie imprezki robią ;P
viper 20.01.2015, h. 20:29 viper
Parę razy robiłem zakupy w tym sklepie i zawsze byłem w 100% zadowolony. Fajnie, że stacjonarny otworzyli też (oszczędność na kosztach przesyłki he,he...).
jak nie było stacjonarnego tez nie było problemu z odbiorem osobistym w wawie. Wystarczył telefon i temat zalatwiony.
xel20 20.01.2015, h. 22:57 xel20
Arekcore 21.01.2015, h. 09:56 Arekcore
dobry sklep, fachowa obsługa, konkret :)
icey33 21.01.2015, h. 10:09 icey33
Mimo różnych dziwnych zdań na temat tego sklepu jestem bardzo zadowolony. Świetny kontakt, panowie nawet na życzenie pomierzyli zębatki :) polecam.