Daj cynk
Reklama

Aktualności

Assault Rifle Halo MA5B MA5C

Świat, 11.01.2015, h. 12:02, dodał: Promant
32

Land Warrior Airsoft przyjmuje zamówienia preorder na replikę AEG Assault Rifle Halo MA5B MA5C.



Ciekawostka dla osób interesujących się replikami broni znanej z gier komputerowych bądź filmów SF.

Na stronie Land Warrior Airsoft można złożyć, w ramach przedsprzedaży, zamówienie na replikę systemu AEG, karabinu szturmowego Halo MA5B MA5C.

 

 assault-rifle-pre-order-due-jan-feb-2015-p4199-6019_image.jpg

 

 


Trzeba przyznać, że replika wykonana jest estetycznie i przemyślana pod względem działania. Niestety na tę chwilę wyprodukowano ją w małej, limitowanej serii, a cena jest wysoka: 725 funtów.

 

 assault-rifle-pre-order-due-jan-feb-2015-p4199-6020_image.jpgassault-rifle-pre-order-due-jan-feb-2015-p4199-6021_image.jpg

 

 

Karabin nie strzela, dopóki magazynek nie zostanie włożony do gniazda.

 

 assault-rifle-pre-order-due-jan-feb-2015-p4199-6023_image.jpg

 

 

Następnie, na ekranie cyfrowego wyświetlacza pokazuje liczbę naboi (95) i odlicza z każdym strzałem, do zera.

 

 assault-rifle-pre-order-due-jan-feb-2015-p4199-6022_image.jpg

 

 

Gdy tylko licznik wskaże 0 replika przestaje strzelać i konieczna jest zmiana magazynka.

 

 assault-rifle-pre-order-due-jan-feb-2015-p4199-6024_image.jpg

 

 

Selektor ognia jest również cyfrowy, za pomocą jednego przycisku zmienia się nastawy ognia pomiędzy semi auto i full auto, pokazane na ekranie jako SF (ogień pojedynczy) lub  F (ogień ciągły). Replika posiada zintegrowaną latarkę (zasilaną 1 x 1.5V AAA). Wymaga także baterii (1 x 9V) do zasilania elektroniki.

Nie podano żadnych informacji na temat części wewnętrznych karabinu; wiadomo jedynie, że w stocku generuje prędkość początkową pocisku rzędu 350 fps.

 

 1a.jpg

 

 

Źródła:

Land Warrior Airsoft

Popular Airsoft

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 6)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
kalach 11.01.2015, h. 13:03 kalach
Komuś może się to podoba :)

może...
Tak samo HALO może się komuś podobać


może...
Mnie się podoba
Lambert 11.01.2015, h. 13:39 Lambert
Dlatego mówie, że może się komuś podobać :)

ps. Chyba uderzyłem w jakiś czuły punkt, bo obrzucają mnie minusami :)
kalach 11.01.2015, h. 14:01 kalach
Nie będę gorszy od innych, więc też dam Ci minus. :D
grosz213 11.01.2015, h. 14:13 grosz213
Bardzo ładnie się spisałeś :)
kalach 11.01.2015, h. 20:00 kalach
Fani Halo są dotykalscy, łap plusa za odwagę ;).

Sama replika bardzo fajna, cena, obawiam się że adekwatna do "czynnika wow" i wybajerzenie :).
Nath 11.01.2015, h. 20:12 Nath
A ja się wyłamałem z tego minusowania. Bo choć replika może być, to nie uważam, że Halo musi się każdemu podobać :P

Promant 11.01.2015, h. 20:19 Promant
małpetti 11.01.2015, h. 13:56 małpetti
Phi... Ja też lubię tę gierkę ;p
SHOGUN_YAMATO 11.01.2015, h. 14:04 SHOGUN_YAMATO
Ale cena jest z kosmosu.
Tak jak i master chief :D
Tomek P-ń 11.01.2015, h. 14:38 Tomek P-ń
Shogun, pewnie będzie to samo co z bronią Spacemarines z Obcego. W końcu chinole skopiują i wrzucą na rynek za 250 dolców ;)
Promant 11.01.2015, h. 20:21 Promant
Byłoby fajnie. Niestety muszę ciebie poprawić - Space Marines są z Warhamerra 40000 a z Obcego to są Colonial Marines :)
SHOGUN_YAMATO 11.01.2015, h. 20:36 SHOGUN_YAMATO
Łech, starość nie radość :P Ważne, że marines, jakbym pomylił z armią to byłaby wtopa ;)

Tak się zastanawiam kto wyprodukował tę replikę z Halo i czy przypadkiem to już nie jest wyrób chiński (w końcu cały świat produkuje w Chinach).
Promant 11.01.2015, h. 22:04 Promant
Zapewne w Chinach. Jak ktoś to kupi z zrobi reckę to będziemy wiedzieć. Na mnie nie liczcie - grubo za dużo kasy.
SHOGUN_YAMATO 12.01.2015, h. 18:08 SHOGUN_YAMATO
Merrowing 11.01.2015, h. 14:13 Merrowing
Tez lubię Halo;p
Cena repliki jest zdecydowanie nie na polskie realia. Wygląd wyświetlacza... nie tak to powinno wyglądać. Zresztą jak jeszcze kilka innych rzeczy.
Krwawy 11.01.2015, h. 14:36 Krwawy
Jeszcze imperialistyczny kombinezon do zestawu powinni dodawać :D
Mixon 11.01.2015, h. 15:07 Mixon
I bardzo, proszę ja was, dobrze, że ktoś robi takie rzeczy.
zielen 11.01.2015, h. 16:03 zielen
Magazynek zdecydowanie nie w tym miejscu co powinien być, brak wajchy przeładowania, słabo, słabo, jak chcą sprzedawać to za taką kasę to niech przynajmniej dobrze zreplikują oryginał.
Kopcik 11.01.2015, h. 16:08 Kopcik
BTW Ciekawe rzeczy maja w tym sklepie..
Np. BAR M1918 w RIS-ach...
Yo nie jest ciekawa rzecz tylko bluźnierstwo :v
BASYLON332 14.01.2015, h. 16:34 BASYLON332
Mionsk 11.01.2015, h. 16:51 Mionsk
No i zwała :D
Maciejox 11.01.2015, h. 21:20 Maciejox
"Pokazuje liczbę naboi i odlicza do zera"... jaki w tym sens skoro na obrazku hajkap? >.<
Prawdopodobnie taki sam sens jak w przypadku wspomnianych replik z Obcego, tam też mogłeś stosować hi-cap. Wygląda na to, że tu jest ogranicznik i jesli masz hi-cap, to po prostu wyjmujesz go i ponownie wkładasz do gniazda. I tak lepsze to niż strzelanie dłużej niż licznik pokazuje ;)
Promant 11.01.2015, h. 22:07 Promant
Dobrze gada, polać mu :D
SHOGUN_YAMATO 12.01.2015, h. 18:08 SHOGUN_YAMATO
Gemmell84 11.01.2015, h. 21:56 Gemmell84
W Obcym nie było Space Marines, byli COLONIAL Marines... Już replika ich broni do mnie przemawia, bo i oryginał miał to coś, ale w ASG raczej mało przydatna, choć co kto lubi. Tak samo jak Halo i Master Czif
babski 12.01.2015, h. 09:49 babski
Ciekawe czy rof bedzie miala podobny jak w grze ?? :P
CultureVulture 12.01.2015, h. 14:30 CultureVulture
replika repliką, ale niech wypuszczą taki układ elektroniczny jako konwersje do standardowych replik... ehh marzenie
N0mad 12.01.2015, h. 23:23 N0mad
Nigdy nie grałem w Halo a jednak mi się podoba :)
zielen 13.01.2015, h. 10:17 zielen
Czekamy teraz na kontraktowego MJOLNIR'a w Olive Drab'ie i Cortane w zestawie
N0mad 13.01.2015, h. 23:43 N0mad
Jak ja bym pragnął SCARa z Crysisa 1 (ewentualnie 2) :<
Dobrze, że jest chociaż G36 (nie, XM8 nie byłoby lepszym ekwiwalentem, gdyż jest zbyt plasticzne w porównaniu do jednego i drugiego).
OC14Groza 13.01.2015, h. 23:47 OC14Groza
Taka super technika, a nie ma celownika.
A jesteś w stanie sobie wyobrazić, że skoro pierwowzór nie miał celownika to replika też nie powinna mieć?
Kopcik 14.01.2015, h. 21:43 Kopcik