Daj cynk
Reklama

Aktualności

Konkurs Video G&G 2014 - wyniki

Świat, 09.01.2015, h. 23:42, dodał: Promant
15

Firma Guay Guay ogłosiła wyniki Konkursu Video Your Greatest Glory 2014.



Firma Guay Guay ogłosiła wyniki Konkursu Video Your Greatest Glory 2014

 

Pierwsze miejsce (10.000 USD): Cadence, Sylvia Vivanco, Hiszpania.

 

 

 

 

Video Award (5000 USD): Geronimo Airsoft Team, Roman Kanin, Rosja.

 

 

 

 

Creative Award (5000 USD): Overwatch, R.Kelly, USA.

 

 

 

 

Natomiast wśród laureatów w kategorii Masterpiece Award znalazł się Marcin Maternik z filmem Movements. Gratulujemy!

 

 

 

 

Źródło:

G&G

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Maciejox 10.01.2015, h. 00:05 Maciejox
Nie zgadzam się z werdyktem BARDZO. Film z rosi rozwala wszystko pozostałe co zostało nagrodzone... Filmowość tego klipu deklasuje resztę na całej linii >..< Narracja po rosyjsku to jest to...
Ale w zwycięzkim filmie, asgeje brykają jak skończone cipki do magazynu gdzie następuje potężny, kilku minutowy "prodakt plejsment", a o to firmie chodziło ;)
Emcet 10.01.2015, h. 00:16 Emcet
Ja rozumiem że chodziło w tych filmach o jak najlepszy prodakt plejsment, ale szkoda takich jak Ci z Rosji, bo stawiam dolary przeciwko orzechom, ze jest jeszcze wiele takich nienagrodzonych arcydzieł tylko dlatego że za mało znaczków GnG sie w nich pojawiło. Szkoda, bo ten tutaj spokojnie mógłby wygrać jakiś festiwal krótkich form filmowych... :)
Maciejox 10.01.2015, h. 11:30 Maciejox
Też mi się strasznie podoba rosyjski film, ale brak okularów aż boli. Jakby to powstało do jakiegoś innego filmu, a zostało użyte do reklamówki airsoftu.
Jednak jest piękne, po prostu piękne.
Grey 12.01.2015, h. 10:17 Grey
Emcet 10.01.2015, h. 00:11 Emcet
Nagrody solidne jakby nie patrzeć.
Viader 10.01.2015, h. 00:21 Viader
Zgadzam się z Maciejox. Niestety jest tam najmniej G&G pokazane wprost! Pozostałe spokojnie mogą robić za klipy reklamowe! Postarali się chłopaki z Rosji, gratulacje dla nich.
Hatch 10.01.2015, h. 12:19 Hatch
Oj już nie narzekajcie tak- zwycięski film nie jest taki zły. Krótki, ale treściwy, z żartem, utrzymany w dobrym klimacie, z dobrze dobranym background'em. Myślę, że twórcy trafili idealnie w oczekiwania firmy. Rosjanie wykonali natomiast kawał dobrej roboty- solidny i bez porównania bardziej pracochłonny, za co również dostali niemałe pieniądze. Patrząc na dzisiejszą politykę jestem i tak całkowicie zaskoczony tak wysokim wynikiem Rosji.
FlynN 10.01.2015, h. 13:46 FlynN
Zwycięski film słaby jak przeróbki zdjęć w paincie. natomiast film z Rosji bardzo dobry, w stylu tego z pociągiem z przed kilku lat. Jak dla mnie numer 1.
LogaN 10.01.2015, h. 17:30 LogaN
Mi, dla odmiany (i zachowania równowagi ;) ), nie spodobał się film z Rosji. Przyczyny są dwie: za dużo dorabiania ideologii ("jesteśmy gotowi walczyć za...") oraz długość: gdyby skończył się dokładnie na 1:30, to sam bym go oceniał naprawdę wysoko. Ale tak? Przeciągnięty, zaryzykuję nawet stwierdzeniem, że pod koniec nudnawy...

Do filmu "Train of thought" z 2012 bym go nie porównywał. Dla mnie to nie ta liga.

Oczywiście, pod względem samych kwestii technicznych, film naprawdę jest rewelacyjny. Ale dla mnie to za mało ;>.
Otóż.
Ani mnie rosyjski patos nie kręci ani się to na żołądku dobrze nie układa, jak zestawie "obronę kraju" z ubiegłorocznymi wydarzeniami. Drażniące zestawienie i tyle.

Ps.: ... i gdzie do k*** nędzy ochrona oczu ?!?!
crogool 10.01.2015, h. 18:47 crogool
sgt.Chaos 10.01.2015, h. 20:09 sgt.Chaos
Zdecydowanie kibicuję pokazywaniu airsoftu na pełnym luzie - tak jak w filmie pierwszym i trzecim, czy zeszłorocznym "Priorities" od Nieogarnialnych.
Produkcja rosyjska może i fajnie nakęcona, ale za długa, za bardzo napompowana i za mało airsoftowa. Gdzie okulary, gdzie czerwone szmaty? Airsoft to zabawa a nie wojna.
Hornet 11.01.2015, h. 02:14 Hornet
Geronimo Airsoft Team jest najlepsze :)
Grey 12.01.2015, h. 10:20 Grey
Ale jeśli chodzi o to, który najlepiej mi się oglądało, to 3. pozycja, po prostu piękne i takie airsoftowe, że głowa mała :D
mksroka 12.01.2015, h. 16:52 mksroka
Dobry poziom, dobre film, podpisuję się pod mottem Geronimo Team: "Make a game, not war!"
Bocian 13.01.2015, h. 15:15 Bocian
a mnie się w pierwszym filmiku od razu rzuciło w oczy że ostatni gość po pierwszym zastanowieniu się zastanowieniu i zdjęciu ze ściany tej repliki od razu położył palucha na spuście :) dopiero przy następnych trzymał go poprawnie :)