Daj cynk
Reklama

Aktualności

Gunfire dostawa od G&G

Polska, 30.12.2014, h. 20:15, dodał: szmerglu
21

Sklep Gunfire poinformował nas o dostawie replik od G&G,  dodatków i kamizelek od FMA oraz TMC. Dodatkowo wprowadzono replikę SW-13 od Snow Wolf



SW-013.png

Replika karabinu wyborowego SW-13 od Snow Wolf
 
 

 

fma grimlock.jpg

fma marker elektroniczny.jpg

fma marker fastex.jpg

fma marker.jpg

fma wklady.jpg

Markery od FMA

 

 

tmc JPC.jpg

tmc RRV.jpg

tmc adaptive.jpg

tmc mission delta pack.jpg

tmc plate carrier.jpg

Kamizelki oraz plecaki od TMC

 

 

g&g CM18.jpg" src="/var/images/text/606855/3/g&g%20CM18.jpg" alt="g&g CM18.jpg" width="500" height="132" />

g&g GC16.jpg" src="/var/images/text/606855/1/g&g%20GC16.jpg" alt="g&g GC16.jpg" width="500" height="140" />

g&g GC4 G26.jpg" src="/var/images/text/606855/16/g&g%20GC4%20G26.jpg" alt="g&g GC4 G26.jpg" width="500" height="142" />

g&g GSS.jpg" src="/var/images/text/606855/10/g&g%20GSS.jpg" alt="g&g GSS.jpg" width="500" height="150" />

g&g kulki.jpg" src="/var/images/text/606855/14/g&g%20kulki.jpg" alt="g&g kulki.jpg" width="500" height="135" />

Dostawa replik oraz kulek od G&G
 

 

Źródło : 

Gunfire.pl

Ocena wszystkich (1.00, głosów: 2)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
PapaError 30.12.2014, h. 21:40 PapaError
Mając tego SW-13 miałbym największą replikę we wsi :)
Szkoda, że to działo orbitalne nawet po maksymalnym tuningu wali na 100 metrów.
Ale na szafie taki mieć ^^
Nitro 30.12.2014, h. 22:46 Nitro
Na Mancrafcie będzie przynajmniej walić celnie i dźwięk ciekawszy niż w elektryku :P
SHOGUN_YAMATO 30.12.2014, h. 23:07 SHOGUN_YAMATO
Butla do nurkowania na plecy i można szaleć :)
PapaError 31.12.2014, h. 10:09 PapaError
Ja do swojego SPR mam 0.5 kg na CO2 chowaną w camelbacku i nie narzekam.
SHOGUN_YAMATO 31.12.2014, h. 18:10 SHOGUN_YAMATO
I3ongo 30.12.2014, h. 23:00 I3ongo
A po co na szafę taki przycisk do papieru. Polar star i 700 FPS i działa.
Ja bym spokojnie zaproponował przedział od 1500 do 5000 fps jak się bawimy w końcu to bawimy...
Raistllin 31.12.2014, h. 16:12 Raistllin
Wolę dostać jedną kulkę 700 FPS z kilkudziesięciu metrów niż serię 25k/s z 15m od ostatnio popularnych "szturmowców" z 450 fps.
I3ongo 31.12.2014, h. 16:20 I3ongo
To się zgadzam, natomiast gro ludzi z fps 700 strzela z 10m i to optymistyczna odległość
Raistllin 31.12.2014, h. 17:09 Raistllin
Warlord Shadow 31.12.2014, h. 17:46 Warlord Shadow
Z tego co wiem to obecnie na rynku niedostępne są lufy rzędu 800mm odpowiednie do wypełnienia lufy barrettów :/
To niestety prawda :/
SHOGUN_YAMATO 31.12.2014, h. 18:11 SHOGUN_YAMATO
Ten stan rzeczy ostatnio uległ zmianie w Polsce pojawił się sklep który oferuję lufy EdGi do długości 800mm jeśli dodamy do tego zestawu gazową konwersje mancrafta oraz jakąś zgrabną komorę hop-up CNC (z tego co wiem jest tam komora od M4) możemy złożyć snajperkę która spokojnie pokona barierę 100m "celnego" zasięgu.
BackLogers 31.12.2014, h. 18:26 BackLogers
O kulkach zapomniałeś wspomnieć, marzycielu..
Lambert 31.12.2014, h. 18:43 Lambert
Masz racje kulki nadal stanowią pewną barierę, niby ostatnio zapowiadała się rewolucja ale niestety skończyło się tradycyjnie rozczarowaniem. Choć ostatnio testowałem szarawe Guardery i powiem szczerze że wypadły całkiem nieźle i są dla mnie małym krokiem w przód. Czas pokaże może w niedalekiej przyszłości trafi do nas produkt wart uwagi.
BackLogers 31.12.2014, h. 19:14 BackLogers
Ja na 0.25 P&J jestem w stanie trafić z 80m w cel wielkości kamizelki FSBE w 80-85%. Fakt, że trzeba się najpierw wstrzelać 2 czy 3 strzałami i nie może być wiatru. Na 0.30 jest podobnie. Niestety powyżej tego zasięgu zaczyna się za duży rozrzut. Kulki cięższe załatwiły by sprawę ale to co są na rynku są dla mnie bezużyteczne - nie są białe i zwyczajnie nie widzę jak lecą, szczególnie w lesie wśród liści gdzie są różne odcienie kolorów itd. :P

Nota bene mój karabinek dostrajałem 2 tyg zanim zaczął prosto strzelać (lufa, gumka, komora itd.). Ale efekty są teraz zadowalające. Przy maksymalnie odkręconym reduktorze Mancrafta mam ponad 720 FPS. Ale nie zamierzam nigdy z takiej mocy strzelać do ludzi ;) ok 600 powinno w zupełności wystarczyć. Do tego Glock 19 w zapasie oraz wygodnie zamontowana butla, żeby można była zawór skręcić i strzelać z bliska ze znacznie mniejszych FPSów.
SHOGUN_YAMATO 31.12.2014, h. 20:14 SHOGUN_YAMATO
Jest jeden barrett, którego lufa nie jest za długa....M99! Z niego można zrobić snajpe,która wali na czysto trzeci strzał w kartkę a4 ze 100m! Ale trzeba przyznać, rozmiar imponujący tak jak w całej linii barrettów.
Barrett M99 22.06.2015, h. 22:39 Barrett M99
FilipBB 31.12.2014, h. 19:28 FilipBB
Zauważyłem ciekawą rzecz: GF nie pokazuje wylotu lufy w WSS od G&G, natomiast w replice od King Armsa już tak. Ciekawe czemu ;>
Chuyt mauketingoły :P
SHOGUN_YAMATO 31.12.2014, h. 20:33 SHOGUN_YAMATO
Trzeba ukryć wady produkcyjne >.< Bo inaczej nieosiowej lufy nazwać nie można xD A produkty warte zakupu mają pełną galerię zdjęć :P
Maciejox 01.01.2015, h. 11:56 Maciejox
Jest to nawet wada konstrukcyjna/projektowa.
Nie wiem co im strzeliło do łba że coś takiego zrobili, ale jest to ewidentnie strzał w kolano, bo kto kupi takie paskudztwo.
Huba_lbn 01.01.2015, h. 15:24 Huba_lbn