Daj cynk
Reklama

Aktualności

Specshop custom G19

Polska, 23.12.2014, h. 23:57, dodał: szmerglu
8

Sklep Specshop poinformował nas, że wprowadza do swojej oferty kolejną nowość - customowane G19 Tactical od WE. Repliki dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych - serbrny/pustynny, czarny/srebrny oraz czarny/srebrny/pustynny.



Repliki napędzane są green gasem, a prędkość początkowa to 300 fps.

 G19-Force 1.jpg

 

Repliki wyposażono w bogato zdobiony zamek z efektownym antypoślizgowym moletowaniem oraz wycięciami w przedniej części, światłowodowe przyrządy celownicze, customowy język spustowy z blokadą w kolorze czerwonym, ułatwiający wymianę magazynka Magwell, powiększoną stopkę magazynka, back plate z motywem czaszki, powiększony przycisk zwalniacza magazynka, piny w kolorze złotym oraz antypoślizgową fakturę chwytu pistoletowego i miejsca spoczynku palca wskazującego na szkielecie.

G19-Force 2.jpg

G19-Force 3.jpg

 

 

Źródło:

Specshop.pl

Ocena wszystkich (5.33, głosów: 3)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Kopcik 24.12.2014, h. 00:46 Kopcik
WE to bezwzględnie najlepsza baza to customów (ironia). Szczególnie, że zostały z niego praktycznie tylko części wewnętrzne.
Miałeś? Strzelałeś? Jak mniemam nie, więc Twój post o niczym nie mówi...
Krwawy 24.12.2014, h. 09:00 Krwawy
Zgadza się najlepsza baza, niekompatybilna z TM więc WE jest i zawsze będzie najlepsze :)
Tak miałem WE i widziałem WE które trafiały do dexa na serwis oraz TM i powiem jedno nigdy WE.
samael16 24.12.2014, h. 11:12 samael16
TM nie miałem, strzelałem i jakoś nie widzę żadnych specjalnych rewelacji... Jest masa części do tego i tego. Używam Glocka od WE intensywnie już prawie drugi rok i wszystko elegancko śmiga.
Krwawy 24.12.2014, h. 12:54 Krwawy
W ekipie znajomych mieliśmy parę replik WE, KWA i większość (o dziwo) klamek TM.Czyli teoretycznie była większa szansa na popsucie się, którejś z TM (jeżeli WE porównać do TM).Niestety (dla niektórych zwolenników) to WE zaczęły się psuć i conieco problemu z jednym glockiem KWA.Tak, niektóre działają dwa lata a inne np pół. Po prostu WE to taki może lepszy chińczyk i trochę loteria.
Tobie się po prostu udało :)Siga TM maltretowałem bite lata (nie było strzelanki na której bym go nie używał) jak jeszcze dolar był za 2 zł. 2 lata temu sprzedałem go (znudził mi się) za 5 stów. Chciałem kolta, to kupiłem jako "uszkodzony" rozklekotanego 1911 TM.tak, nabicie maga starcza na wystrzelenie maks maga i... o dziwo od 2 lat ciągle strzela tak samo i nie chce się zepsuć. Bez urazy, bez złośliwości. Wyrobiłem swoją opinię nie przez reklamę, tylko na podstawie tego, co sam widziałem.Pozdrawiam
RED (Lone Wolf) 25.12.2014, h. 10:31 RED (Lone Wolf)
WE to Tajwańczyk, nie chińczyk.Nie żeby to coś zmieniało.
Kopcik 25.12.2014, h. 23:16 Kopcik
Miałem Colta WE/Socom Gear. Nie polecam. Awaria za awarią.
Saba 29.12.2014, h. 15:59 Saba
Ferduch 24.12.2014, h. 13:06 Ferduch
O boziu jakie to piękne !! ^^