Daj cynk
Reklama

Aktualności

Gunfire darmowy downgrade

Polska, 11.12.2014, h. 16:49, dodał: szmerglu
32

Sklep Gunfire poinformował nas o dostawie karabinków od E&L, gazach Nuprol,  akcesoriach od Element oraz WE. Najciekawszą informacją jest jednak fakt wprowadzenia darmowego downgrade'u 



E&L EL104PMCC.jpg

E&L ELS74UN.jpg

e&l ELS74N.jpg

Jak zapewnia sklep modele z serii 2.0 charakteryzują się zwiększoną prędkością wylotową. Co ważne E&L poprawił wykonanie komór hop-up. Nowe repliki otrzymacie w eleganckim ale nadal praktycznym pudełku wyłożonym twardą gąbką. W zestawie z każdą repliką znajduje się olejarka, a w modelach ze stałą kolbą również zestaw do czyszczenia.

 

 

Nurpol.png

 Nuprol 4.0 Ultimate Power Gas - 2000ml

 

 

WE 1.jpg

WE 2.jpg

 Akcesoria od WE 
 
 
 

element akcesoria 2.jpg" src="/var/images/text/603136/1/element%20akcesoria%202.jpg" alt="element akcesoria 2.jpg" width="500" height="280" />

element akcesoria.jpg" src="/var/images/text/603136/7/element%20akcesoria.jpg" alt="element akcesoria.jpg" width="500" height="247" />

Element.html?utm_source=wmasg&utm_medium=presspack_dostawy&utm_content=dostawa_element&utm_campaign=winter_fever_2014" target="_blank">Spora dostawa od ELEMENT 
 
 

 

downgrade.jpg

Na koniec, jedna z najciekawszych informacji.

Jeśli z powodu zbyt mocnej repliki nie możecie trenować CQB lub jesteście zobligowani do używania słabszej repliki, warto abyście skorzystali z nowej usługi - darmowy downgrade.

Wystarczy, że wraz z nową repliką dodaC do koszyka wyżej wymienioną usługę (kod produktu: DOWNGRADE-USL), a w notatce do zamówienia wpisać wartość FPS jaką chcecie uzyskać. Serwis zajmie się resztą, a Wy otrzymacie replikę gotową do rozgrywki.

Darmowy downgrade dotyczy wyłącznie nowych replik zakupionych w Gunfire.

 

 

Źródło:

Gunfire.pl

Ocena wszystkich (1.67, głosów: 6)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
ArturPiotr 11.12.2014, h. 17:35 ArturPiotr
Hmm troszkę to dziwne bo repliki po kupnie (prawie) zawsze mają od 400-500 pfs`ów co czyni je idealnymi ograniczonymi do strzelania ,,pukawkami`` chyba, że 400 to za dużo i lubi się jak kulki lecą 20 metrów po czym spokojnie opadają xD w taki wypadku nie widzę sensu kupowania pistoletu/maszynówki/snajperki bo każda będzie tak samo strzelać.
FPS to nie wszystko, dużą sprawę gra lufa, gumka, szczelność układu...
pan kozaq 11.12.2014, h. 17:52 pan kozaq
Panie błogosław osoby zgadzające się i wyznające zasadę użytkownika pan kozaq, a oddziel od reszty świata osoby wkładające do replik M190 by mieć 600FPS bez zmiany reszty części, bo chcą sobie przedłużyć penisa.
WszystkoZajęte 11.12.2014, h. 18:02 WszystkoZajęte
Chyba nie do końca zrozumiałeś o co chodzi z tą usługą ;p
Karol3101 11.12.2014, h. 18:05 Karol3101
Watch out, we got a idiot over here :E
stalker51 12.12.2014, h. 06:41 stalker51
Wiedziałem, że odpisuje tylko banda buraków typu STALKER51 co potrafi tylko coś głupiego odpisać, (brawo znajomość google translator w twoim wykonaniu mnie strasznie zdziwiła) zamiast normalnie wytłumaczyć jak oni to widza, jak zrobił to Karol3101.
ArturPiotr 12.12.2014, h. 14:32 ArturPiotr
dziwne,., mam plastik fantastic m933 TM i 330fps na wylocie,lufe Tanio Koby i gumke MadBulla czerwona i trafiam bez problemu sylwetke czlowieka z 50m.. Po drugie: w niektorych krajach ktore sa dosyc szczodrymi klientami GF jest prawna restrykcja dot. energi wylotowej- stad promocja na degradacje fps..
johny13 12.12.2014, h. 22:00 johny13
Maciejox 11.12.2014, h. 18:37 Maciejox
HAHAHAHAHHAHAHAHAAHAHAHA beznadziejne Elementy droższe o ponad 100zł od T1 produkowanych przez GnP. Konkurencja level 100 >.<
Ahmed 11.12.2014, h. 18:40 Ahmed
A ja sobie pozwolę z innej beczki odnośnie - Zimowa gorączka w Gunfire! o której pisze WMASG a która zablokowała dodawanie komentarzy !

Jak to nas robią w wała :)
replika X przed tzw promocją 1 057,76zł
cena podczas świątecznej promo 1 244,42zł
od tego - 15%
i wracamy do ceny z przed promocji czyli tej która była.

Jak dla mnie troszeczkę przesadzają ze swoimi pseudo promocjami robiąc z nas idiotów .....
Jaki kraj, takie promocje ;) Praktyki godne Media Markt
Head Crusher 11.12.2014, h. 19:11 Head Crusher
Komentarze są wyłączone w newsach sponsorowanych (promocje, konkursy itp.) co do zasady. Nie jesteśmy też w stanie śledzić cen przed promocją i w trakcie promocji. Przekazujemy informacje nam dostarczone w dobrej wierze.
Regdorn 11.12.2014, h. 19:26 Regdorn
Zgadza się, po blokowane specjalnie. Widzę cała dostawa E&L droższa o te 10-15%
Mati86 11.12.2014, h. 19:28 Mati86
Jest to proceder stały dotyczący całej naszej oferty reklamowej i tyczy się każdego sklepu, nie tylko znienawidzonego przez wielu Gunfire ;-) Znów teoria spiskowa ? Kurde ostatnio to chyba modne jest (żart).
szmerglu 11.12.2014, h. 19:48 szmerglu
Reg, nie możecie w ten sposób się tłumaczyć. Oni, takie gunfajery, istnieją dzięki Wam i moim zdaniem, podle wykorzystują wumasgowy portal by pod Waszą niejako egidą nadal oszukiwać..
Lambert 11.12.2014, h. 20:25 Lambert
IMHO wiedząc, że sklep robi ludzi w balona, i jest nierzetelny (patrz temat w opiniach o gf) nie powinniście zgadzać się na jego reklamę - choćby nawet płatną.
Reklamując ten syf na portalu od którego często zaczynają nowi gracze narażacie ich na problemy, z którymi z racji braku doświadczenia nie będą mogli sobie poradzić, i tym samym zniechęcić ich do naszego hobby.
Tomek P-ń 11.12.2014, h. 20:43 Tomek P-ń
Nie przesadzacie trochę ? W balona to robił niesławny Machinegun i poniekąd właśnie przez działania na forum WMASGa padł.
Co do zawyżania cen przed promocją to nie widzę problemu - w sieciówkach codziennie robiąc zakupy spotykacie się z tym procederem i założę się, że nawet nie zwracacie na to uwagi.
Temat rozbija się jedynie o osobiste niesnaski związane z sklepem, a my jako podmiot niekurywając utrzymujący się dzięki reklamie, nie możemy brać strony.
szmerglu 11.12.2014, h. 21:10 szmerglu
Lambert 11.12.2014, h. 20:21 Lambert
Nie określiłbym tego teorią spiskową, szmerglu - może raczej nazywaniem rzeczy po imieniu.Moim zdaniem takie postępowanie sklepikarzy jest nędzne i obrzydliwe.I nie ważne, czy robi to jeden sklep, dwa czy wszystkie - nadal jest to obrzydliwe.
Teorie spiskową miałem na myśli że WMASG pomaga w jakikolwiek sposób sklepom w oszukiwaniu ludzi.
Obrzydliwe bądź nie, jak już pisałem wcześniej pewnie codziennie się z tym spotykacie robiąc zakupy chociażby spożywcze i nawet nie zwracacie na to uwagi.
szmerglu 11.12.2014, h. 21:13 szmerglu
kocu22 11.12.2014, h. 20:35 kocu22
" tyczy się każdego sklepu" ??? Bijcie się w swoje piersi, a nie wrzucacie wszystkich do jednego wora !!! Ja mam sklep i nie robię takich pseudo promocji więc nie pisz, że to normalne we wszystkich sklepach. Zwykłe oszustwo i taka jest prawda!!! Długo jeszcze polacy nie będą umieli robić promocji... Typowy model promocji znany z marketów, słaby wzór do naśladowania przez szanującą się firmę.
Czytaj ze rozumieniem i nie wyciągaj z kontekstu moich wypowiedzi. Wyłączanie komentarzy dotyczy każdych newsów reklamowych niezależnie od sklepu, jaki prosi o sponsorowany news dotyczący akcji komercyjnych.
szmerglu 11.12.2014, h. 21:14 szmerglu
Ochłoń i przeczytaj jeszcze raz to co napisał szmerglu.
Albo nie , pomogę Ci. Chodzi o wyłączanie komentarzy pod newsami-reklamami, a nie o promocje -sromocje. Jak wykupisz reklamę swojego sklepu na wmasg-u to też Ci na życzenie wyłączą możliwość komentowania twojej oferty, żeby jakiś gimbaziarz Ci dupy nie obsmarował bo mu sprzedałeś przezroczystego guardera a "koledzy muwili rze miau być zielony" (pisownia zamierzona).
GuloGulo 11.12.2014, h. 21:14 GuloGulo
kocu22 11.12.2014, h. 21:59 kocu22
Moja wypowiedź tyczy się "pseudo promocji" o dodawaniu komentarzy nie wspominałem bo to jestem w stanie zrozumieć, ale tego nie, cytat: Co do zawyżania cen przed promocją to nie widzę problemu - w sieciówkach codziennie robiąc zakupy spotykacie się z tym procederem i założę się, że nawet nie zwracacie na to uwagi. " Jak już pisałem to raczej nie jest dobry wzór do naśladowania.
jawnie w ciula robić klientów bo inni tak robią i pisać, że nie widzi się w tym problemu to raczej klienta nowego nie przyciągnie, a starego przeniesie do innego sklepu. Podejście z serii "jak się klientowi nie podoba to niech spada" Nie muszę ochłonąć bo się nie spinam wyrażam swoją i chyba nie tylko swoją opinie o takich "promocjach"
Kwestie budowania marketingu leżą po stronie sklepu, nie naszego. Robią jak chcą, my informujemy o promocji. Nie jesteśmy w stanie być na bieżąco z ofertą każdego sklepu z osobna. Niestety ale Twoja wypowiedz zabrzmiała tak, jakbyś miał do WMASGu pretensje o zamieszczenie oferty sklepu. Każdy podmiot ma prawo wykupić reklamę, nie faworyzujemy żadnego, a fundusze na szybsze serwery się przydadzą ;-)
szmerglu 11.12.2014, h. 22:09 szmerglu
kocu22 11.12.2014, h. 22:13 kocu22
Absolutnie NIE chodzi mi o portal WMASG !!!! NIEEE, Zostałem źle zrozumiany. Chodzi mi o slep pod którym ten post piszę. :)
KonradMK 12.12.2014, h. 00:50 KonradMK
O ile to nie polska podróba tych gazów to pisze się NUPROL :)
Faktycznie, literówka mi się wkradła - dziękować :) poprawiam.
szmerglu 12.12.2014, h. 09:20 szmerglu
sebolek 12.12.2014, h. 12:43 sebolek
96 zł za gaz :O ouch
No, ale 2 litry. Ultrair jest po 40. Weź dwie butelki i masz 80. A jeśli serio jest taki zarąbiaszczy jak mówi etykietka, to pewno warto wydac tych 15zł więcej :) Miałem testować... ale oczywiście nie był dostępny (wersja 3.0), a teraz się już na co2 przerzuciłem :P
Maciejox 12.12.2014, h. 18:05 Maciejox
450g a nie żadne 2 litry.
wiciok 12.12.2014, h. 20:12 wiciok
I czy te 450g to netto czy brutto... Bo jak brutto, to mamy praktycznie wagę zwykłego gazu pseudolitrowego...
-Otto- 12.12.2014, h. 20:19 -Otto-
Ahmed 13.12.2014, h. 03:07 Ahmed
ASG Project jaka ostatnia dostawa, przykładowa replika, o której pisałem ma swoje wahania promocyjne od paru miesięcy i tak za każdym razem gdy pojawia się jakaś promo w sklepie to replika nagle chwilę przed nią drożeje......
Zaraz się dowiemy, że bank światowy współpracuje, z GF i podnosi ceny $ na chwilę przed ich akcjami :)

Robią z ludzi wała i tyle w temacie!