Daj cynk
Reklama

Aktualności

M107 Socom Gear w finalnej fazie produkcji

Świat, 07.12.2014, h. 09:45, dodał: Ookami
15

Firma Socom Gear zaprezentowała film z finalnych testów Repliki GBB M107.



Firma Socom Gear zaprezentowała film z finalnych testów Repliki GBB M107. Pierwsze zapowiedzi dotyczące repliki mogliśmy zobaczyć przy okazji tegorocznych targów IWA w Norymberdze. Repliki zasilane Co2 są już w sprzedaży, w opcji Pre-Orderu na stronie sklepu AirsoftTaiwan.

saved_resource14.png
Przybliżona cena repliki to 1550$.

10552546_684721554935193_5446113737354622208_n.jpg10561692_684721771601838_6084411802954989912_n.jpg10580053_684721668268515_5198084349359117322_n.jpg

Źródło:
AirsoftTaiwan

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
samael16 07.12.2014, h. 10:40 samael16
I co z tego, jak na kulki 8mm, czyli brak kulek i lufy precyzyjnej. Replika do szpanu lub dla rekonstruktorów.
Jak już ktoś ją kupi, to na pewno będzie go stać na zakup kulek zza granicy oraz zamówienie sobie lufy od chociażby Edgi. W takim wypadku ja problemu nie widzę.
ST1TCH 07.12.2014, h. 16:39 ST1TCH
Kulki robi Madbull i Maruzen i nikt więcej, z czym tylko Madbull cięższe i jest ich malutko. Co do lufy hmm wskaż mi firmę robiącą lufy precyzyjne o średnicy wewnętrznej 8mm.
System gazowy niepewny więc tak czy siak na snajpe się nie nada.
samael16 07.12.2014, h. 19:29 samael16
Samael, Edgi robi lufy precyzyjne na zamówienie, jakoś jak Prometheus, dowolne średnice.
Rammstein PL 07.12.2014, h. 19:56 Rammstein PL
Samael, jako marka Marushin też robi kulki 8mm... Dlaczego na siłę próbujesz udowodnić, że ta replika koniecznie musi nadawać się (lub nie) jako broń do walki w starciach airsoft"owych? To że jest to replika airsoft"owa oznacza, że musi być używana w boju? Jej charakter sam wskazuje, że jest to replika czysto kolekcjonerska. To, że Tobie ten system nie przypadł do gustu nie oznacza, że replika jest bezużyteczna. Nie rozumiem też ciągłego narzekania innych osób w podobnych przypadkach typu: "Nie kupię bo nie ma magazynków do tego." albo "Nie kupię bo gazowa, nie da się strzelać w zimę, zrobili by lepiej elektryka." Producent ma swoją koncepcję, skierowaną do określonej grupy użytkowników. A narzekania reszty nie muszą ich obchodzić. Mi też niektóre repliki czy systemy się nie podobają, ale ich nie skreślam, bo wiem że nie jest to replika dla minie. Wyrażę również swoją opinię, ale bez zbędnej arogancji. Ps. Co do lufy już napisałem wyżej, a jeżeli nie oni to ktoś inny, w dobie cnc to nie jest na prawdę problem.
ST1TCH 07.12.2014, h. 20:15 ST1TCH
Madbull jako jedyny robi właściwie ciężkie kulki do snajpy, marushin niestety ma je za lekkie.
Co do lufy, przez całą moją historię zabawy asg czyli ponad 8 lat nie pamiętam aby promyk/pdi klepali kiedykolwiek lufy 8mm a trzeba przyznać, że Marushin trochę naklepał replik w systemie 8mm co jednoznacznie wskazuje jaka jest szansa na właściwą lufę.
Tak w warunkach gier asg ta replika jest bezużyteczna, sposób zasilania łuska ładowana gazem, brak kulek oraz lufy sprawia, że nie można tego używać zgodnie z przeznaczeniem, ale czym innym jest szpan i lans na ścianie czy też zabawka dla rekonstruktorów w końcu będzie można się pobawić się WKW na pokazach :)

Co do edgi hmm podobno dobre ale a nigdy się tym nie bawiłem dwa przez te ponad 8 lat przeżyłem sporo cudownych luf i jakoś nikt nie zachwiał pozycji promyka i PDI, może zmienię zdanie po testach ale to dopiero po testach.

Zresztą już widzę jak jak firmy garną się do wykonania lufy precyzyjnej 8mm o klasie pdi przy sprzedaży 1-2 lufy na miesiąc w cenie poniżej tysiaca złotych, a przypominam, że w tej replice lufa pewnie będzie miała około 70-80cm.

Gdyby replika miała tradycyjny system gazowy jak tanaka czy ares to można by się pobawić hp a tak, nici z zabawy w terenie.
samael16 07.12.2014, h. 22:42 samael16
PapaError 07.12.2014, h. 10:43 PapaError
Drogi gadżet na ściane ale napewno +10 do lansu :)
Na ścianę nic lepszego bym nie widział :) Ale piękny jest.
luglo 08.12.2014, h. 00:12 luglo
Maciejox 07.12.2014, h. 22:51 Maciejox
Replika za milion, na niestandardową amunicję brzmi jakby zaraz miała się rozpaść... Something went wrong >.<
PoLi 08.12.2014, h. 00:03 PoLi
A ja tam mam frajdę jak włażę na górę, od przeciwnika dzieli mnie nawet 600m, a ja przez radio podaję pozycję wrogich sił kontroluję resztę teamu, i mimo że szanse na stercie mam nie wielkie i replika mało mi jest potrzebna to takiego Barreta czy Chyteca chętnie bym zabrał ze sobą.

Ale ja podobno jakiś inny jestem. ;)
Zatem, gratuluję przeciwników..
Lambert 08.12.2014, h. 11:28 Lambert
Bocian 08.12.2014, h. 13:56 Bocian
hmm nie wiem czemu ale na zdjęciu z łuskami wydaje mi się że są pokazane kulki 6mm i jakiś reduktor wewnątrz łuski z 8 do 6 mm ale może tylko mi się wydaje.Mam Cheytaca Socom Gear'a - tam myślę że łuska jest podobnych rozmiarów a kulka jest zdecydowanie większa.
Wiem wiem na plakacie jest niby moc przy 8mm podana ale to plakat dystrybutora który mógł popełnić błąd - miejmy nadzieję bo jednak lepiej było by to zrobić na 6mm
Dalej 09.12.2014, h. 13:27 Dalej
Piszemy nie
"M107 Socom Gear w finalnej fazie produkcji"
a
"M107 Socom Gear w końcowej fazie produkcji"

Mam nadzieję że pomogłem. :)
błysnułeś :)
moto2004 12.12.2014, h. 00:12 moto2004