Daj cynk
Reklama

Aktualności

AKS-74 od VFC

Aktualności, 01.03.2006, h. 20:31, dodał: ghrh
10
VFC, firma znana dotychczas głównie z konwersji i dodatków, zapowiedziała wypuszczenie repliki AKS-74UN. Sama wiadomość nie jest niczym nowym, ale sklep WGC juz przyjmuje zamówienia w przedsprzedaży na wersję deluxe.
Replika ma być osiągalna w kwietniu w cenie 475$, a wyróżniać się drewnianą przednią osłoną, indywidualnym numerem seryjnym, płytką do montowania optyki i oczywiście metalowym (stalowym) body.
Dokładniejszy opis na stronie WGC - [link] - oraz na stronie Monda Int. (w języku angielskawym) - [link].

Źródło: WGC Shop, Monda Int.




Replika posiadać ma gearbox w wersji 3 z łożyskami 7mm i mieścić bez żadnej modyfikacji baterię 12V Stick. Standardowym wyposażeniem ma być dwurzędowy magazynek o pojemności 150 kulek. Wymiary nowej zabawki to 50cm ze złożoną kolbą, 73.5cm po rozłożeniu, a waga to 2,8kg.

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
mAcieK 47 01.03.2006, h. 22:21 mAcieK 47
Jeszcze jeden kałach, niby żadna sensacja..., ale ta składana na bok kolba zamocowana w metal body!!! Niech jakiś sklep sprowadzi samo body z kolbą za nie więcej jak 500zł, a jeżeli da się zamontować do TM-a biorę jak w dym!
Cyrek 02.03.2006, h. 08:02 Cyrek
Niby kolejny kalach, ale to dobrze bo nowy model, lepiej niz by mieli zrobic mp5 albo emke
bastekkk 02.03.2006, h. 08:35 bastekkk
kurde już myślałem że HFC wypuści kałacha heheheh
mig 02.03.2006, h. 08:47 mig
250-260 fps... Jeśli giwera ma kosztować 2000 zł to mogli by się postarać żeby chociaż dorównała stockowym AEGom marui...
bastekkk 02.03.2006, h. 09:41 bastekkk
"to mogli by się postarać żeby chociaż dorównała stockowym AEGom marui..."

mogli bysie postarać żeby z 320 fps chociaż miała :/
Trael 02.03.2006, h. 10:39 Trael
Taaa za tą cenę mogli by się postarać o 450fps'ów, granatnik i 7 magów gratis. Nie podoba się? To nie kupuj.
Zachar 02.03.2006, h. 12:06 Zachar
To jest aks-74u, a nie aks-74...