Daj cynk
Reklama

Aktualności

Gunfire.pl dostawa od King Arms

Polska, 08.08.2014, h. 19:00, dodał: szmerglu
15

Sklep Gunfire.pl poinformował nas o sporej dostawie o KingArms. Dodatkowo uzupełniono stany magazynowe opiewające na produkty od ASG, G&G, Cybergun oraz Fenix



E&L ELAKS-74UN.jpg

Replika subkarabinka ELAKS-74UN już dostępna

 

 

KingArms kulki.jpg

KingArms magazynki.jpg

KingArms p90.jpg

Ciekawostka dostawy od KingArms z pewnością są repliki P90

 

 

g&g fn2000.jpg" src="/var/images/text/576464/10/g&g%20fn2000.jpg" alt="g&g fn2000.jpg" width="500" height="239" />

g&g FN.jpg" src="/var/images/text/576464/8/g&g%20FN.jpg" alt="g&g FN.jpg" width="406" height="120" />

Nie zabrakło również ostatnio poszukiwanego modelu FN F2000 od G&G

 

 

latarki fenix 2.jpg

latarki fenix.jpg

Zdecydowanie poszerzono ofertę latarek firmy Fenix

 

 

repliki asg 1.jpg

repliki asg granatnik.jpg

W dostawie od ASG zdecydowanie rzuca się w oczy Granatnik GL-06

 

 

repliki cybergun 2.jpg

repliki cybergun.jpg

Cybergun zapewnił wachlarz replik zasilanych Green Gazem 

 

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 1)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Kopcik 08.08.2014, h. 19:47 Kopcik
P90 KA 700 zł
P90 KA pomalowane w UCP 1300 zł.

600 zł za malowanie jest zdzierstwem.
Za taką sumkę pomalujemy ją w sobie na dowolny wymarzony sposób (watertransfer, customowe malowanie, farby ceramiczne czy 100 warstw Krylonu jak kto woli) i jeszcze starczy na kolimator i akumulator.
Ten tańszy P90 to jest ekonomiczna seria Ultra Grade - stąd tak duża różnica w cenie.
B-E-D-A 08.08.2014, h. 22:53 B-E-D-A
Mati86 08.08.2014, h. 19:54 Mati86
Ja tylko dodam, że w tej cenie dostępne są w polskim sklepie AKS74U produkcji VFC.
Taaa?
niby w którym?
stalker51 08.08.2014, h. 22:29 stalker51
Taaa, Cytadela ASG.
Mati86 09.08.2014, h. 16:38 Mati86
Gruszkin 08.08.2014, h. 20:13 Gruszkin
Fakt - był dostępny, ale tylko jeden egzemplarz - który, nawiasem mówiąc wykupiłem :).
pizeso 08.08.2014, h. 21:51 pizeso
zapodasz linka?
relativy 08.08.2014, h. 22:37 relativy
Jest tylko pewna drobna różnica P90 za 700zł to nie jest to samo co to za 1300zł.
Za tą samą wersje P90, która ma camo tylko w kolorze czarnym zapłacisz 900-1000zł, więc malowanie wcale nie jest aż tak bardzo drogie jak co poniektórym się wydaje.
Kopcik 08.08.2014, h. 23:35 Kopcik
w Cytadeli ASG w Warszawie.
Kopcik 08.08.2014, h. 23:41 Kopcik
Skąd ta informacja?
Według opisu obydwa modelę mają dokładnie te same bebechy, są tak samo wykonane zewnętrznie i oba mają oznaczenia.
King Arms KA-AG-125-ACU (P90 Tactical w UCP)
Cybergun CG200919 = King Arms KA-AG-76 (P90 Tactical Ultra Grade)

Tak, obie wersje mają oznaczenia FN Herstal.

Nie, nie są tak samo wykonane zewnętrznie. Tańsza wersja ma body z ABS-u, a droższa z "nylon fiber". Na dodatek mają różne śruby łączące obie połówki korpusu. Mają takie same wymiary, ale droższa wersja jest cięższa o 130g.

Nie, nie mają takich samych bebechów. Różnią się np. łożyskami w gearboxie - tańsza wersja ma łożyska ślizgowe 6mm, a droższa ma łożyska kulkowe 9mm (czyli muszą mieć zupełnie inny szkielet gearboxa).
B-E-D-A 10.08.2014, h. 21:52 B-E-D-A
FlyingTigerPL 09.08.2014, h. 02:25 FlyingTigerPL
Były AKS-74UN VFC w Cytadeli - BYŁY :P
Matez1911 09.08.2014, h. 12:31 Matez1911
P90 dobra cena chyba kupię !!!!!
relativy 10.08.2014, h. 13:58 relativy
Kocik używam P90 KA od prawie roku i wiele się o tym naczytałem, znam też ludzi którzy również mają P90 od KA w tej droższej wersji. Parametry te same ale repliki są inne. Miałem w ręku obie. Z resztą polecam przeczytać oficjalny topic o P90 KA
porsier 12.08.2014, h. 08:29 porsier
Jest w czym wybierać, to prawda.