Daj cynk
Reklama

Aktualności

Gunfire.pl duża dostawa od CYMA

Polska, 05.08.2014, h. 21:23, dodał: szmerglu
24

Sklep Gunfire.pl informuje o sporej dostawie replik od CYMA. Nie zabrakło również replik od E&L oraz luf precyzyjnych Systema. 



cyma_pl_1.jpg

cyma_pl_2.jpg

cyma_pl_3.jpg

cyma_pl_4.jpg

cyma_pl_5.jpg

cyma_pl_6.jpg

Duża dostawa replik CYMA

 

 

e&l_pl_1.jpg

e&l_pl_2.jpg

e&l_pl_3.jpg

e&l_pl_4.jpg

Ponownie dostępne repliki od E&L

 

 

systema_pl_1.jpg" src="/var/images/text/575828/7/lufy-systema_pl_1.jpg" alt="lufy-systema_pl_1.jpg" width="500" height="185" />

 

systema_pl_2.jpg" src="/var/images/text/575828/9/lufy-systema_pl_2.jpg" alt="lufy-systema_pl_2.jpg" width="500" height="174" />

systema_pl_3.jpg" src="/var/images/text/575828/8/lufy-systema_pl_3.jpg" alt="lufy-systema_pl_3.jpg" width="500" height="182" />


Lufy precyzyjne Systema

Ocena wszystkich (5.67, głosów: 3)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
B3Lf öÖö (LastSniper) 05.08.2014, h. 22:35 B3Lf öÖö (LastSniper)
Miniaturka na głównej przedstawia m14 w wersji ultra slim? ;)
Ultra CQB version ;)
Emcet 05.08.2014, h. 22:51 Emcet
SirHawk 06.08.2014, h. 01:02 SirHawk
Patrzcie, CYMA i normalna cena. Nie wierzę.
-Otto- 06.08.2014, h. 01:29 -Otto-
No no, EL się ładnie ceni... 1900zł za chinola.
Aż sprawdziłem z ciekawości >.< Prawie identyczny kałach LCT na WGC z cłem i vatem kosztuje ok. 1450zł, takie szyny jak na tym "cudeńku" za 2k to koszt ok. 300zł... i co? i mamy sprawdzonego, jednego z najlepszych kałachów taniej od chinola! :D
Maciejox 06.08.2014, h. 10:18 Maciejox
Attero 06.08.2014, h. 02:23 Attero
Nie będę zrzędził na brak F2000, zamówiłem ze Słowenii :v
http://gunfire.pl/product-pol-1152197374-Replika-karabinu-szturmowego-FN-F2000.html
HEHE
HEHEHEHAHAHHAH AHSHASHAHHA

Wybacz nie mogłem się powstrzymać ;)
B3Lf öÖö (LastSniper) 08.08.2014, h. 23:31 B3Lf öÖö (LastSniper)
ravkill 06.08.2014, h. 10:47 ravkill
Ceny E&L są nie poważne. Widzę 2 opcje
a) zbliża się promocja, minimum 20%
b) nie będzie dostępnych replik LCT, w gunfire, przez najbliższy rok ......(czyli to samo, co zrobili z KWA CQR , bo by im się "super specna arms", nie sprzedawała
To jest debilna polityka gunfire. Konkurencja mocno zarobi na LCT, a w gunfire będą sobie siedzieć i czekać aż znajdzie się głupi na EL za dwa kawałki.
W sumie czego się spodziewać, sklep targetuje się głównie na n00bsto. Tanie Cymki i chińskie części to ich główna siła. High End'owego sprzętu nie ma co tam szukać, bo jest tego garstka. Myślę, że osoba zdolna przeznaczyć dwa kawałki na giwerę, z przyzwyczajenia raczej nie wpada na stronę tego sklepu.
Emcet 06.08.2014, h. 11:35 Emcet
Czekam na ból 4 liter fanów specny ;)
GSoft 06.08.2014, h. 12:26 GSoft
Osoba, która jest zdolna przeznaczyć 2k na replike nie wchodzi na sklepy w Polsce... bo i tak nie uświadczy niczego ciekawego :) A przynajmniej rzadko się zdarza, aby coś specjalnego z markowych replik w Polsze się znajdowało :)

A LCT w GF nie ma już od przynajmniej roku. Ostatnio zrobili super wielką dostawe i sprowadzili jakieś bułgarskie gunwo. A Zwykłe kałaszki mamy kupować EnL, według ich myślenia :) Nie ma głupich, ja tego szajsu nie tknę XD
Maciejox 06.08.2014, h. 13:23 Maciejox
W POLSCE, kurde balans, W POLSCE.
J.K. 07.08.2014, h. 00:18 J.K.
Znachor 06.08.2014, h. 12:57 Znachor
za 2kafle można poskładać sobie porządnego kałasza na oryginalnych i dorabianych stalowych częściach i oryginalnym drewnie... Po co to wszystko...
mikunda 06.08.2014, h. 13:18 mikunda
Normalna cena? Nadal niskie, potem są E&L z normalnymi cenami.
FlyingTigerPL 06.08.2014, h. 18:25 FlyingTigerPL
Chyba ich powaliło z cenami tych chińskich kałachów z E&L. Za równo tysiaka można mieć w Cytadeli AKS-74UN VFC, który bije te chinole na głowę ...
Z tym osądem nie byłbym taki szbyki, bo cytadela po prostu chyba umie szukac hurtowników :P Bo p90 tma też maja za około 1000zł a w innych polskich sklepach jest po 1500 :P Chyba że nie nakłada marży 1000000000% po prostu :)
Maciejox 06.08.2014, h. 21:55 Maciejox
leriander 06.08.2014, h. 22:19 leriander
A ciekawe kiedy shoty. Miałem nadzieję że dorwę jednego na przecenie :/
Crassus 06.08.2014, h. 23:49 Crassus
FlyingTiger, ośmielę się nie zgodzić. VFC bardzo traci na wyglądzie przez swój błyszczący lakier zamiast oksydy. Ponadto badziewne, plastikowe okładziny w AKSU dodatkowo psują wrażenia estetyczne, a ostre okładki aksiuchy do tanich nie należą. Poza tym dochodzi kwestia nie najlepszego GB w VFC.

Powyższe odczucia są subiektywne, tak miałem w rękach zarówno VFC jak i E&L.
qurcz 07.08.2014, h. 00:39 qurcz
co to Polsze?
SirHawk 07.08.2014, h. 14:20 SirHawk
Polsza = Polska. Oj, nie chodziło się na rosyjski...
Ja miałem dwa jezyki i nie był to ten, którego się brzydzę ;-)
szmerglu 07.08.2014, h. 17:22 szmerglu
FlyingTigerPL 07.08.2014, h. 15:27 FlyingTigerPL
Za 230zł na rus-milu masz nowiutkie okładziny od ostrego - moim zdaniem nie jest tak źle, jak mogłoby być. Można też polować na używki.
EDIT: A co do lakieru - jedni są zwolennikami błyszczenia, a inni wolą oksydę. Mi osobiście brak oksydy nie przeszkadza ;)
porsier 12.08.2014, h. 08:30 porsier
Niezły magazyn broni
Mrubikc 17.08.2014, h. 19:31 Mrubikc
Co do wypowiedzi typu osoba która ma zamiar wydać 2 koła na giwerę ... Po 1 nie w gf ... bo sprzedają tam szajs ... po 2 nie w polskich sklepach :) Jeśli ktoś chce wiedzieć, zrobiłem dla porównania 2 zamówienia ... znaczy podliczyłem ceny ;) Giwera G&P, Chwyt G&P, Stojak KA, Ochraniacze, Beretta WE w WGC Wyniosło mnie to niecałe 1000 zł zmieściłem się w 350 $ ... zaś w Polsce karabinek od G&P który kosztuje 248 $ u nas kosztuje 1300 zł i nigdzie nie można go znaleźć ... a więc 5 rzeczy w cenie 1 karabinu i jeszcze mi zostaje ... na np. magazynek ... BO PO PODLICZENIU TEGO SAMEGO WYNIOSŁO MNIE TO 2104 ZŁ VS 1000zł ? No to raczej oczywiste ... że 1000 zł i mamy patola w kieszeni na kulki, magi ubiór i co tylko chcemy ;)
Morał ? NIE KUPOWAĆ W POLSCE A TYMBARDZIEJ W GF BO E&L NA WGC.COM MIEŚCI SIĘ W CENIE 1000ZŁ A CYMKI SĄ PO 300ZŁ ;) Gorąco odradzam kupna !
Lepiej przejrzeć ich ofertę : www.wgcshop.com