Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawostki: Spectre M4 od SHS

Świat, 03.06.2014, h. 23:35, dodał: Ookami
32

Firma SHS wprowadziła do listy swoich produktów replikę AEG pistoletu maszynowego Spectre M4.



Firma SHS wprowadziła do listy swoich produktów replikę AEG pistoletu maszynowego Spectre M4.

Na swojej stronie firma podała, że replika będzie wykonana w większości z ABSu, a wewnątrz repliki będzie znajdować się metalowy Gearbox v.3 zasilany z baterii 8.4v standardowej wielkości umieszczonej wewnątrz przedniego chwytu. Replika ważyć będzie około 1,5 kilograma i będzie długości 400mm (tak jak MP5K). Niestety nieznana jest jeszcze cena, ani data premiery rynkowej.

 

 

 

 

 

2014425132458504.jpg201442513253277.jpg

 

Źródło:
SHS 

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 5)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Jade 04.06.2014, h. 00:08 Jade
To....... To jest dosyć takie..... oryginalne :)
14100715 04.06.2014, h. 00:16 14100715
Brzydkie.



Kupiłbym.
OC14Groza 04.06.2014, h. 00:32 OC14Groza
Za wysokie body można przeżyć ale te chwyty to przesada.
GuloGulo 04.06.2014, h. 06:48 GuloGulo
Oryginał zawsze mi się podobał, ale to?! brak mi słów,
Szczypek 04.06.2014, h. 07:25 Szczypek
bez tej górnej części wygląda strasznie.
ta górna część to rozkładana kolba.
Ferduch 04.06.2014, h. 08:06 Ferduch
doszedłem do tego po małym researchu, nie jest to popularna broń więc kojarzę ją raczej z ogólnego kształtu, bez detali ;)
Szczypek 04.06.2014, h. 08:08 Szczypek
Dominik_asg 04.06.2014, h. 08:32 Dominik_asg
może kolba będzie w ostatecznej wersji :) a to jest tylko model poglądowy
CerberBP 04.06.2014, h. 12:34 CerberBP
SHS - ta firma mnie ciągle zaskakuje. Od pozytywnego zawitania na rynku częściami o 2 klasy przewyższającymi wcześniejsze chińskie wyroby, po przebicie w stosunku cena-jakość popularniejszych producentów. A teraz jeszcze konstrukcja własnego wykonania, za którą nikt wcześniej się nie brał.
Mam wrażenie że mimo negatywów to dopiero opublikowany "work in progress" i końcowy produkt ucieszy tych, którzy czekają na coś innego w świecie replik.
seba999 04.06.2014, h. 12:41 seba999
Dlaczego nie wezmą się za PM84, PM98 Glauberyt albo chociażby PM63 RAK, który nawet z tego co kojarze był w którejś części CoD? Kupiłbym chociażby po to, żeby wisiały na ścianie... W zamian za to takie paskudztwa jak to coś na zdjęciu!
Bo do spectre łatwiej bebechy AEG'a wstawić pełnowymiarowe, do RAK'a to pistoletowy by może wszedł, a do tego jeszcze weź jakoś ładnie rozwiąż ten zamek otwarty...
Winiacz 04.06.2014, h. 13:10 Winiacz
mehh... spectre m4 był w COD black ops i w tej samej wersji był również nasz rak :D Wszystko w swoim czasie. Ale pm63 w gazie to byłoby coś.
Ferduch 04.06.2014, h. 13:47 Ferduch
Powstał już PM63 w gazie. Custom na bazie beretty M9. Gdzieś w japonii ktoś to wystrugał.
Winiacz 04.06.2014, h. 13:49 Winiacz
PM98 pojawił się w wersji sprężynowej jako replika rodem z taniemilitaria.pl za ok 50PLN ale szybko się rozeszła...
seba999 04.06.2014, h. 17:03 seba999
RAK to dzielo Tanaki a nie strugany custom.
x54 05.06.2014, h. 23:04 x54
bo to znane tylko i wylacznie w polsce i na bliskim wschozie ( ale to bylo 30-40 lat temu za jaruzela i gierka ) ? i nikt o tym na swiecie nie slyszal wiec nie ma sily przebicia. jak chcesz sobie kupic cos co wisi na scianie kup obraz abo zdeaktywowanego raka czy glauberyte
johny13 05.06.2014, h. 23:06 johny13
Mixon 04.06.2014, h. 15:49 Mixon
Kolejne M4 :(
...chwila moment
AdiQman 04.06.2014, h. 17:21 AdiQman
O Chryste, chyba wiem do czego ta szyna po boku...
stalker51 04.06.2014, h. 17:39 stalker51
impossibru :o
WszystkoZajęte 04.06.2014, h. 17:54 WszystkoZajęte
Chcieliście eMkę z V3? To macie.
a co to ma wspólnego z "emką"?
seba999 04.06.2014, h. 19:28 seba999
Spectre "M4" :P
WszystkoZajęte 04.06.2014, h. 21:17 WszystkoZajęte
Ylang 04.06.2014, h. 18:19 Ylang
Pamięta ktoś może czasy konsoli Nintendo 64, była gierka 007 Golden Eye i Spectre to była jedna z najlepszych broni.
Ale ASG to nie gry komputerowe...
seba999 04.06.2014, h. 19:29 seba999
Jak to nie :P Ja sobie repliki dobieram właśnie pod względem tego ci mi się w grach wizualnie podoba :D
SHOGUN_YAMATO 04.06.2014, h. 21:57 SHOGUN_YAMATO
:D nie chodziło mi o to tylko o stwierdzenie a raczej zaprzeczenie teorii ze skoro coś w grach było najlepsze to niekoniecznie będzie w ASG
seba999 04.06.2014, h. 22:01 seba999
Jedną z najlepszych broni to było moim zdaniem P90, ale nie ukrywam, że od razu mi miło jak przypomina mi się misja Frigate patrząc na Spectre. Kultowa gra.
Fear Factor 05.06.2014, h. 09:03 Fear Factor
Jedną z najlepszych broni to było moim zdaniem P90, ale nie ukrywam, że od razu mi miło jak przypomina mi się misja Frigate patrząc na Spectre. Kultowa gra.
Fear Factor 05.06.2014, h. 09:03 Fear Factor
Maza94 04.06.2014, h. 18:26 Maza94
A mi się podoba, tylko brakuje mi kolby.
OC14Groza 04.06.2014, h. 23:41 OC14Groza
https://www.youtube.com/watch?v=kxuB_kZL2x4Ludzie normalnie w domach przerabiali Spectre od FTC które ma wymiary jak ostry, na aega, a całkiem spora forma na rynku asg nie potrafi zrobić realistycznej repliki.
Awein 07.06.2014, h. 18:42 Awein
Całkiem ładne lecz czy się przyjmie
uważam że może być to ciekawa zabawka lecz do CQB może nie być zbyt ciekawa .
Damian12345 03.07.2014, h. 15:07 Damian12345
Fajne, ohydne ale fajne