Daj cynk
Reklama

Aktualności

Amro-Met - rodzimy producent części na zamówienie

Aktualności, 26.05.2014, h. 21:49, dodał: Ookami
53

Na polskim rynku pojawiła się nowa firma wykonująca części na maszynach CNC - Amro-Met.



Na polskim rynku pojawiła się nowa firma wykonująca części na maszynach CNC - Amro-Met.

Firma specjalizuje się między innymi w obróbce skrawaniem na centrach
tokarskich i frezarskich CNC. Jako, że wywodzi się ze środowiska ASG, wychodzi naprzeciw
potrzebom związanym z zapewnieniem możliwie najlepszej jakości komponentów do replik ASG.
Na dzień dzisiejszy został wdrożony do produkcji Szkielet V2.

Firma pracuje również nad następującymi produktami, takimi jak:
– Szkielet V3
– Wzmocnienie/MBlock V2


W dalszych planach przewiduje:
– Szkielet V2 long
– Konwersję PKM, AK, M4
– komory Hop-Up
– Lufy precyzyjne
– Tłoki

IMG_0190.JPGIMG_0191.JPGIMG_0193.JPGIMG_0195.JPGIMG_0196.JPGIMG_0197.JPGIMG_0198.JPGIMG_0199.JPGIMG_0203.JPGIMG_0204.JPGIMG_0206.JPG

Producenci przypominają o trwającej obecnie promocji:


Do 20 czerwca 2014 roku trwa przedsprzedaż Szkieletów v2 za 310zł, ale już po 20.06.2014r
cena wyniesie 360zł.

 

EDYCJA (2014-05-28) Niestety firma zaprzestała przedsprzedaży oraz finalnie produkt ma kosztować 400zł.

W tym miejscu proszę o nie poruszanie kwestii zmiany ceny.
Szmerglu


W cenie 310zł dostarczamy:
– Szkielet v2 wykonany z aluminium PA9
– Łożyska 9mm
– Komplet śrub
– Gwarancja na 12 miesięcy
Jesteśmy w stanie wykonywać dowolne modyfikacje i wykorzystywać różne materiały na
indywidualne zamówienia.

Zapraszam do zajrzenia na nasz fanpage na facebook'u : facebook.com/amromet

 


Źródło:
Amro-Met

 

 

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 10)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
outsider47 26.05.2014, h. 23:30 outsider47
Jeżeli dalsze plany się zrealizują to miodzio, życzę sukcesów.
Emcet 26.05.2014, h. 23:37 Emcet
Super! Życzę udanego biznesu, wreszcie ktoś robi solidne gery w ludzkich cenach.
seger 26.05.2014, h. 23:54 seger
Jeżeli szkielet będzie posiadał wycięcie pod wejście wału silnika to biorę, na razie tego nie ma :)
no właśnie jedna połówka ma, a druga nie - wtf? :D
Tomek P-ń 27.05.2014, h. 04:30 Tomek P-ń
Druga połówka jeszcze nie miała tego dopracowanego - dlatego też zaczynamy realizację od 20 czerwca oby wszystko dopracować,

Pozdrawiam
Amro-Met
Amro-Met 27.05.2014, h. 06:18 Amro-Met
wroobelchannel 27.05.2014, h. 00:07 wroobelchannel
Świetna inicjatywa, kibicuję głośno!
Telkontar 27.05.2014, h. 00:11 Telkontar
Mam nadzieje, że i V7 w wersji Kart-owskiej dostosowanej do zębatkę V3/V3 zrobią. Wtedy wreszcie będzie można wpakować ITU i M190.
Ogólnie to v7 w odmianie kart/cm/tm by się przydało ;)
Tomek P-ń 27.05.2014, h. 15:10 Tomek P-ń
Miszcz120 27.05.2014, h. 00:35 Miszcz120
Miło by było, gdyby produkowali szkielety gearbox'ów już z patentem szybkiej wymiany sprężyny :)
Tak, jest, jeśli byłoby coś czym mogliby mnie "ująć" to właśnie to :)
GuloGulo 27.05.2014, h. 07:04 GuloGulo
samael16 27.05.2014, h. 06:47 samael16
A pozrzędzę dla zasady, po kiedy robić tłoki i lufy precyzyjne? Bo wątpię abyście w tym dziale przegonili ceną i jakością shsa z tłokami z tworzywa i pełną szczęka i promyka z PDI w dziale precek.

Ale za to z miłą chęcią bym widział od was nietypowe dysze do replik oraz prowadnice sprężyn, bo pro-tech schodzi na psy jeśli chodzi o jakość i już nie chce mi się tego szlifować i wolę za więcej kupić sprawdzone i dobrze spasowane części.
thewojtz 27.05.2014, h. 07:19 thewojtz
Po kiego robić karb? Po co kumulować w tych miejscach dodatkowo naprężenia? IMO głupie osłabianie konstrukcji, nic więcej.
Ulner 27.05.2014, h. 07:49 Ulner
To działa dokładnie w przeciwny sposób, do przedstawionego przez Ciebie.
thewojtz 27.05.2014, h. 07:57 thewojtz
Pytanie brzmi raczej po co robić to na szkielecie z porządnego gatunku aluminium...
koho 27.05.2014, h. 08:13 koho
No właśnie się zastanawiam, bo jest to błąd projektowy wg. mnie i czy nie warto go naprawić? Niby na alu gb ludzie robią duże przebiegi na twardych sprężynach, ale czemu nie miałoby się to trochę mniej męczyć :)
thewojtz 27.05.2014, h. 09:40 thewojtz
patent znany od dawna i uzywany w kazdej tarczy pily tarczowej... naprezenie sie rozklada kupiscie a nie punktowo...
Okota 27.05.2014, h. 11:12 Okota
CerberBP 27.05.2014, h. 07:47 CerberBP
"Jesteśmy w stanie wykonywać dowolne modyfikacje i wykorzystywać różne materiały"...Stalowe V2 też, a cena takiego orientacyjnie ile by była wyższa niż za taki z PA9?
Ulner 27.05.2014, h. 07:52 Ulner
Świetna inicjatywa panowie, przy PA9 i takiej grubości ścianek myślę ze nawet i m210 od promyka by wytrzymało. Dla mnie bomba.
m210 ?, ktoś jeszcze wyżej wspomniał o m190, odechciało mi się airSOFTU....
dre 28.05.2014, h. 20:14 dre
Dre no szkoda rezygnować z takiego hobby ale twoja wola...
O m210 wspomniałem tylko w sensie wytrzymałości, nic więcej. Chociaż jak ktoś ma np. barretta m82 z v2, to ta M190 wcale nie byłaby czymś wyjątkowym. Ale rozumiem "bul" dupy o fps'y.
Ulner 29.05.2014, h. 07:31 Ulner
Garnek 27.05.2014, h. 07:55 Garnek
Jak można złożyć zamówienie na nietypową część?
Choćby na pw
Amro-Met 27.05.2014, h. 16:42 Amro-Met
wysokist 27.05.2014, h. 08:45 wysokist
Przy narożniku idealnie prostym naprężenia rosną do niekończoności na nieskończenie krótkim odcinku i zaczyna się pękanie. Kilka tysięcy takich nieskończenie krótkich pęknięć i pęka obudowa - po to te okrągłe zagłębienia. Tak robi się w samolotach, konstrukcjach np. mostowych czy fundamentach, podstawach pod maszyny.
wrona001 27.05.2014, h. 09:01 wrona001
Jeszcze szkielet V7 jaki jak w 14tkach CYMY i będzie smerfnie ;f
Dodaj jeszcze szkielet do SWD Cymki i będzie bosko :]
BlackShaman 27.05.2014, h. 17:34 BlackShaman
Szczypek 27.05.2014, h. 09:58 Szczypek
z jakiego materiału mają być te szkielety?
W cenie 310zł dostarczamy:
– Szkielet v2 wykonany z aluminium PA9
– Łożyska 9mm
– Komplet śrub
– Gwarancja na 12 miesięcy
PRESTON 27.05.2014, h. 10:11 PRESTON
dzięki, po nocce mnie zamroczyło bo nie mogłem tego znaleźć :D
Szczypek 27.05.2014, h. 15:21 Szczypek
Vaust 27.05.2014, h. 10:09 Vaust
A co z replikami gazowymi Czy do nich też coś nożna u was zamawiać ? Nie chodzi mi tu o lufki ale zamki zawory suwadła ?!
falloutpl 27.05.2014, h. 10:26 falloutpl
Dzyndzelki pod bolt catcha vfckowego, koniecznie! :)
_Arczi_ 27.05.2014, h. 11:08 _Arczi_
Jak będzie GB v.3 ze stali to kupie.
to sie szybko zdziwisz bo poleci szybciej niz znalowski:) musial by byc kuty i to ze stali Cr-Mo
Okota 27.05.2014, h. 11:14 Okota
Okota,
Nie jestem metalurgiem i poniekąd masz rację że stal wysoko hartowana posypała by się w drobny mak np. S90V. Ale są przecież wysoko udarne stale narzędziowe np. 3V... może o taką stal chodziło Arczi'emu. Inna kwestia że każdą stal można obrobić termicznie nadając jej pożadane(w zakresie jej możliwości) właściwości fizyczne.
shamoth 27.05.2014, h. 12:43 shamoth
Heh, jakby mieli robić girboxy ze stali narzędziowych, to cena była by kosmiczna :( A co do kucia, to wszystko nadal sprowadza się do obróbki skrawaniem, bo forma jest de facto negatywem gotowego elementu i proces produkcji jest dokładnie ten sam. Nie wiem ile kosztuje prasa pneumatyczna ale kooperacja z zakładem posiadającym taki sprzęcior nie będzie skomplikowana, gdy dostarczy się własne formy. inna sprawa że cena wzrośnie więc lepiej pozostańmy przy amelinium :)
Oleander 27.05.2014, h. 14:35 Oleander
shamoths90V (i inne proszkowe stale) to są bardzo drogie stale. nie wiem czy GB z takie stali nie kosztował by ponad 1k. Wystarczy spojrzeć na ceny noży które maja głównie z tych stali.
sqter0 27.05.2014, h. 21:58 sqter0
shamoth 27.05.2014, h. 11:24 shamoth
No no, oby wypaliły lufki a'la EDGI w przystępnej cenie... z chęcią bym wypróbował taką precyzyjną 6.04/5 z końcówką wewnętrznie ryflowaną i/czy/lub z otworami kompensacyjnymi ;]
zia 27.05.2014, h. 12:19 zia
Jak to wyglada w kwestii praw autorskich i wlasności ? Czesci ktore sa produkowane i sprzedawane nie podlegają takowym ? Glownie te do gaziakow, bo te mnie interesują.
W UE jest na razie względnie luźno, patrz niemarkowe części do mercedesów. Napinka zaczyna się gdy ktoś produkuje G wyglądające jak oryginał i sprzedaje jako orygiał. Także z produkcją zastępczych podzespołów el. wew. z innych mocniejszych materiałów nie powinno być problemów. Były kiedyś próby zmonopolizowania rynku konkretnych części zamiennych przez konkretnych producentów ale, o ile dobrze pamiętam, ETS na wniosek konsumentów zajął się sprawą w tej kwestii i orzeknięto że konsument ma prawo do wyboru co i od kogo chce kupować. Inna kwestia to gwarancja takiego autka z chińskimi szczekami ale i tu stosunkowo niedawno kwestię poruszono i ASO jako takie nie może anulować gwarancji jeśli naprawa została wykonana poza ASO ale na markowych czy atestowanych/certyfikowanych podzespołach przez atestowany/certyfikowany zakład, o czym nadal sporo ludzi nie wie.
shamoth 27.05.2014, h. 12:37 shamoth
muffasaSF 27.05.2014, h. 12:39 muffasaSF
Jaka była by by cena Gerboxa V2 wykonanego ze stali nierdzewnej?
cube 27.05.2014, h. 13:26 cube
V3 z systemem szybkowymiennej sprężyny wraz prowadnicą w zestawie, do 350zł i macie klienta.
Oleander 27.05.2014, h. 14:37 Oleander
No i się spóźniłem :( Życzę wam powodzenia, niech dobry wiór będzie z wami :D
? czerwiec dopiero będzie :P
mike88 27.05.2014, h. 18:33 mike88
Spóźniłem się z produkcją jako pierwszy :D
Oleander 27.05.2014, h. 20:34 Oleander
to sie dogadaj i rob w kooperacji. popyt bedzie na 100%
Okota 28.05.2014, h. 10:19 Okota
danesz 27.05.2014, h. 18:50 danesz
Przewidujecie wersję pod VFC ?
billy99 27.05.2014, h. 20:01 billy99
a jak ma się ten stop aluminium do tego co robią Czesi? udało mi się znaleźć, że chyba z tego robią : AW EN7075 T6 lub 6061 T6, który gb bedzię wytrzymalszy?

https://www.facebook.com/retroarms?fref=ts
http://www.oberonrd.pl/?p=main&what=124 - porównaj parametry materiałów i odpowiedz sobie sam ;)
lukira 29.05.2014, h. 16:50 lukira
Dzięki :)
billy99 29.05.2014, h. 22:26 billy99
PoLi 27.05.2014, h. 20:08 PoLi
Wersja pod VFC bardzo pożądana

I jeszcze nikt nie wspomniał to ja zapytam.
Czy dwudzielna V2 będzie możliwa?
Dwudzielność sprowadza się do modyfikacji samego korpusu więc opcje są dwie:
albo produkcja własnych korpusów i girboxów
albo kopiowanie airsoft systems(ASAR)
Oleander 27.05.2014, h. 20:36 Oleander
rastart 28.05.2014, h. 11:47 rastart
pytałem będą mieć v2 long !!!
samael16 28.05.2014, h. 21:59 samael16
A ja zajrzałem dziś na ich profil FB, ale czystki poleciały xD