Daj cynk
Reklama

Aktualności

Teaser gazowej kopii M870 Tactical

Świat, 22.05.2014, h. 22:50, dodał: Ookami
9

Za pośrednictwem portalu Popular Airsoft w sieci pojawił się pierwszy teaser przedstawiający chińską kopię gazowej strzelby M870 w systemie Marui.



Za pośrednictwem portalu Popular Airsoft w sieci pojawił się pierwszy teaser przedstawiający chińską kopię gazowej strzelby M870 w systemie Marui.tm_m870_clone.jpgKopia (tak jak jej pierwowzór) będzie zasilana ze spotykanych w sprężynowych wersjach shells'ów, przy czym będzie możliwość wyboru czy chcemy strzelić trzema bądź sześcioma kulkami naraz. Cena oraz data premiery nie są jeszcze znane.

Źródło:
Popular Airsoft

 

 

Ocena wszystkich (1.00, głosów: 2)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Warlord Shadow 22.05.2014, h. 23:20 Warlord Shadow
Pewnie będzie lepsze niż to: http://shop.ehobbyasia.com/a-p-s-cam-870-magnum-tactical-shotgun-co2-shell-eject-orange.html#.U3m9iignImp
Rozumiem, że to ma być teaser ale bardziej by mnie zachęcili jakby pokazali wyrzut łusek albo efekty strzału.
Wyrzutu łuski nie będzie - to strzelba systemu Marui (30 kulek w shellu, po 10 lub 5 strzałach zastępujesz łuskę kolejną)
Ookami 23.05.2014, h. 00:13 Ookami
Voytas 22.05.2014, h. 23:50 Voytas
Na LARPy jak znalazł :D
Emcet 23.05.2014, h. 00:32 Emcet
Ach to zakończenie, ach te emocje i trzymanie w niepewności. Niczym ogłoszenie wyników w Tańcu z Gwiadami, "Dziś z programu odpadają..... Maciek i Grażyna"
Co do strzelby, wygląda szitowo, typowy błyszczący, napromieniowany czymś plastik. podziękuję i dopłacę do TMa, chyba że to dopracują.
Tak, tak.. "dopracują".. Do Twoich wymagań..
Lambert 23.05.2014, h. 00:41 Lambert
Ja wymagań dużych nie mam. Byle wyglądało bardziej jak palna niż gnat z bazaru i nosiła kulki na te cqb'owe 30m. Tyle.
Jak strzela, nie wiem. Wiem jak wygląda i niestety jak na to patrzę, to z portu USB w komputerze, wydobywa mi się swąd taniej chińszczyzny masowo sprzedawanej pod kościołami razem z wiatraczkami i bańkami mydlanymi. Ale to tylko moje zdanie.
Emcet 23.05.2014, h. 00:57 Emcet
Teraz nagle dopłacasz do tm'a? A tak ostatnio zachwalałeś chińską myśl techniczną, i żeby tm do lamusa odstawić
Hehe żart ;)
Nitro 23.05.2014, h. 01:28 Nitro
Tak, ta strzelba to jedyne co mi się podoba w TM, raczej jedyne co jest opłacalne, bo jest jeszcze kilka ciekawych pozycji, ale niestety, plastik plasticzany za sporą sumę. To mnie w tej firmie boli najbardziej. Zresztą już o tym pisałem, nawet w tym samym news'ie co zachwalałem chinoli ;).
Emcet 23.05.2014, h. 01:31 Emcet