Daj cynk
Reklama

Aktualności

Kolejna wersja M4A1

Aktualności, 04.12.2005, h. 11:09, dodał: ghrh
1
Znana wcześniej z produkcji tanich replik zasilanych bateriami AA, przez co dość słabych, firma AIM, wypuściła nowy model, będący wierną kopią znanych wszystkim M-ek Tokyo Marui. Przy znacznie niższej cenie dostajemy w 100% kompatybilny model i moc na poziomie 340 fps. Mimo niskiej ceny, według forum Arnie's Airsoft, jakość nie pozostawia nic do życzenia. W zależności od trwałości, którą wykażą dłuższe testy, szykuje się kolejna gratka dla 'ekonomicznych' graczy.

Źródło: Arnie's Airsoft
Sama replika ma niewiele części metalowych (ilość porównywalna z TM). Producent deklaruje, że rozwiązał problem chwiejnej lufy, przy zachowaniu kompatybilności 85% części. Standardowo broń posiada wzmocniony gearbox, lżejszy tłok (co powinno przełożyć się na szybkostrzelność) oraz hi-cap o pojemności 300 kulek.

Zapraszam do poczytania na forum Arnie's Airsoft [link]
Zamówić można np w RedWolfie za 165$ [link]

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
crogool 04.12.2005, h. 14:18 crogool
Hmm. Szybki rzut oka na komentarze i odechciewa się tej zabawki (przynajmniej mi). Niby wszystko cacy ale dużo plastiku i powtarzanej formułki "w relacji cena/jakość".
A już opis pierwszej strzelanki gdzie dwa guny padają...(trochę dziwne to tłumaczenie, że bezpiecznik padł z powodu zbyt ...NISKIEGO prądu. ) bezwzględnie potwierdza zasadę, że za jakość płaci się i to słono :(
Inna sprawa; gdy na jaw wyszły kłopoty Pan-Przedstawiciel oświadcza, że wstrzymują wysyłki aż do rozwiązania problemu. Wzruszające. A nam pozostaje szarpać się o zakichane naprawy gwarancyjne :(
Przejdź na początek list komentarzy

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.


Wyświetleń: 86727

Polecamy

Sponsorzy

Action Army (silver sponsor)
Modify (silver sponsor)
Specna Arms (silver sponsor)

Imprezy patronowane

Survival Force Expo 2018
Reklama

Artykuły

Reklama

Wspierają nas

Sklepy:
Gunfire.pl

Współpracujemy


Media:
airsoftnews
equipped
miekkopowietrzni
Przegląd Strzelecki - Arsenał

Lokalne środowiska:
weekend-warriors
kpasg
rus-mil

Wydawnictwa

Nawigacja

Najczęściej poruszane