Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 05.08.2010, h. 21:38, dodał: Promant
14

eHobbyAsia: prezentacja najnowszych replik ASG broni krótkiej, produkcji Western Arms. Filmy video Evike.comEvike Girls prezentujące replikę GBB M14 WE.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sklep eHobbyAsia: zaprezentował najnowsze repliki ASG gas blow back, broni krótkiej, produkcji Western Arms. Zwraca uwagę M1911 AMT Hardballer - wersja znana z filmu Terminator II. Oprócz niego w najnowszej ofercie WA znajdziemy także: M4013 Tactical SW, V10 ULTRA COMPACT, SCW3 SV Infinity Spike Gun 4.3, SCW3 FBI Bureau Custom (Light Rail)KAC Knight’s Hawk 1911 Custom oraz 1911 Gilding Custom.

 


 
 

Evike.com prezentuje krótkie review repliki GBB M14 WE.

 

 
 
 

A ponieważ dziewczyny zawsze "dobrze się sprzedają" w reklamie - możemy podziwiać GBB M14 WE prezentowane przez Evike Girls.

 

 

  

 
 
 
 
 
 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Kudlaty-GR 05.08.2010, h. 21:47 Kudlaty-GR
ładne te dziewczyny... zupełnie człowiek zapomina o tym, że to o m14 tu chodzi..
komandos93 05.08.2010, h. 22:06 komandos93
nareszcie AMT Hardballer godny i z gbb
Szabla95 05.08.2010, h. 22:08 Szabla95
Ja jestem chyba replikofilem bo m14 zacne ;d
Patrico 05.08.2010, h. 22:10 Patrico
Az milej sie oglada.
Ookami 05.08.2010, h. 22:20 Ookami
Jakie M14? Ja tu nie widzę żadnego M14 xD
swirekster lol 05.08.2010, h. 22:32 swirekster lol
łapska tej kobiety zasłoniły niebiańskie oblicze mojego obiektu pożądania >=(
Ziomek08 05.08.2010, h. 23:10 Ziomek08
Powiedział bym że miód
Ale dziś widziałem spełnienie marzeń, piękność !
Ale jej dużo nie brakuje
Tylko korpus z drewna wstawić
@komandos93, na tle kolegów wypadłeś tak trochę "dziwnie" ;-P
Devito 05.08.2010, h. 23:28 Devito
Do EBRki jeden krok...
1beduin 06.08.2010, h. 11:00 1beduin
Dzięki Promant za reakcje

Zastanawiam się jak długo przy takim takim wyciąganiu zestawu spustowego, będzie on siedział bez luzów na swoim miejscu? Czy nagle nasza piękna emka nie zostanie goła i pozbawiona cech użytkowych?
Majster' 06.08.2010, h. 11:11 Majster'
śliczna.... M14 coraz bardziej chcę ją mieć

Ciekawe czy dałoby się zrobić konwersję na garanda z wyskakującym magiem
zordrak 06.08.2010, h. 14:33 zordrak
jak zwykle, CENZURA jak w Korei Północnej, jak ktoś nie zachwala i nie pożąda to znika. ku zadowoleniu wielkiego zwierzchnika newsów wmasg. Widzę, że znów będę musiał robić kopie zapasowe

plastikowe łoże wygląda odpychającą, może jak się im plastikowe butelki skończą to przejdą na bambusy. Ktoś się orientuje czy można przełożyć drewniane łoże z targowiskowej wiatrówki za 40 zł ? (ironia) Pozdrowienia dla Kim Ir Proma .

Kloszard 06.08.2010, h. 14:38 Kloszard
Ach jak bym chciał mieć taką w domu.. (chodzi o azjatkę.
1beduin 06.08.2010, h. 15:04 1beduin
nie CENZURA zordrak, tylko są wycinane głupie, nic nie wnoszące texty
Ot i cała brutalna prawda .
I nie obrażaj innych użytkowników
("...Pozdrowienia dla Kim Ir Proma...")
W sieci też obowiązuje kultura

Co do twojego pytania, to proponuje napisać do WE, tylko pamiętaj w takim samym tonie jak twój pierwszy post na temat emki.
HateMe 06.08.2010, h. 15:07 HateMe
Komandos, to się obudziłeś w porę - Hardballer od WA był już dawno temu.