Daj cynk
Reklama

Aktualności

Katalog Tokyo Marui na 2014

Aktualności, 19.05.2014, h. 23:59, dodał: Ookami
36

Firma Tokyo Marui zaprezentowała najnowszy katalog swoich produktów.



Ocena wszystkich (5.00, głosów: 2)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
ColtS 20.05.2014, h. 11:59 ColtS
Można już gdzieś dostać tą gazową Emkę z pierwszej fotki?
blade 20.05.2014, h. 12:48 blade
z zabójczymi 360 FPS?
Może być i 600 fps, replika to i tak replika. Questions?
ColtS 20.05.2014, h. 13:08 ColtS
Pare lat temu to byla norma. Poza tym poczytaj troche o replikach tokyo marui i dlaczego nie potrzebuja wiecej fps
Warlord Shadow 20.05.2014, h. 14:06 Warlord Shadow
360 fps problem bo co? Trzeba podejść i się namęczyć, a nie siedzieć w krzaczkach i pruć do wszystkiego co się rusza?
14100715 20.05.2014, h. 14:18 14100715
jak mam mieć 360FPS to wolę rzucać szyszkami ! hahahahaha
blade 20.05.2014, h. 14:53 blade
Wole mieć "japońskie" 360 fps niż 500 chińskich.
Ferduch 20.05.2014, h. 15:52 Ferduch
dzieci nie pamiętają ale kiedyś TM w elektrykach miał po 275-300fps i jakoś nikt nie narzekał tylko uciekał :)
Cez 20.05.2014, h. 17:27 Cez
dzieci nie pamiętają ale kiedyś TM w elektrykach miał po 275-300fps i jakoś nikt nie narzekał tylko uciekał :)
Cez 20.05.2014, h. 17:27 Cez
nie denerwujcie się dzieciaki! ale w otwartym terenie, moim zdaniem, 360 FPS to zdecydowanie za mało! minimum to 400FPS....
blade 20.05.2014, h. 18:00 blade
Heh, to porównaj znawco 360 maruiskich fps'ów z 500 cymowskimi fpsami. Żadne systemy energy, zielone gg i komory od pdi Ci tu nie pomogą :)
Oleander 20.05.2014, h. 19:08 Oleander
Ale wy głupoty piszecie... Mity o tm... Boszsz
xenon500 20.05.2014, h. 19:34 xenon500
Oleander nie mam okazji dokonać proponowanego porównania, ponieważ każdy z TM w rękach nie może podejść pod moją pozycję hehehehe, może dlatego że ma tylko 360 FPS :0
blade 20.05.2014, h. 19:46 blade
Że tak powiem w ($*% byłeś, i brązowe widziałeś...Miałem kiedyś kałacha na lufie jak długopis, boreupie z cylindrem typu 0, może i miks dziwny i niepoprawny, ale na 330 fps'ach siało dalej, niż każda replika na przysłowiowych 500'set efpeesach, a na 11V miało rofa takiego, że nie nadążałem magazynków zmieniać. Wszystko jest kwestią spasowania i szczelności, znam gostka, który ze stockowych chińskich części robił z elektryków takie snajperki, że te czterotakty z tuningiem za 3 klocki ssały i połykały. TM znany jest ze świetnych osiągów na stocku, już emki kwa które miałem w posiadaniu albo w rękach były tak dobre po wyjęciu z kartonu, że nie było potrzeby nic wymieniać. Tak więc sporo nauki przed Tobą młody padawanie.
wroobelchannel 20.05.2014, h. 20:43 wroobelchannel
wroobelchannel taaa jaaasne! jednak niezmiernie bawi mnie fakt, jak prężycie muskuły w obronie TM i tych śmesznych 360 (nawet 330) FPS. Coś w tym musi być. Być może niezręcznie się Wam przyznać że strzelacie z wyrzutni szyszek za które wydaliście 5 letnie kieszonkowe....coż jeszcze nic straconego.....

P.S: czy może być stary padawan? hyhyhyhyhy ....
blade 20.05.2014, h. 21:03 blade
Aleście trola pokarmili. Blade, najadłeś się?
Piękny i tani przykład, że fpsy nie przekładają się bezpośrednio na zasięg to shotgun AGM. Jeśli brać pod uwagę tylko zasięg to shotgun (jakieś 300-350 fps) może śmiało konkurować z chińskimi AEGami o prędkości wylotowej 350-450.Dlatego ja wierze w "mity" o TM.
MarekMac 20.05.2014, h. 22:27 MarekMac
Więcej jak połowa użytkowników na pewno nie widziała nawet na oczy produktów tm'u, a co dopiero użytkowania, więc to walka z wiatrakami, ale i tak nóż się w kieszeni otwiera na takie bajduły.
wroobelchannel 20.05.2014, h. 22:48 wroobelchannel
Od 6 lat biegam z P90 Tm.Stockowo miało 280fps, obecnie ma ~425 fps. Najważniejsze jest to, że od 6 lat giwera się nie zepsuła mimo dużego przebiegu.
Co do osiągów. Jak weźmiemy fajnie złożonego chińczyka z dobrym hu i 450 fps, to nie ma cudów - będzie strzelał trochę dalej niż stock TM. Fakt jest jednak taki, że ta różnica jest niewielka.Natomiast przeciętny chińczyk, nieważne czy mający 300, czy 600 fps, wyciągnięty z pudełka, praktycznie nigdy nie da takiego zasięgu/celności, jak wyciągnięte z pudełka TM.

"Być może niezręcznie się Wam przyznać że strzelacie z wyrzutni szyszek za które wydaliście 5 letnie kieszonkowe"
A może to Ty leczysz swoje kompleksy, że nigdy nie mogłeś tyle uzbierać i wiecznie musisz biegać z chińskim gównem....no offence.

"nie mam okazji dokonać proponowanego porównania, ponieważ każdy z TM w rękach nie może podejść pod moją pozycję hehehehe, może dlatego że ma tylko 360 FPS"
"Hehehehe"...To takie słodkie, że sam przyznajesz, że swoje sukcesy zawdzięczasz tylko sprzętowi...
Zapewniam Cię, że da się to zrobić nawet rzucając to twoją szyszką na dystans 3 metrów.Zmień środowisko, w którym strzelasz - skoro to takie cebulaki, że nikt nie potrafi podejść pod twoją pozycję, to musisz się strasznie nudzić na strzelankach.Pozdro.
Bociano 21.05.2014, h. 15:37 Bociano
cóż dzieciaki, miło się czyta te wypociny, ale muszę Was zostawić z Waszymi, jakżesz doskonałymi miotaczami pierdów, gdyż za sugestią jakżesz doświadczonego użytkownika Bociano, zmienię na parę dni towarzystwo. Być może na CA2014 spotkam choć jedną replikę (oprócz broni bocznej) z urywającymi łeb 280FPS....trzymajta się i nie zapomnijcie zmieniać pieluch :))
blade 21.05.2014, h. 20:44 blade
We got a badass over here!
wroobelchannel 21.05.2014, h. 21:37 wroobelchannel
Wszystko zależy od tego z kim się biega i do kogo strzela.
Nie raz użytkownicy z milionem fps dawali się zabijać ludziom ze starymi chinczykami i odwrotnie nie jeden raz jeden z mocna sam zabijal wielu ze slabymi replikami.
Ot życie.

Ludzie przeinaczyli znaczenie TM.
W TM chodzi przede wszystkim o bezawaryjność na wiele lat i zaraz potem bdb powtarzalność i zasięg wyciągnięte na maks z ok 300 fps, co chińczyki po taniości nadrabiają mocną sprężyną.
Oczywiście, że TM 300 nie przebije/nie dorówna repliki 500 fpsowej, fizyki się nie oszuka.

Nie czuję różnicy w "zabijaniu" używając naprzemiennie chinskiego 380 i tm 317.
GP 430 czuć już lekko większy o parę m zasięg i kulasy szybciej dolatują, co normalne.
Do 500 chinskich czy firmowych już się nie porównuje, bo i po co.

Mam porównanie, żeby nie było :).
Przerobiłem tzw ścieżkę rozwojową airsoftowca ;) od springa chinskiego, spr TM, po pare chinskich aegow 300do400 fps, dwa GP ponad 400 i na koniec "downgrade" 317 TM next gen ;).

Pozdrawiam
RED (Lone Wolf) 22.05.2014, h. 11:19 RED (Lone Wolf)
stalker51 20.05.2014, h. 12:52 stalker51
Co to ma do rzeczy?
pablo79 20.05.2014, h. 13:09 pablo79
Kiedy wezmą się za CZ75 Shadow i CZ 75 p-01?
Emcet 20.05.2014, h. 13:57 Emcet
Wincyj plastikowych pisztoletów!
relativy 20.05.2014, h. 18:24 relativy
Na USP bym chętnie położył rękę. Pytanie czy kiedyś to będzie w polsce...
Nitro 20.05.2014, h. 18:25 Nitro
Rozbrajają mnie komentarze co niektórych.
Owszem klamki są plastikowe, ale działają wieczość, strzelają w niskich temperaturach, nie syfonują, i jest multum części.
Wolę osobiście plastik tokyo marui, niż gówniany znal, który od pierdnięcia pęka.
Kto miał marujca, ten wie, że reszta replik to szajs (gaziaki), kto nie miał, ten pieprzy i troluje w wątkach, jakie marui jest plastikowe, i w ogóle złe.
Patrz Pan, mój Glock chińskiego APSa też strzela w ujemnych temperaturach, nie syfonuje, kopie jak dziki bo na CO2, części do niego są i jest z metalu. To wszystko za 1/3 ceny marujca...
Może czas zakopać TM głęboko pod ziemią i pójść dalej? (zwłaszcza w przypadku AEGów)
Emcet 20.05.2014, h. 18:58 Emcet
Mi się wydaje, że co niektórzy tłumaczą się 'japańskimi powietrzami' i hate na wszystko inne(szczególnie chinole) bo zapłacili krocie i jakoś trzeba to wytłumaczyć.
xenon500 20.05.2014, h. 19:37 xenon500
Mi się wydaje, że co niektórzy tłumaczą się 'japańskimi powietrzami' i hate na wszystko inne(szczególnie chinole) bo zapłacili krocie i jakoś trzeba to wytłumaczyć.
xenon500 20.05.2014, h. 19:37 xenon500
Jednostkowy przypadek. Patrząc na opinie tych klamek można wnioskować, że masz wyjątkowo dobry egzemplarz.Teraz poszukaj w googlach awarie marujców. Znajdziesz mniej niź 1/3 przypadków w porówanniu do replik konkurencji.Dziękuję, do widzenia.

@xenon

Niektórzy poprostu cenią sobie jakość, i bezawaryjność. Miałem w źyciu naprawde wiele replik, i na marujce, g&p, kwa mogę najmniej narzekać.
Nitro 20.05.2014, h. 19:41 Nitro
Ja klamki z tm nie mialem - bo nie chce. A czy dobra ? Nie wiem, jednak wole pozostać przy metalowym kwa, który jak dla mnie ma wystarczające osiągi i dobrą cenę( sypać też się nie sypie). 2 kwa = 1 marui. Ja jednak wolę 2 kwa.
xenon500 20.05.2014, h. 20:08 xenon500
No i z racji tego, że nie miałeś nie będę się wdawał z tobą w dyskusję.
Ja wolę kupić raz a porządnie, a za zaoszczedzone pieniadze na naprawach kupic skrzynkę browarów.
I btw. Kupiłem glocka tm za 360zł nówkę. Wyszło mnie to mniej, niż ciebie kwa.
Teraz się pewnie zapytasz gdzie? Na uncompany w promocji.
I co ty teraz powiesz na to hmmmm?
Nitro 20.05.2014, h. 20:15 Nitro
No ja wcześniej 18c też wyrwałem za 300 na promocji :). Później sprzedałem drożej, teraz znów mam i już pewnie nie będę wymieniał. A jeśli w takiej cenie miałbym kwa i tm to wybrałbym ... kwa. Nie muszę o tym dyskutować - nie chcę tm, bo jak dla mnie nie jest warte swojej ceny (nie mówimy o promocjach). A to czy wolę walić kasy w naprawy (chociaż jak może pisałem wyżej - nie miałem żadnych problemów, nawet strzelałem fajnie w minusowych) to już chyba indywidualna sprawa. Ja uważam, że jak się dba i nie kupi się ... wie czego to się nada.
xenon500 20.05.2014, h. 20:46 xenon500
AlKubal 22.05.2014, h. 12:33 AlKubal
Miałem kiedyś G26 GBB od TM i zasięg lepszy niż kumple z Ak i M4:) A teraz bym chętnie przytulił jakieś USP od TM. Heh, tylko ciekawe jaka cena...:(
Na USP od TM sobie jeszcze poczekasz, chyba że Cię interesuje elektryczne lub sprężynowe.
-Otto- 22.05.2014, h. 14:45 -Otto-
48pl 23.05.2014, h. 08:07 48pl
Też byłem sceptycznie nastawiony do ilości FPSów w TM. Ale mój AUG HC naprawdę daje radę i nie mam się czego wstydzić. Wydaje mi się, że ma zbliżony zasięg do emki KWAka kumpla (podkręconej do ok. 450 FPSów) oraz, trochę mniejszy, niż mojej Elżbietki (L85A2) z promkiem i 470 fpsów na pokładzie.