Daj cynk
Reklama

Aktualności

Garść informacji

Świat, 04.08.2010, h. 00:05, dodał: Promant
14

Zapowiedź replik MP5 ICS. Tłumik płomienia M4 556 produkcji PDI. Podstawa muszki KAC G&P. Element: M3X Tactical Illuminator.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolejne repliki z serii MP5 zapowiedziała na swojej stronie firma ICS. Repliki MX5-PRO dostępne będą w wersji z kolbą rozsuwaną oraz w wersji z najnowszą kolbą ICS: S.F.S.

 

 

PDI oferuje tłumik płomienia do replik M4, będący kopią Surefire MB 556 K.

 

 

 

 

Tłumik 556, dedykowany do replik AEG produkcji TM, posiada gwint 14mm CCW. Długość 65mm. 

 

 

Firma G&P zapowiedziała kolejny produkt z kategorii akcesoriów: podstawę muszki KAC, typu flip up, wykonaną ze stali oraz aluminium. 

 

 

 

 

EBairsoft oferuje produkt firmy Element: M3X Tactical Illuminator. Kolor piaskowy. Cena: 58.50USD.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.icsbb.com

www.x-fire.org

www.gp-web.com

www.ebairsoft.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Pritcher 04.08.2010, h. 00:36 Pritcher
Ta KACowa muszka to fajny patent, tylko ciekawe czemu podstawa stalowa, a ramię muszki już aluminiowe. Ale i tak zajesolidnie to wygląda.
Vitalis 04.08.2010, h. 08:03 Vitalis
ta kolba do mp5 nawej fajna jak bedzie osobno to sie nawet skusze. Ale sama mp5 ochydna. Jakies futurystyczne oznaczenia i okladziny.
Promant 04.08.2010, h. 09:19 Promant
Kolbę producent oferuje osobno, więc powinna pojawić się w sklepach.
wittman89 04.08.2010, h. 09:39 wittman89
Wzięliby się za coś nowego a nie pochodne robią..
Szynszyll 04.08.2010, h. 10:41 Szynszyll
Robią to na co jest największy popyt...
Dread 04.08.2010, h. 11:25 Dread
Futurystyczne wariacje ICSa są fajne i ze smakiem, ale mogliby również pójść trochę w przeszłość i zrobić jakąś wczesną wersję, ze stalową komorą spustową i prostym magiem
swirekster lol 04.08.2010, h. 13:11 swirekster lol
jak ktoś chce futurystyczną odmianę pistoletu maszynowego to niech lepiej zamiast mp5 kupi sobie Krissa lub ump45, chyba że stylizuje się na japońskie maskotki z animu :E
igua 04.08.2010, h. 16:53 igua
@ swirekster lol
jedna z najfajniejszych rzeczy w airsofcie jest to, że każdy sobie wybiera replikę jaka mu się podoba
BTW: niedawno był post z replikami anime. Te dopiero sa futurystyczne
Szabla95 04.08.2010, h. 17:04 Szabla95
Mi się podoba mp5 .
Poli Tukasi 04.08.2010, h. 23:24 Poli Tukasi
a mi się podoba tłumik płomienia tylko że jest on dedykowany do luf 14,5 calowych i dłuższych a nie takich krótkich (oczywyście o ostre mi chodzi)
Pritcher 05.08.2010, h. 11:32 Pritcher
Czy mi się wydaje, czy tłumik płomienia ma wycięcie od dołu? Od góry bym zrozumiał, osłabiacz podrzutu, ale od dołu? Wzmacniacz podrzutu? Chyba że nie jest to przecięte na wylot, albo podyktowane jest jakimiś innymi względami funkcjonalnymi o których nie wiem?
Goose 05.08.2010, h. 13:18 Goose
@Dread

I do kompletu "z epoki" jeszcze Walther MPL
Nerpa 05.08.2010, h. 19:32 Nerpa
M3X Ok, tylko wyszło jeszcze AN/PEQ16A. Poza tym takie hamulce robi DYTAC, myślę, że on wygrywa pod względem jakości produktów.
Kolba do MP5 jest fajna, choć zbytnio za serią MP5 nie przepadam. Przypomina w troszkę ACS Magpula, nie wiem czemu.
@Dread - Co to jest komora spustowa? Bo dla mnie to jest "paczka" trzymająca elementy spustu. Szczerze mówiąc mi to wisi czy obudowa czegoś, co jest w obudowie (lower reciver) jest z alu czy ze stali. Magazynek to może wersja 10mm? Nie przeczę, że nie było prostych 9-tek, ale wersja 10mm jest bardzo sympatyczna.

$3

Tutaj jest dużo info o tym MP5.