Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 02.08.2010, h. 21:52, dodał: Promant
43

Ra-Tech: GHK PDW steel bolt carrier. RedWolf Airsoft: nowe produkty na koniec lipca i inne filmy video. Japońskie działko ASG.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Ra-Tech przedstawiła kolejną innowację zastosowaną w seryjnej replice gas blow back: stalowy bolt carrier GHK PDW.

 


 

 

RedWolf Airsoft zaprezentował nowe produkty, wprowadzone do oferty na koniec lipca. 

 

 
 
 

Wyemitowano również dwa filmy video prezentujące repliki ASG, w tym gas blow back M14 WE.

 

 
 
 
 
 
 

Na koniec ciekawostka: japońskie działko ASG. Jest to pojedynczy, wykonany prywatnie, customowy egzemplarz. Wprawdzie do drugowojennego niemieckiego PAKa 36 - którego ma odwzorowywać - trochę mu brakuje, ale i tak wygląda imponująco. Wykonano nawet specjalne pociski miotające BB za pomocą gazu doprowadzonego przewodem.

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.airsoft-news.eu

www.youtube.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
grzesio93 02.08.2010, h. 22:05 grzesio93
Te działko nawet ma blow back
head-shot 02.08.2010, h. 22:08 head-shot
Ciekawe kiedy RA-tech zrobi swoją wersję hehe
MyN3 02.08.2010, h. 22:15 MyN3
heh fajny bajer
Misio15-14 02.08.2010, h. 22:15 Misio15-14
Ludzie to mają nasrane w głowie Niech jeszcze zrobią 88-ke:D
Cezarovski 02.08.2010, h. 22:27 Cezarovski
Piękne działko :*
blade 02.08.2010, h. 23:09 blade
ja pierdźu!!! świetny pomysł!! piszę o działku...
Tuksiak 02.08.2010, h. 23:15 Tuksiak
Rewelacja to działko.
Nawet już oczami wyobraźni zobaczyłem zastosowanie...
Ech, mieć czas i warsztat i jeszcze czas i dużo więcej czasu i.... .
Palermoon 02.08.2010, h. 23:26 Palermoon
spadłem z fotela jak blow back zadziałał xD boje się pomyśleć co za rok pokażą O.o hehe
Cezarovski 02.08.2010, h. 23:42 Cezarovski
Jeszcze jak wypuszczą czołg asg, to będzie można robić bitwy airsoftowe bitwu pancerne, a działka znajdą zastosowanie
Gogin 02.08.2010, h. 23:42 Gogin
Przecież niedawno pokazywali studentów z czołgiem ASG w niusie...
Yoogi 02.08.2010, h. 23:51 Yoogi
Działo bardzo ładne..., dobrze by było, gdyby Chińczycy rozkminili te działo i zaczęli je produkować na pęczki...
Jackall37 03.08.2010, h. 00:11 Jackall37
Jezu, ja się boję
marianos 03.08.2010, h. 00:52 marianos
nie no działko jest rewelacyjne ciekawe ile sobie za nie zażyczą
swirekster lol 03.08.2010, h. 01:42 swirekster lol
zróbcie łódź podwodną do asg
Kwiaciu15 03.08.2010, h. 03:10 Kwiaciu15
to działko to dzieło sztuki ^^ czekamy teraz na czołg ^^ ale działko prosi się że by postrzelać
GunneR2oo6 03.08.2010, h. 05:15 GunneR2oo6
Znalazło się nawet miejsce dla PSO-1
Mimo to rewelacja
Nanteris 03.08.2010, h. 07:55 Nanteris
Nie widzę sensownego zastosowania dla tej niby repliki paka. Na cholere robić takie coś jeżeli ma to zasięg zwykłej repliki...
boundrose 03.08.2010, h. 08:21 boundrose
Nanteris, fail.
Errhile 03.08.2010, h. 08:24 Errhile
Zgodzę się z Nanterisem - bajer fajny, ale praktycznego zastosowania nie widzę. Ot, taki większy granatnik, czyli w sumie strzelba - strzela odpowiednikiem średniowiecznych siekańców. Zasięg będzie gorszy, niż w replice przy porównywalnym ciśnieniu, bo wątpię, żeby był tam jakiś HU. A zwiększanie ciśnienia prowadzi niestety do tego, że zabawka będzie niebezpieczna dla graczy pod drugiej stronie lufy.
Gdzieś kiedyś była mowa o granatach do granatników, które "wybuchają" przy uderzeniu, rozrzucając kulki - a jednocześnie są na tyle lekkie / miękkie, żeby nie stanowiły zagrożenia dla gracza, który takim oberwie bezpośrednio. Gdyby do tej armatki zrobić analogiczną amunicję, to może, może.
Ale na razie nie słyszałem, żeby to weszło na rynek.
babski 03.08.2010, h. 09:14 babski
Cziekawe czy po ostatniej "kulce" działko zostaje w tylnym położeniu xD
Nanteris 03.08.2010, h. 09:26 Nanteris
Dlaczego fail bundrose. Gdyby tego działka można jeszcze było użyć jako repliki na jakiejś rekonstrukcji... ale takie dziwadło to do niczego nie podobne. Czyli do asg lipa i do rekonstrukcji lipa .
Promant 03.08.2010, h. 10:08 Promant
Hehe, masz rację Nanteris, jakby przymknąc jedno oko, to już Ulrike była bardziej podobna do PAKa. No i strzelała na te 80 metrów.
HUSARZ91 03.08.2010, h. 10:30 HUSARZ91
To ja już teraz czekam na samolot ASG... Swoją drogą ciekawy pomysł, ale jak ktoś napisał, powinni zrobić specjalną amunicję do niego: "odłamkową", albo po prostu na jakąś farbę.
Suchy25bkpow 03.08.2010, h. 11:31 Suchy25bkpow
...jak to,działko nie ma zastosowania w ASG..???..a coś takiego $3 ?..takie zabawki maja olbrzymi potencjał do tej pory niewykorzystywany a szkoda.Takie banalne drobiazgi jak zasięg czy rodzaj amunicji nie powinny powodować od razu u Was gęsiej skórki i podejścia na NIE.
Co do bezpieczeństwa działka,no cóż,to urządzenie z zasady nie służy przecież do rażenia siły żywej ogniem bezpośrednim co do zasięgu,to kwestia odpowiedniego ciśnienia.. Pozdro.
czolgista1986 03.08.2010, h. 13:08 czolgista1986
bajka chciałbym mieć coś takiego w swoim arsenale
Tofic 03.08.2010, h. 16:12 Tofic
To sie nazywa Blow-back :)Powiedźcie cobyście zrobili gdybyście trafili w lesie podczas ataku na takie działko. Ja bym miał pełne gacie
chochol 03.08.2010, h. 17:23 chochol
ktos pytal o czolg do ASG - prosze bardzo: $3
crogool 03.08.2010, h. 19:35 crogool
Ha! Żywą pozostaje refleksja z ostatniej "Basry", gdzie na komentarz $1 padła bystra riposta $1. I czy komuś przeszkadzał Żuk w kolorze yellow bahama który był Merkavą? Odrobina fantazji i czysta radość z zabawy, to po mojemu klucz do szczęścia jakie można czerpać z AS. Bo jeśli rozpatrywać wszelkie gadżety w kategoriach realizmu i przydatności, to powracamy do pytania o powagę całego hobby.
Duuuużo bym dał, by pobiegać na zlocie, co to i czołgi airsoftowe gościł i z działek naparzać by można
zaki123 03.08.2010, h. 19:44 zaki123
ja sie zastanowiłem jak otwozyl te pudło z amunocją i wyją 1 z tych "rakiet", a blow back to ma odpowiedni.

a ego gościa z pierwszego filmu to ząb rozbolał?
Jackall37 03.08.2010, h. 21:24 Jackall37
Zgadzam się z Toficem - to jest ASG i chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę.

Teraz blee, ale to nie przypomina oryginału, ale jak się wbiega za okop, a tam stoi działko i zaczyna strzelać, to patrzy się na to z trochę innej perspektywy
Nerpa 03.08.2010, h. 22:21 Nerpa
Do CQB to działo jak ulał! Ciekawe czy by bolało jakby komuś tak z tego przyłożyć
luczo 03.08.2010, h. 22:29 luczo
Niech zrobia bombowiec i beda naloty dywanowe:P
obcy 03.08.2010, h. 23:12 obcy
Ja chce to działko... 88-ke jak zrobią też chce
tyle że zastanowiłbym sie nad amunicją, ciekawe czy dałoby się skonstruować coś co wystrzeliwywałoby granaty, a nie chmure kulek i było by przy tym w miare bezpieczne.
OC14Groza 03.08.2010, h. 23:27 OC14Groza
Ten "zamek" wygląda jak drzwiczki od piecyka.
Suchy25bkpow 03.08.2010, h. 23:39 Suchy25bkpow
..Granaty można miotać z prostego moździerza zasilanego np.HPA.Dla majsterkowiczów nie powinno być większego problemu w uproszczeniu to tylko butla,zaworek,kawałek odpowiedniej rury.Dwójnóg i płyta oporowa to już detal...Czy ktoś się podejmie.. ???
Gor 04.08.2010, h. 17:39 Gor
Kto chce niech spyta autora artykułu Promanta o 'Ulrike' to zobaczy coś dobrego
Yfronus 04.08.2010, h. 22:12 Yfronus
@Errhile: może ten granat Tornado wystrzeliwany za pomocą sprężonego CO2, albo innego cholerstwa ?
Suchy25bkpow 05.08.2010, h. 00:16 Suchy25bkpow
Yfronus zdecydowanie zły pomysł,to prawie jak by użyć kamienia ...poza tym czemu chcecie strzelać z działka ppanc do ludzi do tego są np. moździerze,jako ammo użyć można zwykłej ,,grochówki"...
Xander_Blade 05.08.2010, h. 10:09 Xander_Blade
Świetny sprzęt, pasuje do reszty kolekcji, chociaż osobiście uważam że lepiej zrobić armate strzelającą ładunkiem proszku symulujące dym: krzywdy nikomu nie zrobi a ten klimat kiedy podczas szturmu biegnie się pomiędzy eksplozjami choćby zwykłej mąki... Przepraszam rozmażyłem się.
piotrek0002 05.08.2010, h. 15:41 piotrek0002
Na pewno nie chciałbym na swojej drodze spotkać takiego działka
RedWolf, świetna robota