Daj cynk
Reklama

Aktualności

Latarki MacTronic

Polska, 02.08.2010, h. 21:13, dodał: Promant
15

Sklep Coyote ASG włączył do swojej oferty latarki taktyczne marki MacTronic oraz dedykowane do nich akcesoria.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ofercie sklepu Coyote ASG dostępne są latarki taktyczne marki MacTronic oraz dedykowane do nich akcesoria. Coyote ASG oferuje latarki o jasności świecenia od 15 do 780 lumenów. Obudowy wykonywane są z wytrzymałego aluminium, zastosowane diody są produkowane przez znaną i poważaną w branży firmę CREE.

 

 

 

15 lumenów generują mini latarki w formie breloczków.

 

 

Pozostałe modele latarek generują maksymalnie 65, 120, 260 i wspomniane 780 lumenów (zestaw Tactical Pro Thunder).

 

 

Latarki dostępne są z bateriami lub w zastawach z akumulatorem i ładowarką.

 

 

 

Coyote ASG wprowadził również akcesoria marki MacTronic:

Montaże na szynę RIS.

 

 

 

Akumulatory.

 

 

Przesłony zmieniające kolor świecenia na zielony i czerwony oraz przesłony UV, a także IR 850 nm.

 

 

 

 

Oferowanych jest także kilka typów przycisków żelowych i dwa rodzaje ładowarek do akumulatorów. Do 8 sierpnia obowiązuje w sklepie promocja na produkty MacTronic: 10% upust cenowy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.casg.pl 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Hornet 02.08.2010, h. 21:37 Hornet
Czy taki przycisk żelowy spasi do innych latarek ?!
augustox 02.08.2010, h. 21:40 augustox
Zależy jaka średnica tubusa i ew. gwint
Hornet 02.08.2010, h. 21:43 Hornet
Miałem na myśli M20 Warrior Premium z Olighta, bo nawet ich własne żelowce nie pasuja do ich produktu
Peacemaker 02.08.2010, h. 21:43 Peacemaker
780 lumenów... czy to służy do wypalania oczu?
GrimPilgrim 02.08.2010, h. 22:03 GrimPilgrim
Właśnie, dobre pytanie. Po co tyle komu??? ja mam w swoim MacTronicu 200lm i oślepia w dzień a co dopiero w nocy. Może w celu zastąpienia jak się w humvee oba reflektory przepalą. Od razu długie! A nie, już wiem! to dla pilotów śmigłowców żeby sobie ziemie oświetlali z 2km ;p
frorider 02.08.2010, h. 22:29 frorider
No niestety niektórzy ludzie używają latarek nie tylko do zabawy i wtedy nawet te straszne dla Was 780 lumenów to mało. 1050 lumenów w Led Lenserze X21 to prawie oświetlenie stadionu ale powiedzmy sobie latarka jest duża. MacTronic nie ta liga ale latarki bardzo przyzwoite i Pro Thunder jest ciekawą tańsza alternatywą. Szkoda, że tylko 780
Promant 02.08.2010, h. 22:54 Promant
Pogadajcie sobie mądrale z kimś kto tego używa "w pracy", to będziecie wiedzieć ile lumenów się przydaje. To, że coś jest sprzedawane przez sklep airsoftowy, nie znaczy jeszcze, że zostało zaprojektowane na niedzielne jebanki.
Pritcher 02.08.2010, h. 23:56 Pritcher
Im więcej światła, tym lepiej. Do pewnego momentu oczywiście, co za dużo to niezdrowo. Ważne też jak wygląda dystrybucja tego światła z latarki. Co innego wąski snop, co innego szeroki stożek.
frorider 03.08.2010, h. 00:06 frorider
W X21 masz oba tryby:) i 1050 lumenów. W pracy się bardzo przydaje, polecam:)
cassius 03.08.2010, h. 01:44 cassius
hmm... podobne do latarek marki.. Pheonix? Ciekawe czy działają równie dobrze. Trzeba zerknąć na YT
Promant 03.08.2010, h. 10:04 Promant
Dzieki za zwrócenie uwagi. Zdjęcie poprawione.
pixxel 03.08.2010, h. 13:48 pixxel
Ja tam latarek MacTronic nie polecam, mi puścił lut na jednej z diod LED, a potem zerwał się lichutki przewód, który łączył diody z zasileniem. Generalnie do naprawienia wystarczy 5 minut pracy lutownicą, ale latarka nie powinna być aż takim klekotem. Gdy kupiłem latarkę MAcTronic, nie włączyła się za pierwszym razem, bo okazało sie, że kapselek, który ma dotykać baterii i przenosić prąd do diod był cały pokryty rdzą. Lepiej zastanowić się i kupić coś droższego, ale lepszego.
Skywalker_89 03.08.2010, h. 14:32 Skywalker_89
A czy możesz powiedzieć jaki to był model latarki mactronic?
Nerpa 03.08.2010, h. 22:09 Nerpa
@cassius: Chyba Ultrafire....