Daj cynk
Reklama

Aktualności

Inokatsu M1911

Świat, 01.08.2010, h. 21:17, dodał: Promant
18

Firma Inokatsu oficjalnie zapowiedziała swoją najnowszą replikę ASG gas blow back: Colt M1911 full steel.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

W starszych newsach informowaliśmy już o najnowszym projekcie Inokatsu, wówczas dostępne było pojedyncze zdjęcie prototypu repliki, wykonane w siedzibie dystrybutora. Obecnie firma Inokatsu oficjalnie zapowiedziała swoją najnowszą replikę gas blow back: Colt M1911, w wersji full steel. Replika inauguruje ofertę producenta na rok 2011.

 

 

Wykonany ze stali nierdzewnej pistolet bazuje na systemie Tokyo Marui, a jako zasilanie wykorzystuje CO2. Wszystko wskazuje na to, że będzie to najlepsza, a na pewno najciekawsza,  spośród replik ASG tej broni dostępnych na rynku.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.inokatsu.com 

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 1)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
ZeeMike 01.08.2010, h. 21:32 ZeeMike
Cóż, z jedną nerką można żyć. Must have.
Kuczu 01.08.2010, h. 21:49 Kuczu
Nie wiem czy tylko ja, ale nie trawię tych przedłużanych stopek w Coltach i ich klonach.
Promant 01.08.2010, h. 21:52 Promant
Na razie nic nie wskazuje aby stopka była jakoś szczególnie mocno "przedłużona". Na zdjęciu prototypu również nie było takiej widać.
Kuczu 01.08.2010, h. 22:11 Kuczu
Heh. Chodziło mi o to że nie lubię stopek wystających poza korpus, czyli jakichkolwiek plastikowych dodatków

BTW. To drewienko bądź tworzywo z którego mają być zrobione okładziny też takie podejrzanie czerwonawe. Ale może tylko ja mam spaczone gusta. Niemniej zapowiada się całkiem ciekawie.
Jackall37 01.08.2010, h. 22:48 Jackall37
Z plakatu mi tu wynika,ze jedna będzie nierdzewna, a druga stalowa i oksydowana na czarno.

Zajefajnie


Z czasem się zwróci - jak się w niej przez 10 lat żadnej części nie wymieni
Mamut 01.08.2010, h. 23:06 Mamut
Będzie dym z tym stalowym gadem. Ktoś w USA znowu wpadnie na pomysł, że można z tego odpalić trzy pociski po "drobnych" modyfikacjach. A u nas celnicy pewnie do tego się dowalą.
Jackall37 01.08.2010, h. 23:49 Jackall37
A do czego oni się tutaj mogą dowalić ?

MTW też jest zbudowane równie realistycznie, co te Colty, a w Polsce nie ma żadnych problemów.


Bzdurne przepisy U.S.A. mam szczerze mówiąc w dupie
HateMe 02.08.2010, h. 11:33 HateMe
Cholera, pewnie będzie kosztować tyle co nowy AEG, ale to kolejny must have...
Ukesu 02.08.2010, h. 12:06 Ukesu
Z tego co widzę po częściach to będzie to najbardziej realistyczna replika 1911A1, popatrzcie tylko uchwyt pinów zatrzasku zamka i bezpiecznika skrzydełkowego, pomijam też blokadę iglicy wsuwaną od dołu zamka i kilka innych smaczków !
luglo 02.08.2010, h. 12:30 luglo
Nareszcie ktoś pomyślał aby zrobić klamkę w stali! I do tego na CO2. BOMBA! Jak nigdy do tej pory specjalnie nie jarałem się nowościami to teraz czuję mrowienie na plecach

Szkoda, że to plany na przyszły rok...
Jackall37 02.08.2010, h. 13:58 Jackall37
Ale w przeciwności do planów innych firm, to INO już tą replikę ma i dało pomacać
edek01 02.08.2010, h. 20:42 edek01
9lat musiałem czekać i zrobili replikę nad repliki .
Tylko jedno pytanie ,jak będzie dawać rade co2 z przeładowaniem zamka, skoro będzie zamek ze stali i sprężyna od wersji palnej na nabój .45?
Borax 02.08.2010, h. 21:38 Borax
Mnie tylko ciekawi co znaczy " bule flinishing" ?
piotrasUN 02.08.2010, h. 22:32 piotrasUN
Ktoś sie orientuje ile to cacko może kosztować?
Smutas 02.08.2010, h. 23:12 Smutas
Jesusie... ale to piękne
Salvatore_Colletti 02.08.2010, h. 23:13 Salvatore_Colletti
Niestety zła wiadomość - idźcie na stronę inokatsu i powiększcie zdjęcie czarnego - widać ten kawałek wyjącego plastiku pod magazynkiem (jako stopka)....
Pritcher 03.08.2010, h. 00:01 Pritcher
Bule flinishing to pewnie w engrishu bluing, po naszemu oksydowanie. Kijowe wykończenie jak na ostrą, zajebiste jak na replikę. Ważne że w domciu będzie można go sparkeryzować Jeśli flaki będą stalowe, i zachowają częściową wymienność z systemem TM, to będzie hicior.
pablo79 05.08.2010, h. 21:33 pablo79
W końcu stal i CO2. Żeby się tylko dało wymienić przyżądy celownicze.
Jak zrobią MEU to zakładam ALTy i na kolanach do Czestochowy.