Daj cynk
Reklama

Aktualności

Gunfire.pl uzupełnia stany magazynowe

Polska, 14.05.2014, h. 17:42, dodał: szmerglu
21

Gunfire.pl poinformował nas o dostawie replik od WE, nowych ładowarek oraz sporej ilości wyposażenia.



Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
pistolecik 14.05.2014, h. 18:21 pistolecik
Pierwszy!!! A części do replik GBBR od WE będą kiedykolwiek?
Części do replik długich gbb i to dobre części w Polsce, zapomnij :D
samael16 14.05.2014, h. 22:43 samael16
Ocena komentarza -7 haha, chyba obraziłem kogoś pytaniem XD

Samael dobrze o tym wiem bo sam się bawie w gaziaki już dość dłuugo ale liczyłem, że może kogoś sprowokuję :D bo czasem potrzeba jakichś pierdół na teraz.
pistolecik 15.05.2014, h. 17:18 pistolecik
Oleander 14.05.2014, h. 18:44 Oleander
Heh, normalnie nowość, ****** uzupełnia asortyment :D A kołczan na strzelbę dobra rzecz.
Przypominam że nie tolerujemy tutaj obraz, choćby podmiotów takich jakim jest sklep. Następny tego typu wyskok może skutkować banem.
szmerglu 15.05.2014, h. 18:23 szmerglu
Heh, kogo ja tu obrażam? Bo o ile wiem, nie jest to osoba prywatna. Nie mówiąc już o tym że to dość popularne określenie wśród maniaków ;)
Oleander 16.05.2014, h. 22:35 Oleander
suharex 14.05.2014, h. 19:21 suharex
Słabe uzupełnienie ^^
pan kozaq 14.05.2014, h. 19:39 pan kozaq
I stał się CUD!
Sharikq 14.05.2014, h. 19:45 Sharikq
A kulki???
laqum 14.05.2014, h. 20:35 laqum
Kulki, magi? Podstawowe rzeczy?
exdij 14.05.2014, h. 21:34 exdij
Ale po co części czy tam magi z we sprowadzić, pewnie!
szmerglu 15.05.2014, h. 18:24 szmerglu
Cebulaki - zamiast się cieszyć że pojawia się coś nowego na polskim rynku, znów lamentują.
Nie bronie sklepu
Nie stoję po stronie sklepu ; ale takie zachowanie jest po prostu śmieszne.
"Przypominam że nie tolerujemy tutaj obraz" "cebulaki" wcale nie jest obraźliwe, w ogóle, nic a nic.
14100715 15.05.2014, h. 18:33 14100715
Widzi kolega żebym kierował personalnie do kogoś jakąś obelgę? Może i nad wyraz użyłem tego ostatnio modnego stwierdzenia, ale jakbym napisał "zrzędy, marudy, malkontentci" wyszłoby na to samo.
szmerglu 15.05.2014, h. 19:25 szmerglu
Cebulaka to sobie możesz zjeść. Cóż, jak widzę hipokryzja jest tu dość popularnym sportem :(
Oleander 16.05.2014, h. 22:37 Oleander
Widać Gunfire stał się taką grubą rybą w polszy, że trzyma WMASG w kieszeni i już nie można złego słowa na ich temat powiedzieć. Ale cóż. Jak pan jeść daje- to trzeba szczekać jak pan każe.
AnViX 18.05.2014, h. 15:43 AnViX
Wyssane z palca insynuacje. Denerwuje mnie po prostu takie gadanie typu "Czemu salon forda w centrum Sosnowca nie wystawia na sprzedaż GT40 ??" Ciągłe narzekanie.
Proszę zwrócić uwagę iż moje reakcje są identyczne nie tylko w przypadku tego sklepu. Ten po prostu najczęściej przesyła nam informacje prasowe, dlatego najczęściej pojawiają się jego newsy.
Szukanie wszędzie teorii spiskowych również zakrawa o absurd ;-)
Na koniec - jak widać w temacie o GF, są tam i negatywne wypowiedzi...
szmerglu 18.05.2014, h. 18:25 szmerglu
samael16 15.05.2014, h. 19:31 samael16
GFC Tactical coś nowego śmiem wątpić przecież to zwykłe ACM z metką gunfire, więc ciężko powiedzieć, że to jakaś nowość.
Jakością się nie różnią. Tak samo jak 8Fields i inne tego typu twory. ACM wszystkim kojarzyło się z AllChinaMade więc przemianowali ten cały szmelc :D
AnViX 18.05.2014, h. 15:45 AnViX
MeGustaKuba 18.05.2014, h. 18:37 MeGustaKuba
I magicznie z oferty sklepu znikneły wszystkie mp5 od jg i g36c(jg608).
Super a akurat tam były w promocji i już chciałem kupić :'(
sumik13 19.05.2014, h. 16:15 sumik13
Ale potrójnych oliwkowych ładownic tanich otwartych dalej nie ma. Gunfrajer uzupełnił zapasy jak zawsze