Daj cynk
Reklama

Aktualności

Garść informacji

Świat, 28.07.2010, h. 23:27, dodał: Promant
27

LAW Airsoft: karabin ASG AEG AMR-B5EBairsoft: AABB HR style GLOCK Carbine Conversion Kit. RSOV: maski siatkowe i A.C.M. skull face. Magpul PTS: kolejne magazynki treningowe. Pro-T Toys Ltd: PMAG Double clip.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fani filmu SF Dystrykt 9 prawdopodobnie doczekają się niedługo pierwszej airsoftowej repliki broni obcych, używanej w tym obrazie. Francuski sklep LAW Airsoft zapowiedział, że wkrótce wprowadzi do oferty custom ASG: karabin AEG AMR-B5. Na razie brak szczegółowych informacji.

 

 

 

W ofercie EBairsoft dostępna jest, wykonana głównie z tworzywa, konwersja AABB HR GLOCK Carbine. Cena: 73USD.

 

 

Zestaw pasuje do replik Glock 17/18C, produkcji Tokyo Marui, a także do replik Glock firm KSC i Army.

 

 

 

 

Ochrona rzecz ważna, a skoro wiele osób nie chce ryzykować śladów na twarzy czy utraty zęba - sklepy prześcigają się w ofercie różnego typu masek.

 

 

RSOV wprowadził do sprzedaży maski siatkowe chroniące dolną część twarzy. Według opisu - wykonano je z siatki stalowej. Maski TMC oferowane są w kolorze czarnym i piaskowym. Cena: 12.99USD.

 

 

W ofercie sklepu dostępne są także maski A.C.M. skull face, również chroniące dolną część twarzy. Materiał: tworzywo.

 

 

 

Maski dostępne są w kolorze czarnym, czarnym metalicznym, piaskowym i innych. Cena: 12.99USD.

 

 

W starszych newsach pisaliśmy o wprowadzeniu do oferty Magpul PTS magazynków treningowych w kolorze niebieskim. Obecnie dostępne są kolejne magazynki treningowe, jeśli zatem komuś nie odpowiada kolor niebieski, albo potrzebuje dwóch wersji magazynka - może odtąd nabyć magazynki PMAG M także w kolorze pomarańczowym.

 

 

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią Pro-T Toys Ltd. wprowadzia na rynek PMAG Double clip. Łączniki do magazynków PMAG wykonano z aluminium. Kolor czarny.

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.law-airsoft.com

www.airsoftnews.fr

www.ebairsoft.com

www.rsov.com

www.arniesairsoft.co.uk 

www.rhinoairsoft.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Gil0 28.07.2010, h. 23:38 Gil0
nie no replika z dystryktu to mnie normalnie osłabia...
Piotro 28.07.2010, h. 23:41 Piotro
Mizerna kopia BrassGuard (przynajmniej po zdjęciach siatka wydaje sie być strasznie cienka)
Goose 28.07.2010, h. 23:42 Goose
Idealna na LARPa ^^
Goose 28.07.2010, h. 23:45 Goose
*mam na mysli replike z dystryktu 9
Peacemaker 29.07.2010, h. 00:18 Peacemaker
super... a kiedy zrobią stroje tych ufoludków?
Kleer69 29.07.2010, h. 00:25 Kleer69
ciekawe kiedy maski tego typu dotra do naszego kraju. jesli komus cos wiadomo to dajcie cynk:D
Gasparzinho 29.07.2010, h. 00:48 Gasparzinho
Świetne są te maski (siatkowe, bo te emo-czachy są błe :c ), czekam na premierę w Polsce. Mam tylko nadzieję,że cena się mniej więcej utrzyma
Pritcher 29.07.2010, h. 01:22 Pritcher
Konwersja do Glocka miodzio, ale kijowo że nie ma miejsca na selektor wyciętego. Ostra wersja nie miała, ale była przeznaczona na rynek cywilny, ostrego automatycznego Glocka raczej ciężko tam uświadczyć.
Yfronus 29.07.2010, h. 01:28 Yfronus
A replika Boltera z WH40K jest nadal tylko jedna, i nic nie zapowiada zmiany tego stanu :/ Fuck. Chociaż to cuś można by przerobić na Tau'owski Rail Gun.

Konwersję Glocka na karabiek to nawet jakiś tutejszy user z PCV czy czegoś zrobił.

@Peacemaker: znajdź na JuTube odcinek BFX o Dystrykcie.
SHOGUN_YAMATO 29.07.2010, h. 03:03 SHOGUN_YAMATO
He he he W końcu coś z moich klimatów

Ja bym sobie jeszcze postrzelał z Fleshborera i Devourera z broni z WH40K
pravincyjal 29.07.2010, h. 08:02 pravincyjal
Jezeli i dotra, to napewno nie beda kosztowac 13 dolcow. Conajmniej 2,5 razy tyle. Sprzedawca tez musi zarobic.
housenka 29.07.2010, h. 08:17 housenka
Glock świetny, ktoś mi zafunduje?
0L0 29.07.2010, h. 08:59 0L0
No to czekamy na maski w kształcie głów obcych z D9
Canis 29.07.2010, h. 09:45 Canis
Na razie wystarczą te siatkowe ... Mam nadzieję, że się pojawią i u nas
G0 Pr0 29.07.2010, h. 09:53 G0 Pr0
Mnie bardziej interesuje kiedy polskie sklepy te maski wprowadzą^^(ale te oryginalne)
grzesio93 29.07.2010, h. 10:58 grzesio93
stalowe siatki! to jest to, chyba zainwestuje, bo ta neopranowa się nie sprawdza, bo okulary parują...
rain 29.07.2010, h. 12:27 rain
Ta giwera z D9 to zajefajny item dla fanów filmu... (do których się zaliczam ) Tylko trochę zbyt wypieszczona, ale to idzie poprawić we własnym zakresie.
Dread 29.07.2010, h. 13:27 Dread
Broni z Dystryktu brakuje "brudu" Ale kilka strzelanek to od razu poprawi.
Maski sążne.

Jak ktoś chce Boltera z 40K, to niech pisze do mnie
wiciu_AK 29.07.2010, h. 13:28 wiciu_AK
Ktoś mi może przypomnieć jak działała ta broń w Dystrykcie?
yugi 29.07.2010, h. 13:38 yugi
Dziwi mnie decyzja o elektryku w tym AMR - B5. Idealna broń na gaziaka - nawet chyba małe butle CO2 zmieści się tam, gdzie w filmie była bateria.
Tony Halik 29.07.2010, h. 16:50 Tony Halik
Ej, ale to przecież będzie niekoszerne: z tej giwery mogły strzelać tylko krewetki
Fajnie, że robią takie cudaczne ciekawostki, co prawda wykonanie pewnie będzie przeciętne, cena zaś niemała, ale dla ludzi, którzy nie ograniczają się do "czystego" airsoftu jest to bardzo dobra moneta.
Dread 29.07.2010, h. 17:04 Dread
Nie tylko krewetki - zobacz, co facet na zdjęciu ma na ręce...
stalker51 30.07.2010, h. 10:55 stalker51
Era dziwnych broni ASG weszła w okres rozkwitu
rain 31.07.2010, h. 13:14 rain
wiciu_AK - waliła prądem, ludzie momentalnie się gotowali i wybuchali jak baloniki ślicznie rozrzucając flaki dookoła.
piotrek0002 02.08.2010, h. 07:22 piotrek0002
Zawsze marzyłem, aby być krewetką ;]