Daj cynk
Reklama

Aktualności

24k gold plated guns

Świat, 28.07.2010, h. 21:54, dodał: Promant
19

Czy rozpoczyna się nowa moda? Być może. Na rynku są już dostępne 3 pistolety full metal powlekane złotem.



 

 

 

 

 

 

 

 

Od czasów "człowieka ze złotym pistoletem" pozłacaną i wykonaną ze złota bronią fascynował się chyba tylko Saddam Hussain, ale gustował głównie w rodzimych odmianach AK i SWD. Obecnie zaś producenci replik airsoftowych zaczynają wprowadzać do swojej oferty pozłacane pistolety.

W jednym z ostatnich newsów informowaliśmy o zapowiedzi firmy Socom Gear wprowadzenia na rynek limitowanej serii, 500 sztuk, repliki gas blow back Colt 1911 Government Model, powlekanej 24 karatowym złotem (powierzchnia zamka i szkieletu).

 

 

Replika jest już dostępna w ofercie Stryke Airsoft. Pistolet zbudowano na szkielecie WE, co jest typowe dla produktów firmy Socom Gear. Replika posiada indywidualny numer seryjny i gumowe antypoślizgowe okładziny chwytu, a magazynek wykonano w kolorze czarnym, matowym. Cena: 179.99USD.

 

 

Natomiast w ofercie WGC dostępne są dwa modele Beretty full metal gas blow back, produkcji Wei Tech, oba również powlekane złotem. Pistolety WE M92F SOF oraz WE M92F różnią się głównie oznaczeniami i oba oferowane są w cenie 135USD.

 

 

 

Waga: 1050g. Prędkość początkowa w zakresie 330-350fps. W komplecie dodatkowe okładziny chwytu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.strykeairsoft.com

www.wgcshop.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Kuczu 28.07.2010, h. 22:00 Kuczu
No bez jaj że złoto tak tanie Promant chyba pomyliłeś przecinki ; p
Maza94 28.07.2010, h. 22:06 Maza94
hmm, a ja już myślałem że będzie "cena: 400 000 Dolars for hold this weapon... for 12 seconds"
Raveneye 28.07.2010, h. 22:09 Raveneye
Kurcze, i po jaki********* szpan to komu? Cena też zabójczo niska. Promant to nie 1 kwietnia.
CIUPAK1 28.07.2010, h. 22:12 CIUPAK1
Wiesz co to pokryte złotem i to 24 karatowym złotem?to ci powiem czyli prawie nic złota.Jest tylko pokryte żeby jaśniej tak jakbyś popryskał aerografem pistolet oczywiście dużo przesadziłem.Warstwa jest grubsza.Oczywiście działa to na innej zasadzie a mianowicie elektrolitycznym pokrywaniu złota poprzez kąpiele alkaliczne.
Peacemaker 28.07.2010, h. 22:13 Peacemaker
Czytajcie ze zrozumieniem...
"POZŁACANE", a nie wykonane ze złota...
CIUPAK1 28.07.2010, h. 22:16 CIUPAK1
Sorki my mistake oczywiście 24 karatowe złoto jest najlepsze!Próba 1000.
Ravenkan 28.07.2010, h. 22:16 Ravenkan
Bez przesady, w końcu tego złota tam jest jak na lekarstwo. Na plakacie nawet napisali, że wartość pokrycia do $30.
No ale jednak i mnie ceny dość zaskoczyły, tym razem postanowili na nas nie zdzierać bez opamiętania
Karol_K 28.07.2010, h. 22:31 Karol_K
Pozłacane zabawki tego jeszcze nie grali
Szerszen94 28.07.2010, h. 22:31 Szerszen94
Jakby był DE, to by się fani COD:4 ucieszyli
Hunt3R 28.07.2010, h. 22:34 Hunt3R
no no , na zlotach będzie +1000 do lansu. colt ładniej niż beretta w złotym wygląda...
Sushi.50 28.07.2010, h. 22:59 Sushi.50
W sam raz na Złoto Przodków
feder91 28.07.2010, h. 23:56 feder91
Wierzycie w to ,że to złoto? to po prostu lakier koloru złotego xD
Pik 29.07.2010, h. 00:02 Pik
Przecież jest napisane, że jest powlekane złotem ... Najpewniej galwanicznie. Cza czytać. Przeca napisane.
Pritcher 29.07.2010, h. 01:32 Pritcher
Pokrycie na pewno nie jest grube, pewnie mniej niż pierścionek(przy czym wysokie ceny biżuterii wynikają z olbrzymiej ilości robocizny). Proponuję pogooglować ile kosztuje sztabka złota w dzisiejszym świecie.
Jackall37 29.07.2010, h. 01:46 Jackall37
Drożej by było, jakby to zrobili z aluminium na CNC, a tak to tylko odlewik do wanny (nawet nie malowany) i już 175$ zamiast 100$

A taki bajer, że zejdzie jak ciepłe bułeczki - jest biznes ?
garfild414 29.07.2010, h. 12:27 garfild414
Jeśli ktoś chce kupić POWLEKANE ZŁOTEM dog tagi to zapłaci koło 60-80zł, ale gdyby ktoś chciał kupić takie same tylko WYKONANE ZE ZŁOTA to pewnie zamknie się w 1000zł... a może i nie.
dzynek 01.08.2010, h. 20:19 dzynek
Aha, kretynizm.
Frontal 02.08.2010, h. 00:07 Frontal
dobre do rekonstrukcji badazz mudafukka gangsta