Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowe produkty w sklepach

Polska, 24.07.2010, h. 16:10, dodał: Promant
14

Capri ASG: kompletne gearbox'y Ultimate. Taiwangun: repliki SRC. ASG Shop: wzmocnione szkielety gearbox'ów Systema. Specshop: granatnik rewolwerowy Pro Arms.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sklep Capri ASG włączył do swojej oferty kolejne nowości. Są wśród nich kompletne gearbox'y produkcji taiwańskiej firmy Ultimate, dostępne w wersji ze sprężyną M100 (520PLN) lub M150 (730PLN). Sklep oferuje kompletne GB Ultimate dedykowane do replik serii M4/M16, MP5 oraz G3. 

 

 

 

Taiwangun wprowadził do sprzedaży następne repliki produkcji Star Rainbow Company, AEG trzeciej generacji. W ofercie znalazło się 8 modeli z serii M4/M16, w cenach od 841,80PLN do 1061,82PLN.

 

 

 

 

Dostępna jest także replika XR-8 w wersji kolorystycznej czarnej i szarej. Cena XR-8: 704,55PLN.  

 

 

 

 

ASG Shop oferuje wzmocnione szkielety gearbox'ów V2, produkcji firmy Systema. Dostępne są wersje szkieletów GB pasujące do replik M15A4, M4A1, M4RIS, M16A2, SR16-M4, S-System, SAR Offizer, G3-A3/ A4/ SG-1/ MC51, MP5/ MP5-A4/ A5/ SD5/ SD6. Cena: 229PLN.

 

 

Specshop oferuje granatnik rewolwerowy full metal, produkcji firmy Pro Arms. W komplecie znajduje się sześć granatów 40mm POM, każdy o pojemności 96BB. Cena: 1100PLN.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.asg.com.pl

www.taiwangun.com

www.asgshop.pl

specshop.pl/">www.specshop.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Frontal 24.07.2010, h. 16:22 Frontal
śliczne XM8
WiktorR 24.07.2010, h. 16:40 WiktorR
A czy Karabin-Ryba nie został czasem wycofany bo się topił przy strzelaniu ?
Graven 24.07.2010, h. 16:46 Graven
@WiktorR:

"XR-8 Ponadto polimery zapewniają lepszą ochronę strzelca prowadzącego intensywny ogień przed ciepłem wytwarzanym podczas strzału. Szyny r.i.s. czy nawet standardowe osłony M4 takiego komfortu nie zapewniały przez co dochodziło do ciężkich poparzeń co oczywiście w warunkach wojennych mogło się skończyć źle."

XR-8 cudo, od dawna na niego polowalem ale w Polsce byl nie dostepny Az to teraz
aciepk 24.07.2010, h. 17:15 aciepk
WiktorR
Może i się topił, ale to chyba jest po prostu wynik lobbingu (lub innych chwytów prawno-polityczno-marketingowych) amerykańskich firm zbrojeniowych, poza tym broń topiła się w trakcie zimowych prób na Alasce.
LogaN 24.07.2010, h. 18:21 LogaN
XM8 było chwilę dostępne.. Z Both Elephanta . Mam trzyletni egzemplarz .
Yfronus 24.07.2010, h. 19:04 Yfronus
Nades nades nades nades!


Już wiem, na co przeznaczyć najbliższe 1100 złotych
SHOGUN_YAMATO 25.07.2010, h. 00:29 SHOGUN_YAMATO
Granaty POM są całkiem spoko chociaż ja z moimi miałem parę problemów:

- nie chciały mi wchodzić do granatnika AGX i wymagały sporego szlifowania papierem ściernym.

- w żadnym egzemplarzu nie miałem małej uszczelki przy zaworze, zatem podczas ładowana gaz mi uciekał na boki.

Po wyeliminowaniu powyższych problemów granaty działają bardzo dobrze

A taki granatnik - wszystko fajnie ale weź to potem ładuj, łącznie 576 kulek. Z tego co zaobserwowałem u siebie, najlepsze kulki to 0,20 na Green Gas. 0,12 pod koniec lotu koziołkują w powietrzu i ludzi ich z bliska czasem nie czują, w sensie jak nie dostaną ich na klatę z 2m
Yoogi 25.07.2010, h. 00:59 Yoogi
Od dawna nie było tak dobrego newsa (jak dla mnie). XR-8 - cudo, SR4 SD - chyba najładniejsza M-ka jaką widziałem... .
Horblower 25.07.2010, h. 10:34 Horblower
fajnie fajnie tylko że granatnika na specshopie już nie ma...
Abis 25.07.2010, h. 12:26 Abis
Co powiecie o SR4 SD? Warte kupna?
SHOGUN_YAMATO 25.07.2010, h. 17:03 SHOGUN_YAMATO
"fajnie fajnie tylko że granatnika na specshopie już nie ma... "

Ktoś był szybki
Loganziom 25.07.2010, h. 22:39 Loganziom
WiktorR Jeśli miał strzelać musieli inżynierzy pomyśleć o sprawie cieplnej i polimerze! Poczytaj! ;]
jacoob96 26.07.2010, h. 09:36 jacoob96
SR 4 RIS wygląda zacnie. Może kupie. Tylko trzeba opinii kogoś, kto sprawdził ten sprzęt.