Daj cynk
Reklama

Aktualności

Rozmaitości

Świat, 22.07.2010, h. 23:19, dodał: Promant
30

Porównanie magazynków GBB MEU: TM i Army. CA: X Series Armalite M15A1 VN. Video eHobby Asia: WE M14 GBB. Replika ASG GBB M14 WE w ofercie kolejnych sklepów. WGC: przedsprzedaż repliki Magpul Masada. Socom Gear: pistolet Colt 1911 Gold.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Massive Defense Shop przedstawił krótkie video: porównanie magazynków GBB do pistoletu MEU, produkcji firm Tokyo Marui i Army. Oba magazynki pasują do obu replik.

 


 
 

Sklep Airsoft GI przyjmuje zamówienia na replikę produkcji Classic Army: X Series Armalite M15A1 VN. Cena: 259USD. Replika ma być dostępna z końcem lipca.

 

 

Video produkcji eHobby Asia przedstawia najnowszą replikę WE: M14 GBB.

 

 
 
 

Replika ASG GBB M14 WE jest dostępna także w ofercie sklepów: RedWolf Airsoft (350USD), Gunner Airsoft (345USD) oraz eHobby Asia (350USD).

 

 

 

Niestety, wbrew wcześniejszym zapowiedziom producenta - replika M14 WE posiada łoże z kompozytu (w kolorze drewna), a nie z drewna.

 

 

Sklep WGC przyjmuje zamówienia na replikę AEG Magpul PTS Masada. Replika dostępna będzie w kolorze czarnym oraz dark earth. Cena: 450USD.

 

 

 

Firma Socom Gear zapowiedziała wprowadzenie na rynek limitowanej serii 500 sztuk repliki pistoletu Colt 1911 Government Model Gold. Jest to replika full metal, przeznaczona dla kolekcjonerów, której powierzchnia zamka i szkieletu powleczona będzie 24 karatowym złotem.

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.arniesairsoft.co.uk

www.gunnerairsoft.com

www.wgcshop.com

www.airsoftgi.com

www.airsoftnews.fr

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Gasparzinho 22.07.2010, h. 23:57 Gasparzinho
Mmua! Jeszcze tylko drewienek z jakimiś wypalanymi motywami brakuje, cudo!
Cometa 23.07.2010, h. 00:11 Cometa
Ciekawe jaką cenę krzykną za tego colta
pidzejfat 23.07.2010, h. 00:15 pidzejfat
Będą mieli radochę fani Call of Duty 4
Maku3225 23.07.2010, h. 00:34 Maku3225
M14 fajne, ale swoją drogą ci azjaci chyba potrafią robić tylko amerykańskie bronie - brakuje mi Makarova, TT'ki , Stieczkina, Dragunova, Serii AK, Abakana, Grozy w wersjach GBB(pominę już abakana i grozy nie ma nawet w wersji AEG)
No ale niestety popyt kształtuje podaż - Azja ma narazie chyzia na punkcie "Jamerykanów" i raczej nie prędko to minie... A fani broni "z duszą"(czyt Radzieckich) cierpią ;(
KicpA 23.07.2010, h. 00:52 KicpA
Czyli tylko radziecka broń ma duszę?...
Graven 23.07.2010, h. 02:17 Graven
@Maku3225

Ja to widze tak, robia to na co jest zapotrzebowanie, ze ludzia odwalilo na punkcie eMek bo "chamburgeranie" sa tacy pro i tego uzywaja, to robia to Tez mnie denerwoje i czasami mysle czy nie rozwalic monitora jak widze "kolejna nowa M4 z 26 RISami, 4 lunetami itp"... Ale niestesty, taki jest swiat ciesze sie ze chociaz SIGi jako taka sa na rynku

@KicpA

Nie tylko radziecka, ale powiedz mi co jest bardziej klimatycznego od M4 z ACOGiem, latarka do wybijania szyb, laserem z Energy2000, real-cap ami na kulki 5,56mm i takimi bajerami? Czesc broni potrzebuje tylko lunety (ktora czasem jest w zestawie) zeby byla "klimatyczna"... Pokaz mi kogos z SVD i latarka na ris albo laserem...

@News:
M14 nie bede komentowal, dla mnie brzydkie ale sa gusta...

Masada ciekawa, nawet nie chodzi o mozliwosc szybkiej zmiany lufy (SIC!) ale o caloksztalt..

Colt pewnie bedzie wart tyle co konteren System, wiec podziekuje. Jak kogos w Polsce bedzie stac to ja wysiadam
kabel123 23.07.2010, h. 02:35 kabel123
Żeby ktoś z emką fajnie (klimatycznie) wygądał to musi na nią i na siebie troche rzeczy założyć. Za to jak kupi ak to może może biegać w byle szmacie i mówić że jest czeczeńskim zamachowcem. I to ma jakiś klimat i to.
Siersciuch 23.07.2010, h. 02:51 Siersciuch
Pardon, ja w tym stosuję stylizację na rosyjskiego "żołnierza przyszłości" więc pomimo posiadania hamburgerskiej kamizelki i hełmu, dumnie noszę rosyjski mundur, a w łapach przyjemnie ciąży Ak-74m. Nie jest koszmarnie orisowany, wręcz przeciwnie. Na risy mam alergię. I widać, że można być nowoczesnym bez risów. Pozdro
Fazomierz 23.07.2010, h. 03:57 Fazomierz
Dobry podkład muzyczny przy wideo z magazynkami, Aphex Twin - Windowlicker
kabel123 23.07.2010, h. 08:16 kabel123
Zależy co kto lubi. Ja wolę amerykański sprzęt ale na przykład nie mam nic przeciwko ak.
A co do risów. Są dobre bo umożliwiają dowolną konfiguracje rzeczy montowanych na karabine.
Rechot 23.07.2010, h. 10:03 Rechot
Od pwenego czasu szukam zastępnika kolby w Scarze CA i zastanawiam sie czy nie pasowała by ta od masady.
Kelly 23.07.2010, h. 10:24 Kelly
Jeżeli ta A1 od CA będzie miała takie same bebechy jak teraz to tą ceną CA strzela sobie w kolano.
ZeeMike 23.07.2010, h. 11:26 ZeeMike
Taa, jak już się człowiek napali na to i owo (po miesiącach ciężkiej walki umysłowej, ślinienia się do wszelakiego GunPr0n na m4carbine.net i tym podobnych stronach i kombinowania w kwestii urisolansowania repliki i siebie), Magpul wypuszcza taką Masadę. I szlag plany (i portfel) trafia.

Piękna jest.
Tomcat_76 23.07.2010, h. 14:06 Tomcat_76
@Graven
Colt pewnie będzie wart tyle co kontener System, wiec podziękuje. Jak kogoś w Polsce będzie stać to ja wysiadam.

Są tacy których stać ale oni maja takie ostre, na co im repliki
GunneR2oo6 23.07.2010, h. 15:59 GunneR2oo6
Zależy czy będzie to złoto czy "złoto"..
No ale na oko tak z 5 kawałków to spokojnie.
Graven 23.07.2010, h. 16:11 Graven
@GunneR2oo6
Zależy czy będzie to złoto czy "złoto"..

Cytuje:
"której powierzchnia zamka i szkieletu powleczona będzie 24 karatowym złotem."

Wiec to bedzie ZŁOTO... z 5k? moze nawet wiecej, za telefon 24karatowy zloty wolali z 3k...
Hannon 23.07.2010, h. 17:47 Hannon
Żeby zmiana lufy w masadzie miała sens, powinien być dwudzielny gearbox jak w ICSach, żeby móc równocześnie zmienić górny szkielet albo chociaż sam cylinder jak w petkach.
Kapitan_Mendez 23.07.2010, h. 18:15 Kapitan_Mendez
ej...przecież na gunfire jest masada od magpula za jakieś 850 zt więc po co zamawiać na WCG??
Jangi 23.07.2010, h. 19:26 Jangi
Aleś zabłysnął chłopie...
Majster' 23.07.2010, h. 19:37 Majster'
żeś dowalił. Ta od nich (nawiasem mówiąc też moja) kosztuje na WGC jakieś 200$, jest to A&K, teraz nowa dużo ładniejsza, licencjonowana i wypuszczona przez MAGPUL to wydatek 450 chyba. Troszkę różnica jest nie?
jacoob96 23.07.2010, h. 20:44 jacoob96
Jak widzę skośnookiego z amerykańską bronią (a wgle w tym mundurze i za dużym hełmie na tym vid) to albo się śmieję albo płaczę

Colt rzeczywiście baaardzo zacny, ale nie na moją kieszeń.

Już wiem co kupie jak sprzedam nerkę - Magpulowską Masadę z tuningiem, (tak do 400fps) i czternastkę ;
szaszlyk133 23.07.2010, h. 22:05 szaszlyk133
Może oni nie zamierzają w ogóle wypuścić goldów
Może tylko chcą rozgłosy czy coś w tym stylu?
Dread 23.07.2010, h. 22:10 Dread
Możecie mówić co chcecie, ale duszę to ma wyłącznie broń duńska. Żadna orisowana emka z ceramicznym chwytem taktycznym i żaden zardzewiały akacz z kolbą ciosaną z pieńka z sękiem nie odda tej chwili, gdy do ręki weźmie się LARa, a na plecy Hoveę i wdzieje się mundur Samozwańczych Duńskich Jednostek Zwiadowczych. Azjaci mają gdzieś potrzeby polskich airsoftowców, którzy chcą wcielić się w rolę Dumnych Dunów i nic tylko trzepią repliki, które mają szansę sprzedać z zyskiem, zamiast w ramach wolontariatu wykonać karabin, którego nikt nie kupi.

A tak serio, to każda broń (czy replika) może być klimatyczna i niekoniecznie musi być obwieszona jak choinka. M14 jest na to bardzo dobrym przykładem, podobnie jak złoty colt.
Demonette 24.07.2010, h. 23:17 Demonette
Najgorsze jest to, że sprawdziłem tą M16vn od CA (choć tak naprawdę to hybryda kilku giwer z Namu oraz cywilne oznaczenia - hell yeach!) na Airsoft GI i.... jest tam jak byk napisane Country of origin -> CHINA

No i szału nie ma. Zastanawiam się tylko ile wspólnego mają te repliki z tym co zaoferował Capri.
Promant 25.07.2010, h. 11:58 Promant
Może to dla Ciebie nowość, ale Hong Kong terytorialnie należy do Chin. Nie ma kraju Hong Kong, tylko Chiny - stąd: "Country of origin -> CHINA". W przypadku produktów z Chin kontynentalnych, które nie są wytworem JG, Cymy itp. - sklepy oznaczają je jako A.C.M. - all China made.
okatarinetabellaczikcziks 27.07.2010, h. 18:51 okatarinetabellaczikcziks
Ta tak dla maniaków AK i koszerności :
$3
$3

Lans musi być tam na dalekim wschodzie.
MatriX482 27.07.2010, h. 20:59 MatriX482
MASADAA!

Pytanie do speców- to jest ta z IWA '10 czy też robiona przez A&K/G&P?
WFD1999 30.07.2010, h. 00:37 WFD1999
Witaj M14stko GBB
poznaj nasze Ciężkie zimy
Promant 01.08.2010, h. 21:30 Promant
To jest Masada/ACR firmy Magpul, nie A&K ani G&P przerabiające A&K.