Daj cynk
Reklama

Aktualności

Browning HP 35

Świat, 22.07.2010, h. 21:58, dodał: Promant
11

Firma WE udostępniła fotografie przedprodukcyjnego egzemplarza repliki pistoletu Browning HP 35.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Już dość dawno pisaliśmy w newsach o przygotowaniach firmy Wei Tech do produkcji repliki gas blow back pistoletu Browning HP. Wówczas zaprezentowano jedynie pojedyncze zdjęcia elementów surowego szkieletu i zamka. Obecnie WETTI przedstawiła fotografie gotowego, przedprodukcyjnego egzemplarza, pistoletu GBB Browning HP 35.

 

 

 

Według podanych informacji: dystrybucja repliki ma się rozpocząć najdalej za miesiąc. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.airsoftcommunity.it

www.arniesairsoft.co.uk 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
leszcz1313 22.07.2010, h. 22:17 leszcz1313
cudeńko... gdyby tak jeszcze polskiego VISa zrobili...
aciepk 22.07.2010, h. 22:42 aciepk
W końcu alternatywa dla Tanaki, ciekawe czy wraz z HP35 wypuszczą też inne wersje.
Tofikos 22.07.2010, h. 23:08 Tofikos
oj, podoba mi się! Ciekawe tylko jak z ceną, chociaż pod tym względem to myślę, że nie będzie się bardzo różniła od wynalazków typu Hi-Capa...
Ciekawe czy replika będzie sprzedawana w wyłożonym materiałem pudełeczku jak na tych zdjęciach?
Promant 22.07.2010, h. 23:22 Promant
$1
Jak zawsze w WE.
Procent 22.07.2010, h. 23:29 Procent
WE zwykle wykłada pudło takim czymś.

EDIT: Promant mnie wyprzedził
Konrad_BW 22.07.2010, h. 23:31 Konrad_BW
luger od we miał dywanik w pudełku hajpałer też pewnie będzie czekam na niego z niecierpliwością
Pritcher 23.07.2010, h. 09:44 Pritcher
WETTI kontynuuje ofensywę Mają chłopaki tempo, żeby tylko nie było znowu jakiejś fatalnej wady konstrukcyjnej.
Promant 23.07.2010, h. 10:12 Promant
Akurat w przypadku pistoletu byłbym raczej spokojny
Karol_K 23.07.2010, h. 10:48 Karol_K
a mógł być 10/22 tak niewiele zabrakło no ale dobrze że chociaż tyle może następnym razem... no i wreszcie jakiś browning
bender 24.07.2010, h. 19:45 bender
Styropian przykryty kawałkiem materiału. Przynajmniej ja tak miałem.
janekc 03.03.2012, h. 13:19 janekc
Wczoraj kupiłem...... Ostatnia sztuka z 4 po 2 godzinach od dostawy. Wylicytowałem za 520 zł i ani trochę nie żałuje. Porządne 310 FPS, odrut strasznie mocny, w 100% jak oryginałka. POLECAM!!!