Daj cynk
Reklama

Aktualności

Garść informacji c.d.

Świat, 19.07.2010, h. 23:08, dodał: Promant
29

Replika ASG gas blow back karabinu M14, produkcji Wei Tech, jest już dostępna w sprzedaży detalicznej. Full face protection: maski M02.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Replika firmy Wei Tech: AWSS gas blow back karabinu M14, systemu open bolt, błyskawicznie trafiła do sprzedaży detalicznej. Długość repliki: 1130mm. Waga: 4950g. Prędkość początkowa na top gas: w przedziale 350 - 400fps.

Replika dostępna jest w ofercie WGC, w cenie 350USD.

 

 

Firma Airsoft Buddy oferuje tę replikę w cenie 345USD.

 

 

 

Na stronie AirSoft Global M14 GBB WE kosztuje 360USD.

 

 

Jeżeli ktoś szuka dość ekscentrycznej i realistycznie wyglądającej maski - powinien zainteresować się maskami skull M02.

 

 

 

Kolejny przykład nietuzinkowych masek typu full face protection znaleźć można w ofercie Airsoft Park.

 

 

 

 

Wykonane z wytrzymałego tworzywa, mają, według informacji sklepu, pasować do gogli i okularów ochronnych. Waga: 170g. Maski oferowane są w trzech wersjach kolorystycznych. Maska w naturalnym kolorze kości kosztuje 36.99USD.

 

 

 

 

 

Maska w kolorze czarnym ze srebrnymi przetarciami kosztuje 37.99USD.

 

 

 

 

Maska w kolorze czarnym kosztuje 36.99USD.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.airsoftbuddy.com

www.airsoftglobal.com

www.wgcshop.com

www.airsoftpark.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Maza94 19.07.2010, h. 23:17 Maza94
Nowy wymiar czachowatości, wygląda trochę śmiesznie, ja tam zostanę przy kominiarce
Daxtar 19.07.2010, h. 23:23 Daxtar
Stosunkowo szybko M14 weszła na rynek, na panowie kto pierwszy chętny ?
Lambert 19.07.2010, h. 23:26 Lambert
Za szybko..?
pampkin 19.07.2010, h. 23:27 pampkin
Znowu super technologia siatki jako ochronę oczu..
Emeczka piękna;D
Pritcher 19.07.2010, h. 23:47 Pritcher
Poczekam na EBR, i wtedy kupię wiosełko
sisi 19.07.2010, h. 23:54 sisi
Teraz pytanie - który sklep pierwszy zaoferuje sprzedaż tego M14? Nie chce mi się kupować z za granicy...
Koszyk 20.07.2010, h. 01:12 Koszyk
"Wykonane z wytrzymałego tworzywa, mają, według informacji sklepu, pasować do gogli i okularów ochronnych. Waga: 170g. Maski oferowane są w trzech wersjach kolorystycznych. Maska w naturalnym kolorze kości kosztuje 36.99USD."

czy ktoś mógłby mi odpowiedzieć na pytanie, JAK maska może pasować do gogli/okularów?
B4k3r 20.07.2010, h. 01:19 B4k3r
Maski są kozackie
swirekster lol 20.07.2010, h. 01:58 swirekster lol
maski mogą być świetne na Stalkera: usunąć dolną szczękę. dodać macki i mamy mordkę pijawki
xasistis 20.07.2010, h. 02:26 xasistis
Odstaje od twarzy. Zakładasz pod spód.
Zmorak 20.07.2010, h. 07:32 Zmorak
Ohydnie wygląda ten błyszczący plastik na górnej części gripu. Zresztą cała kolba też wygląda na plastikową. Poczekam na wersję drewnianą.
Krabii 20.07.2010, h. 07:54 Krabii
Maski są super pomysłem;P Ciekawa odskocznia od "normalności" ;D
Vintersky 20.07.2010, h. 09:45 Vintersky
@Ripperov

Po pierwsze - M14 WE jest w drewnie.... jak się nie podoba to papier ścierny w dłoń i dobór odpowiedniej bejcy. Da się cudeńka zrobić.

Po drugie - ten ohydny plastik w oryginale jest bakelitem, więc raczej z metalu to być nie powinno

Osobiście jak kilku moich kolegów czekamy na RA-Techową wersję M14
Horblower 20.07.2010, h. 10:04 Horblower
To drewno w m14 chyba nie jest zrobione z drewna - przy przednim zaczepie pasa nośnego widać nawet jak się stykają dwie połówki body (lub jest to ślad po formie)
ZeeMike 20.07.2010, h. 10:04 ZeeMike
@Vintersky - jeśli tylko powstanie RA-Techowa M14 i ją sprowadzicie, to się migiem do Józefowa wybiorę...
Comandosu 20.07.2010, h. 10:31 Comandosu
@Koszyk "czy ktoś mógłby mi odpowiedzieć na pytanie, JAK maska może pasować do gogli/okularów?"


Jak pasują Ci gogle albo okulary do twojej własnej twarzy, to do tej "twarzy" też będą pasowały.
A poza tym:
Jeżeli pisze jak sam zacytowałęś "(...) według informacji sklepu (...)" to chyba znaczy że sklep ten posiada informacje od producenta a i pewnie sami sprawdzili czy rzeczywiście pasują gogle, okulary, trzeba zaufać ludziom którzy tam pracują a taki duży sklep jak AirsoftPark nie poda nieprawdziwych informacji.
To tak jakby kłamał SpecShop, Zbrojownia, CAPRI ASG, ASGSHOP.

To jest odpowiedź na twoje pytanie.
Miszcz_HK417 20.07.2010, h. 10:47 Miszcz_HK417
Takie maski prowokują do strzelania w głowe Jakoś mnie nie odpowiadają, ale przyznać trzeba, że są kozackie.

Ten plastik na frontgripie jest straszny. Błyszczy się jak nie powiem co
Vintersky 20.07.2010, h. 11:45 Vintersky
@Horblower:
Rzeczywiście, wg. opisów w sklepach to jednak jest plastik :/
andrut1234 20.07.2010, h. 12:10 andrut1234
te maski mogą sie tez przydac na Halloween albo na straszeniu wieczorami xD
Kamil 20.07.2010, h. 12:55 Kamil
Bazarowo-festyniarskie są te maski
sjzmisiek 20.07.2010, h. 14:18 sjzmisiek
na moc posępnego czerepu!! hehehehe maska wygląda badziewnie
szymon 20.07.2010, h. 14:43 szymon
Hehehe, szczęka z "przerwą na papierosa".
sniper_tarzan 20.07.2010, h. 16:33 sniper_tarzan
Jak ktoś będzie robił strzelanie w klimacie "Piratów z Karaibów" to może wtedy się przydadzą
Yoogi 20.07.2010, h. 23:12 Yoogi
Tak szczerze... to te maski wyglądają jak jakieś z kostiumu na Halloween za 10 zł. M'eczka nie najgorsza... chociaż ja i tak wole EBR
MaxXxi47 21.07.2010, h. 00:30 MaxXxi47
Panowie a co wisi na wyciorze pod kolankiem rury gazowej w tym przezajebiściemegacudnym AKMie?

To po prostu inna nakrętka na gwint lufy?


P.S
Ten w tle też jakoś dziwnie wyposażony jest, hmm.
swirekster lol 21.07.2010, h. 10:13 swirekster lol
MaxXxi47
Bo oni z piekła SOM

Do tego plastiku z mki farby maskujące trzeba byłoby zastosować(by)
Dread 21.07.2010, h. 11:07 Dread
"To po prostu inna nakrętka na gwint lufy?"

Na zdjęciu kolo w masce trzyma ostrego AKMa. W lufę ma wkręcony odrzutnik do strzelań ślepakami, a na wyciorze normalną nakrętkę.
A ten AK w tle to Chinol, Typ 56. One nie miały wyciora, za to miały składany bagnet kłujny, w związku z czym różniły się podstawą muchy i łożem.
Majster' 22.07.2010, h. 19:33 Majster'
pytałem w specshop.pl - M14 to na razie tylko marzenia. W ogóle nikt nie wiedział że weszła do sprzedaży...
Cyrek 23.07.2010, h. 19:51 Cyrek
Jedyna maska airsoftowa jaka mi się podoba.