Daj cynk
Reklama

Aktualności

Garść informacji

Świat, 18.07.2010, h. 20:20, dodał: Promant
39

Black Bear Airsoft: maski Stalker. RWA video: Marushin Kimber Gold Match Ten II. Animacja WE: M14 GBB.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sklep ACMgear zapowiedział wprowadzenie, w niedługim czasie - do swojej oferty, nowego produktu Black Bear Airsoft: masek Stalker. Dostępne będą trzy modele, dokładne ceny detaliczne poszczególnych modeli nie są jeszcze znane, ale wiadomo, że będą zróżnicowane zależnie od wykończenia. Maski oferowane będą w różnych kolorach, wzorach malowania i kamuflażach - czarnym, piaskowym, oliwkowym, UCP, marpat, woodland, multicam, flecktarn oraz ghost skull. Producent podaje również, że będą dostępne maski w "customowym" wykończeniu kolorystycznym, ale jeszcze nie podano jakim. Są to maski z siatką, wykonaną ze stali węglowej. Maski, jak podaje producent, pasują do większości dostępnych na rynku gogli i okularów ochronnych. Zapowiedziano następujące modele:

Rampage. Pełna ochrona twarzy i częściowa ochrona głowy. Ceny będą się zaczynać od 35USD za model w podstawowym malowaniu. Waga: 500g.

 

 

Shadow. Ochrona dolnej części twarzy i nosa. Ceny będą się zaczynać od 16.99USD za model w podstawowym malowaniu. Waga: 150g.

 

 

 

 

Raider. Ochrona dolnej części twarzy, wraz z nosem i uszami. Ceny będą się zaczynać od 25USD za model w podstawowym malowaniu. Waga: 350g.

 

 

 

RedWolf Airsoft zaprezentował film video przedstawiający replikę Marushin Kimber Gold Match Ten II. Jest to pistolet z serii modeli wyrzucających łuski.

 

 

 
 

Firma Wei Tech rozpoczęła zeszłej nocy dystrybucję swoich najnowszych replik gas blow back - karabinu M14. Pierwsza partia replik została już wysłana do różnych dystrybutorów i sprzedawców detalicznych na całym świecie. WE przedstawiło także krótką animację: rozkładanie M14 GBB.

 

 
 
 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
SHOGUN_YAMATO 18.07.2010, h. 20:46 SHOGUN_YAMATO
Jupi Jak tylko będzie u nas kupuję model Raider
Vitalis 18.07.2010, h. 20:49 Vitalis
rampage jest boski wezme w ciemno
nocek123 18.07.2010, h. 20:51 nocek123
Maski świetne:D i już nikt nie powie, że bieganie z taką maską jest nieklimatyczne ;P .
rain 18.07.2010, h. 20:59 rain
Nareszcie... czekałem na tą maskę "shadow" i cena widzę też niezła
Dalej 18.07.2010, h. 21:12 Dalej
Dla nas maski te ściąga Nasz Człowiek Ze Wschodu
Stały się bardzo popularne do osłony pyszczka.
Miszcz_HK417 18.07.2010, h. 21:23 Miszcz_HK417
No maseczki przyznać, że bardzo trafny pomysł. Warto zaryzykować tą stówkę.
razyell 18.07.2010, h. 21:48 razyell
to jest po prostu cud miód i orzeszki
dzynek 18.07.2010, h. 21:54 dzynek
wiocha totalna z tymi maskami, wyglądają jak zestaw małego ninja, te niżej wygladają jak ochrona na klejnoty ; D
Jackall37 18.07.2010, h. 22:11 Jackall37
Ehhh, przypomniały mi się stare, dobre czasy, kiedy nikomu nawet nie przyszłoby do głowy zasłonić twarz.

Maski nawet ładne, tylko szkoda,że coraz częściej potrzebne...
nocone 18.07.2010, h. 22:13 nocone
Daleju a czy to przypadkiem nie są podróby tych zza wschodu?

Sprawidziłem tak, to są podróby w końcu foty m.i. pierwszej generacji podstawowej machy.
Goorock 18.07.2010, h. 22:14 Goorock
Niepokoi fakt, że cena jest jak za podróbkę, bo nawet w Moskwie oryginalne maski kosztują drożej, ale do reklamy używają zdjęć oryginalnych masek brass guard. Więc oszukują zanim jeszcze zaczęli sprzedawać.
To trochę tak jakby do reklamy używać oryginalnych adidasów a w rzeczywistości dostaję się podobnie wyglądające repliki.
Dread 18.07.2010, h. 22:15 Dread
Maski same w sobie fajne, szkoda tylko, że w camo. Airsoft przez nadmiar kamuflażu i wyciszanie replik traci klimat.
kamuli9 18.07.2010, h. 22:27 kamuli9
Rampage, to trochę jak do szermierki wygląda
swirekster lol 18.07.2010, h. 22:56 swirekster lol
-Waleczni muszkieterowie! Ile wasze chińskie szpady efpeesów miewają?
-Pińcet tysionców mój panie!
- Więc na nic tu moja maska
Timonek 18.07.2010, h. 23:21 Timonek
Niema co, przypominają się czasy kiedy trenowało się szermierkę, ahh te wspomnienia

Mam nadzieję że te maski nie będą słabe, bo nawet przez szermiecza maske miałem gruche pod okiem gdy oboje z kumplem rzucilismy się na siebie

A M14 z BB będzie pięęękna
Fazomierz 18.07.2010, h. 23:52 Fazomierz
Ja tego "shadow-a" do ghillie bym dźwignął, bo przy samych okularkach zagoniony cieńko piszcze jak po twarzy sypną.......
Dalej 19.07.2010, h. 07:17 Dalej
Też trenowałem. Pomysł na wykorzystanie przerobionych masek do szermierki miałem od lat, szkoda że nie ktoś od nas to wykorzystał.
Tuksiak 19.07.2010, h. 07:41 Tuksiak
Co do pomysłu, to zerknij na usera Kocur666, ma taką zasłonkę twarzową niepełną, tylko z siatki aluminiowej gdzieś koło roku co najmniej. Zresztą sam mam dwie surówki niedokończone w domu, bo nie mam kiedy wykończyć.
Pomysł był, wykonanie też, tylko jednostkowe i chałupnicze, a to że inni produkują? Cóż gratulacje wdrożenia pomysłu w życie .
Voo-Doo 19.07.2010, h. 08:27 Voo-Doo
grał ktoś z was w killzone'a? tam jednostki helghast miały takie zajebiaszcze maski coś jak mich 2000 z osłoną na nos i mordę.

Dalej 19.07.2010, h. 10:47 Dalej
Ten grubcio z RedWolf Airsoft zaczyna mnie coraz bardziej irytować.

Kasują wszystkie negatywne komentarze ze swoich filmów, a teraz to. Strzelanie z pistoletu obok osób bez ochrony oczu.
blaisek 19.07.2010, h. 10:53 blaisek
Świetne maski. Jak tylko będą dostępne to kupuję we flectarnie.
nocone 19.07.2010, h. 11:39 nocone
@50zyt $3 można kupić no problemo
blaisek 19.07.2010, h. 13:39 blaisek
Ale to nie to samo :/ Takiego sprzętu to ja nie potrzebuję. Hełm to ja mam i to oryginalny kewlar bundeswehry teraźniejszy od kumpla z Bundeswehry. A taka maska załatwiłaby sprawę ochrony twarzy. Wszystko co jest dostępne na rynku nie bardzo się nadaje, a to chociaż ciekawie wygląda
jbone 19.07.2010, h. 14:21 jbone
oooooo jakie fajne podróbki brassguarda:P Kończy się monopol od rusa:P.A co do pistoletu "Chciałbym być kiedyś tak bogaty żeby nie przejmować się wyrzucanymi magazynkami(w tym przypadku:łuskami)"moim zdaniem rozwiązanie nie na nasze progi(chyba że zamontować łuskochwytak z siateczki) ale to zabija klimat skuteczniej niz raid komary.
Spartan74 19.07.2010, h. 14:57 Spartan74
Taką maseczk też zakupie, bardzo przydatna do budyneczków
denvey 19.07.2010, h. 17:04 denvey
tylko czekać ąz jakiś sklep to sprowadzi... chętnie bym kupił; )
Tes123 19.07.2010, h. 18:33 Tes123
czy wam też ten "rampage" przypomina maskę cyborg-ninja/deepthroat'a/olgi z Metal Gear Solid 2 ? $3
Tes123 19.07.2010, h. 18:36 Tes123
jest też podobny do maski iron-mana $3 (wg. mnie to cos pośredniego)
lordrafal 19.07.2010, h. 20:54 lordrafal
Świetna sprawa :)Super maski
widziałem je w dani na zlocie
super się sprawdzają
Te stalkery śmiesznie wygladają w realu:)
pravincyjal 19.07.2010, h. 22:01 pravincyjal
Nie ma co wpadac ani w zachwyt, ani w rozgoryczenie. Wiadomo, ze sa ludzie, ktorzy kupuja Systeme PTW, i sa ci co lataja z Cyma. Po prostu to sa maski dla tych kogo nie stac na dobry, ale drozszy produkt. Ale i tak liczy sie dobra zabawa.
ps. Dla mnie to wyglada tak, ze wzor maski jest skradziony. Jakosc produktu na razie nie jest nieznana. I z tym trzeba sie liczyc. O ruskim wynalazku wiem, ze tryma nawet srut (nie sprawdzalem na sobie osobiscie, tu przywolalem tylko relacje z rosyjskich for o hadrball'u - rosyjskiej extremalnej odmianie airsoftu na srut i kulki 4,5mm). Przynajmniej wiadomo za co sie placi w przypadku Brass Guard'ow.
Pritcher 19.07.2010, h. 23:38 Pritcher
Taka maska typu shadow byłaby niegłupim pomysłem do jazdy na rowerze lasem, nigdy więcej strachu przed pocięciem sobie pysia gałęziami.
tezapl 20.07.2010, h. 11:15 tezapl
<!--quoteo--><div class='quotetop'></div><div class='quotemain'><!--quotec-->@50zyt $3 można kupić no problemo<!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->

jak sie nazywa taka maska i gdzie ja mozna kkupic ?
KoR193 20.07.2010, h. 11:58 KoR193
@tezapl
A gdzie to można kupić , bo fajne.
Gandzialf 20.07.2010, h. 14:29 Gandzialf
Rampage wyglądają tak... futurystycznie. Mi się podobają.
KoR193 20.07.2010, h. 17:57 KoR193
$3
Taki patent jeszcze. Jakby inny kolor był to moze coś by z tego było.
mupet_2 21.07.2010, h. 11:23 mupet_2
Pomysł tych masek jest od ruskich - chyba pierwsza storna o tym: $3
Rageman 22.07.2010, h. 21:48 Rageman
Kiedy to będzie można kupić?, wersja shadow pozbawiła by mnie problemu z zębami:)
Legion665 23.07.2010, h. 14:04 Legion665
Jak Ci się spieszy to i już możesz zamówić od ruskich, oni ten patent mają od dłuższego czasu, dziwne że z takim opóźnieniem ten produkt staje się bardziej powszechny.

Link do sklepu z tymi maskami poniżej, tylko te ruskie są dosyć drogie, chyba że bierze się hurtem dla całej ekipy. Jedna sztuka tej pełnej maski wynosi ok 150zł (już z przesyłką). Stalker około 100zł.

$3


A co do masek Eye Tactical to są inne wersje kolorystyczne:
$3

Więcej modeli na:
$3
Blacha997 23.07.2010, h. 23:32 Blacha997
spodziewałem sie wyższego poziomu - panowie dajecie newsa o podróbkach ruskich masek dając zdjęcia oryginalnych masek bras-guard tylko podpisanych jako ich kopie. Jeśli nie wierzycie można pogrzebać na stronie bras guard (http://brassguardequip.com/images/batAC2.jpg) [brassguardequip.com] lub zobaczyć topic z tymi samymi zdjęciami z czasu kiedy nikomu nie przyszło do głowy podrabiać tych masek (http://weekend-warriors.pl/viewtopic.php?f=30&t=239). [weekend-warriors.pl] Nie bardzo rozumiem politykę reklamowania podróbek wstawiając kradzione zdjęcia oryginałów z bezczelnie naniesionym logo podrabiającego i bez podania źródła. Trochę to zaniża poziom. Nie wstyd wam lekko ?