Daj cynk
Reklama

Aktualności

Różne informacje c.d.

Świat, 17.07.2010, h. 17:21, dodał: Promant
15

SRC: stalowe repliki II generacji MP5 w wersji SD. Nowe repliki w ofercie AirSoft Global. KJ Works M4 CQB GBB-R w ofercie Airsplat.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

O zapowiedziach replik SR5, w wersji wytłumionej, pisaliśmy już w starszych newsach.

 

 

Firma Star Rainbow Co. kontynuuje akcję promocyjną. Repliki II generacji z korpusami ze stali - MP5 w wersji SD - mają generować prędkość początkową 300fps. Data premiery rynkowej: 25 lipca.

 

 

W ofercie AirSoft Global dostępna jest replika gas blow back M4A1 produkcji firmy King Arms, o której zapowiedzi pisaliśmy w starszych newsach. Prędkość początkowa na 0,2g BB i top gas: 380fps. Cena: 272USD.

 

 

Kolejny custom oferowany przez AirSoft Global: APS Nov 11" Rifle. Replika, z tłumikiem płomienia charakterystycznym dla PWS Diablo, kosztuje 270USD.    

 

custom_APS_EBB_11in_02.jpg" alt="" width="500" height="338" />

 

Najnowsza wersja M4 gas blow back firmy KJ Works: M4 CQB GBB-R pojawiła się już na rynku USA, na stronie Airsplat. Replika typu open bolt system oferowana jest w cenie 399.99USD.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.popularairsoft.com

www.airsoftglobal.com

www.airsplat.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Koszyk 17.07.2010, h. 17:31 Koszyk
Nie wiem po co kolejne firmy robią te same repliki nie starając się chociaż wprowadzić ciekawych rozwiązań: np risy na front gripa w mp5 sd. Stalowe korpusy, stalowy tłumik, platikowe kolby, akumulatory we front gripach i po 30 min nie da się z tym biegać przez złe wyważenie. Dla przyszłych pokoleń powiem, że jedyna mp5, z którą można cały dzień biegać do ta ze stałą kolba i dużym(i ciężkim) akumulatorem właśnie w tej kolbie.
Widmo34 17.07.2010, h. 17:59 Widmo34
Czy jedyne repliki GBB które potrafia robic to tylkom4 i m16 w rozmaitych wersjach.... a innych typu G36.G3 lub chocby kałachy to brak
Promant 17.07.2010, h. 18:07 Promant
Popyt kształtuje podaż. A oni robią pod popyt w Azji i USA.
swirekster lol 17.07.2010, h. 18:12 swirekster lol
ciekawe czy m5 g&g będzie lepsiejsze
MatriX482 17.07.2010, h. 18:54 MatriX482
Marzy mi się, aby KJW/TK i WE połączyły się- i zrobiły opozycje w stosunku do WA, Ino i całej tej magny.


Ano, MP5 wreszcie zacne, tak jak i ta eMka TK.
dzynek 17.07.2010, h. 18:59 dzynek
Tej, kolego widmo34 ! Są masy replik gbb AK to raz, dwa są juz na necie filmy G36 GBB, więc na czasie tez będzie. No i proste logiczne myślenie - który model broni ma najwiecej fanów na świecie ? M4 i AK - więc gnaty jak G3 i inne takie są spychane raczej na dalszy plan.
pTaSzOr 18.07.2010, h. 03:52 pTaSzOr
a czy automat oddechowy, czy jak to nazwałeś "akwalung" (??!!??) i jacket gryzie się w jakiś sposób z PM-em??
sniper_tarzan 18.07.2010, h. 08:48 sniper_tarzan
upadly_skaut dobrze napisał. Zamiast odstawić taką wiochę na plakacie lepiej jakby tego kolesia wyposażyli w samą maskę do nurkowania... bo chyba chcieli zrobić jakąś stylizację ale nie wyszło...
Widmo34 18.07.2010, h. 11:45 Widmo34
Jesli sa jakies kałach gbb to sory nie słyszałem... Ale przyznasz ze jest juz tyle tych emek ze to juz jest nudne... Moze ludzie kupiliby inne gbb gdyby były. Np to nowe M14 zdobywa juz sporo fanów czy ta prototypowa Gietka od G&H... Mi chodzi to firmy pokroju inokatsu, G&P, WA, WE itp... Ciągle tylko emki. ludzie kupuja bo innych nie ma
SHOGUN_YAMATO 18.07.2010, h. 12:24 SHOGUN_YAMATO
Ja osobiście ni kupię nigdy z GBB niczego poza pistoletem. Wszystko ze względów czysto praktycznych - cena repliki jest jeszcze ok ale dodatkowych magów już nie, tak samo gazu no i dochodzi jeszcze problem strzelania przy niższych temperaturach. A i realizm mnie aż tak do szczęścia nie jest potrzebny - w końcu mam Thunder Maula
HateMe 18.07.2010, h. 18:16 HateMe
...i chwalę się nim w co drugim komentarzu.
SHOGUN_YAMATO 18.07.2010, h. 19:54 SHOGUN_YAMATO
Pewnie, a czemu nie