Daj cynk
Reklama

Aktualności

Różne informacje

Świat, 15.07.2010, h. 22:20, dodał: Promant
12

AirSoft Global: HK416 GBB WE oraz custom Magpul JP MUR-1 Carbine. Snow Wolf: sprężynowa replika ASG U.S. SOCOM M24 Sniper Rifle. DyTac: nowości.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ofercie AirSoft Global jest dostępna replika HK416 GBB WE, w kolorze piaskowym, o której wprowadzeniu na rynek pisaliśmy niedawno w newsach. Cena: 276USD. 

 

 

AirSoft Global proponuje także kolejny custom: Magpul JP MUR-1 Carbine. Jak widać - moda na karabinki, na bazie licencjonowanych części Magpul, trwa w najlepsze. Karabinek posiada front JP Rifles o długości 7". Cena repliki: 500USD.

 

 

Firma Snow Wolf, znana między innymi z produkcji repliki Barretta, wprowadzi na rynek - jeszcze tego lata - sprężynową replikę karabinu snajperskiego U.S. SOCOM M24.

 

 

Firma DyTac poinformowała o wprowadzanych na rynek nowych produktach. Jest wśród nich replika celownika T1 Red Dot z montażem KAC typu QD.

 

 

 

 

Montaż KAC, typu QD, oferowany będzie również osobno.

 

 

 

Ciekawie prezentują się także górne korpusy, zintegrowane z frontami: zestaw VIS1 oraz zestaw VIS2. Zestawy oferowane będą do replik AEG PTW M4 Systema oraz WE M4 GBB.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.arniesairsoft.co.uk 

www.airsoftglobal.com 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
snajperswd11 15.07.2010, h. 22:23 snajperswd11
co do firmy Snow Wolf będzie tak samo jak w przypadku Barreta:( Lipny cylinder i układ spustowy!
miki49 15.07.2010, h. 22:23 miki49
cena tego hk416 wyglada ciekawie
Gekon_1 15.07.2010, h. 22:25 Gekon_1
Ciekawe jaka cena m24
Maza94 15.07.2010, h. 22:51 Maza94
JEST!! CZAJNISKI KLON M24!!! może trochę z ceną zejdą mam nadzieję że cylinder 300% CA będzie pasował i komora będzie pod lufy i gumki aegowe jak w M24 jak tak będzie to ja kupuje na pewno!
Gasparzinho 15.07.2010, h. 23:13 Gasparzinho
Ładne korpusy, no i szyny wreszcie nie będą się telepać
Nerpa 16.07.2010, h. 08:48 Nerpa
Czemu dali taki krótki front tego JP? Lufa to pewnie 10" albo 11,5". Ale wygląda zacnie.
Majster' 16.07.2010, h. 11:47 Majster'
JP na 100%
Ziomek08 16.07.2010, h. 21:39 Ziomek08
Przepraszam Panie Boże... (Foka )
Ludzie nie zrobicie tanio snajperki. Założę się że zanim wymienicie polowe części tej M24 to na to samo wyjdzie jakbyście kupowali od CA.
A badziewia Magpula mnie irytują... (Poza Masdadą bo jest piękna )
i HK416 ładniej by wyglądało klasycznie czarne
Maza94 16.07.2010, h. 22:23 Maza94
coś chyba zły dzień miałeś Ziomek
Promant 17.07.2010, h. 15:13 Promant
"Badziewia". Powiało ekspertem.
Gunsmith0953 20.07.2010, h. 22:12 Gunsmith0953
jesli cena tej m24 bedzie lepsza niż barreta to sie skusze
Voo-Doo 26.07.2010, h. 09:25 Voo-Doo
cena m24 od ca w wersji cyvillan a nawet military jest niższa niż cena barretta ale żeby takie cóś strzelało w miare powtażalnie i dalej niż rzut kulką ;] to są 3 rzeczy precrurka i spring nie za mocny tak ze 120-140 i wychodzi cena barretta w stocku a jak masz money money to cylinder 300% spust LL spring 170-dddduuuurrrrrzzzzooo, komora na PDI, lufa promyka itp. itd. i wychodzi coś ponad 2k sam tak miałem i celny strzał jest na odległość 75m. Masz 99,13714798% że trafisz w cel wielkości człowieka a powyżej 90m to jest loteria może trafisz za pierwszym może wgl ja bym radził zamiast snow wolfa CA.