Daj cynk
Reklama

Aktualności

WE M14 GBB

Świat, 14.07.2010, h. 22:20, dodał: Promant
41

Produkcja seryjna repliki gas blow back karabinu M14, firmy Wei Tech, idzie pełną parą. Zaprezentowano materiały przedstawiające pierwsze egzemplarze produkcyjne tej repliki.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na stronie Evike.com zaprezentowano fotografie przedstawiające detale wyglądu produkcyjnego egzemplarza repliki gas blow back karabinu M14 firmy Wei Tech.

 

 

 

Replika full metal, typu open bolt system, charakteryzuje się silnym efektem blow back i posiada łoże wykonane z drewna.

 

 

 

Przyrządy celownicze w pełni regulowane, jak w pierwowzorze.

 

 

 

 

Wygląd bloku gazowego i tłumika płomienia.

 

 

 

Górna nakładka łoża.

 

 

Zespół spustu demontowany jak w odpowiedniku ostrym.

 

 

 

 

 

W kolbie odwzorowano schowek na zestaw do czyszczenia.

 

 

 

Wygląd magazynka.

 

 

 

Poniżej film zrealizowany w fabryce WE.

 


 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
MatriX482 14.07.2010, h. 22:23 MatriX482
Woooah! Jak ja im zazdroszczę, tego strzelania

I co najważniejsze- szybkostrzelność prawie się nie zmienia na jednym magu- ostatnie 3,4 strzały są troche wolniejsze- ale i tak to dobry wynik. Czekamy na M14 w sklepach!
Maza94 14.07.2010, h. 22:29 Maza94
Bardzo fajna replika
EmperorPalpa 14.07.2010, h. 22:33 EmperorPalpa
Czekamy na EBRkę!!
arend 14.07.2010, h. 22:33 arend
ciekawe kiedy na jej bazie zrobią Garanda
PiterTKD 14.07.2010, h. 22:35 PiterTKD
Mmmm,cudowne maleństwo xD Już wiem na co będę odkładał przez najbliższy rok szkolny ;P

I od razu przypomina mi się przyśpiewka z Full Metal Jacket
"I don't need a teenage queen
if I have my M-Fourteen" xD

nocek123 14.07.2010, h. 22:45 nocek123
Aż się chce pomacać, jak patrzę na te zdjęcia i filmik.
hodscha 14.07.2010, h. 22:46 hodscha
Ech...żeby Garand był...
Maza94 14.07.2010, h. 22:51 Maza94
Garand jest przecież
Maciastek 14.07.2010, h. 22:53 Maciastek
Do dnia dzisiejszego dnia nie lubiłem/nie podobały mi się M14'stki, DO dzisiaj.
sisi 14.07.2010, h. 23:32 sisi
Noo Garand by się przydał... - nowa normalna wersja.

A dla tych co mówią "Garand jest przecież" - to badziew jest jak na te gadki i na kulki 8mm. Zresztą stara konstrukcja.
Peacemaker 14.07.2010, h. 23:47 Peacemaker
Piękna .Chyba na nią zacznę zbierać, jestem ciekaw ile będzie kosztowała.
Poli Tukasi 14.07.2010, h. 23:58 Poli Tukasi
no pięjna M14 a teraz już niemal wszystko gotowe do zrobienia SCAR H i SSR
jak mówił pewien okularnik "Oj będzie się działo!!!"
ViTu 14.07.2010, h. 23:59 ViTu
Ja czekam tylko na jedno. $3 Ciekawe czemu nikt się tym jeszcze nie zainteresował. BTW wiecie że tak rozchwytywany FMG9 Magpula to generalnie zerżnięte FMG Stonera z przed ponad 30 lat?
rain 15.07.2010, h. 00:10 rain
ViTu: $3

A ta 14 ma chyba najpiękniejszy odgłos strzału/przeładowania z wszystkich replik
Pritcher 15.07.2010, h. 00:29 Pritcher
ViTu, nie Ty jeden czekasz na tego mikrusa magpulowego. Przy czym nie wiadomo czy będzie w ogóle wydany, ostra wersja nie jest w planach.
ViTu 15.07.2010, h. 00:33 ViTu
@rain: kliknąłbyś w link to byś wiedział że FMG9 to nie jest centrum mojego zainteresowania, choć to również jest produkt Magpula (i nie, nie jest to masada/acr).
rain 15.07.2010, h. 01:24 rain
A, pardą, rzeczywiście źle zrozumiałem. Późna pora zrobiła swoje
sjzmisiek 15.07.2010, h. 02:50 sjzmisiek
lucky bastard
johny13 15.07.2010, h. 09:25 johny13
Garand juz jest od dawien dawna, miesci 8 kulek i jakos go nie widac na strzelankach bo ?????? Sami odpowiedzcie sobie na to pytanie
Nerpa 15.07.2010, h. 09:38 Nerpa
Bo większość woli cm.028 hicap i jedziemy z biodra z jedna reka na hi-capie... . Ja bym poczekał na wersję socom...
miki49 15.07.2010, h. 10:44 miki49
pierwsze m14 ktore bylbym sklonny kupic ^^
bender 15.07.2010, h. 11:05 bender
380USD na evike.com, jedyne co odpycha mnie, to fakt że amerykanie malują koniec repliki
ajgor_aa 15.07.2010, h. 11:16 ajgor_aa
Za duży rof jak na M14, i to drewno jakieś takie nijakie Ale ogólnie miodzio
Maza94 15.07.2010, h. 11:22 Maza94
$3 jak to za duży rof jak na m14?
call1944 15.07.2010, h. 11:29 call1944
@PiterTKD - coś ci się pomyliło z tym tekstem z Full Metal Jacket , to nie leci tak - "I don't need a teenage queen if I have my M-Fourteen" tylko tak " I don't need no teenage queen ,I want just my M14 " , choć tez obie formy mogą być poprawe ...

A M14 zacne ;]
Graven 15.07.2010, h. 11:36 Graven
"Nerpa"
Bo większość woli cm.028 hicap i jedziemy z biodra z jedna reka na hi-capie...

@ To fajna masz ekipe...

IMO mka brzydka, tak jak inne M-ki... Ale oczywiscie zaraz zostane zbluzgany przez pro obroncow praw M4/14/16 wiec zaznaczam, to jest moje osobiste zdanie.
B4rt 15.07.2010, h. 11:41 B4rt
@Nerpa
No już bez przesady z tą większością kochającą hicapy. A dziwne, że armia amerykańska zrezygnowała z M14, czyż nie? . Przecież i tak większość graczy musi mieć wygodny karabin szturmowy (piechota na real steel polu bitwy też nie prowadzi ognia precyzyjnego ), M14 czy wspomniany garand nada się bardziej na parasnajpkę.

A ja za to czekam na jakieś sensowne (czyli nie GHK v.1) AK GBB zasilane z magów Co2
Majster' 15.07.2010, h. 12:22 Majster'
Przy obecnym kursie dolara cena będzie niezbyt ciekawa... Szkoda. M14 jest piękne. A amerykańce z niej zrezygnowali bo była dla nich za ciężka
B4rt 15.07.2010, h. 12:58 B4rt
Tylko dlatego? A ja myślałem, że miała za mocnego kopa na ogniu ciągłym... . Poza tym, 20 nabojowe magi, gabaryty, dla mnie to nie jest idealna broń dla piechoty. Teraz jak grzyby po deszczu wyrośnie nam rzesza parasnajperów z ich kochaną GBB M14steczką mnie to tam się wydaje, że ludzie bardziej lubią w tym modelu odrzut i system GBB niż samą M14stkę, ale może jest inaczej.
pampkin 15.07.2010, h. 15:21 pampkin
Tyle by mi brakowało do szczęścia;D
Filq 15.07.2010, h. 19:09 Filq
Jak z chinskim sprezynowym dragunowem. Szal w sklepie a pozniej w komisie. Oby, bo mam chrapke na ta replike.
ZeeMike 15.07.2010, h. 20:33 ZeeMike
A teraz pytanie który szczęśliwiec dostanie egzemplarz prezentowany na filmiku...
Promant 15.07.2010, h. 20:53 Promant
Tak, oczywiście, setki od razu będą biegać z M14 GBB, zwłaszcza w zimie.
A porównanie z A&K SWD raczej mało trafne, zważywszy różnicę cenową.
Tuksiak 15.07.2010, h. 20:55 Tuksiak
Nówka sztuka, bez przebiegu.

Śliczna eMeczka, jak eMek nie lubię .
Pritcher 15.07.2010, h. 23:33 Pritcher
Ehh, narzekacze antyemkowi, przypomnę że o ile ogarniam nienawiść do pochodnych rodziny AR-10/15, to już wrzucanie do jednego wora wszystkiego z M w nazwie jest po prostu dziwne. M9 też brzydkie jest?

Ciekawe kiedy na półki trafi M14 skrócone, albo i EBR. A już z takim łożem:
$3
To będzie, cud, miód i czekolada.
Horblower 16.07.2010, h. 07:53 Horblower
ale to body chyba jednak nie jest drewniane, przynajmniej na zdjęciach nie wygląda na drewno
mleeko 16.07.2010, h. 14:13 mleeko
Jedyną M14, którą mógłbym mieć jest M14 w wersji EBR.
Filq 17.07.2010, h. 11:44 Filq
Pritcher M14 do M9 ma sie jak Ford do Fiata xd
Ownage 17.07.2010, h. 17:06 Ownage
To drewniane body wygląda trochę, jakby było formowane z drobnych wiórów drewnianych z dodatkiem kleju w jakiejś formie/prasie. materiał mi przypomina coś w rodzaju płyty pilśniowej czy innej prasowanej.

Poza tym wszystko miodne! Zapowiada się bardzo ciekawa możliwość zmodyfikowania repliki na M21 z prawdziwego zdarzenia. Zaiste chędoga!
Sticker 24.07.2010, h. 15:18 Sticker
Dźwięk na singlu piękny na auto jak dla mnie nic specjalnego:/ rzecz gustu. Widać szarpie ostro