Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości i ciekawostki

Świat, 13.07.2010, h. 12:09, dodał: Promant
27

G&P: AEG Transformer i nowy silnik. SRC: magazynki do MP40. LCT Airsoft: replika ASG Galil. Nowy chwyt wertykalny UTG. WGC: LR300 G&G. Stryke Airsoft: Vuvuzela custom.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma G&P włączyła do swojej oferty kolejną wariację AEG z rodziny M4Transformer z granatnikiem podlufowym. Replika złożona została z elementów zewnętrznych na licencji Magpul PTS.

 

 

W ofercie znalazł się także nowy silnik: M170 Devil Jet.

 

 

Firma SRC wprowadziła do sprzedaży magazynki low cap do repliki AEG MP40, o pojemności 110BB.

 

 

Zapowiadana od dawna replika firmy LCT Airsoft - karabinu Galil - trafiła wreszcie na rynek.

 

 

Nowy chwyt wertykalny proponuje firma UTG.

 

 

 

Ergonomiczny combat grip, montowany na szynie RIS, posiada wyprofilowany kształt z podpórkami na kciuk i palec wskazujący.

 

 

 

 

Sklep WGC włączył do oferty najnowsze wersje karabinków LR300 G&G, z oznaczeniami producenta wersji ostrej: ZM Weapons. Cena: 472USD.

 

 

 

Stryke Airsoft proponuje taktyczną wersję sprzętu niezbędnego wszystkim prawdziwym kibicom piłki nożnej: Vuvuzela custom. Vuvuzela posiada RIS 10", chwyt pionowy oraz kolimator (prawdopodobnie dla dokładnego wycelowania w kibica drużyny przeciwnej, którego chcemy pozbawić słuchu).

 

custom_vuvuzuela.jpg" alt="" width="500" height="357" />

 

Wprawdzie mundial już się skończył, ale do zastosowań ligowych jak znalazł i można potrenować płuca przed mistrzostwami Europy. Cena: 299.99USD.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.gp-web.com

www.arniesairsoft.co.uk

www.strykeairsoft.com

www.popularairsoft.com

www.wgcshop.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Mati13k 13.07.2010, h. 12:17 Mati13k
Haha, 300 dolców za RISa na wuwuzeli.
nocek123 13.07.2010, h. 12:20 nocek123
Tiaa, ciekawe czy ta vuvuzela ma tyle samo decybeli w stocku co standardowe, czy trzeba tuningować... No, ale jak celność wzrasta dzięki kolimatorowi i nie trzeba celować po rurze.

PS. Wie ktoś ile taka vuvuzela ma zasięgu skutecznego? (czyt. żeby uszkodziła słuch) xD
Frontal 13.07.2010, h. 12:28 Frontal
czy to vuvuzela precyzyjna o odpowiedniej średnicy?
Tofic 13.07.2010, h. 12:32 Tofic
właśnie takiej wuwuzeli szukałem Od dzisiaj walki CQB nabiorą nowego znaczenia ]:->
sniper_tarzan 13.07.2010, h. 12:53 sniper_tarzan
Efekt psychologiczny? Szczególnie w CQB
Gekon_1 13.07.2010, h. 13:04 Gekon_1
Ciekawe czy w końcu zrobią czajnik z szynami RIS.
xasistis 13.07.2010, h. 13:38 xasistis
E tam czajnik.
Lepiej by Jabulani oRISowali to by może celniej latała

Kolejna smaczna eMka od G&P. Mogliby jeszcze do kompletu dołożyć RSA i MS2 oraz AFG bo nie każdy zawsze biega z M203. Byłby wtedy już kompletny zestaw.
Krabii 13.07.2010, h. 13:40 Krabii
Nie patrzcie na trąbkę, ale na LR300!!! To chyba pierwsza replika G&G z oznaczeniami producenta a nie ich własnymi:) Piękne 300;)
zapek 13.07.2010, h. 14:18 zapek
Teraz przywalić z grubej rury nabierze dosłownego znaczenia
Dale 13.07.2010, h. 14:21 Dale
Piękne 300 z paskudną kolbą Nie wiem co ludźmi kieruje że takie kolby montują. Ale jeśli jest popyt to chyba nie ma o czym dyskutować
hasfa 13.07.2010, h. 14:34 hasfa
hm... Vuvuzelka czerwona ze względu prawa aby repliki broni malować na jaskrawe kolory?
poldeck 13.07.2010, h. 14:41 poldeck
Ta kolba na LR-300... Piękna...
A jak widze kolejne wersje emek g&p to już mnie cofa.
Szelma1981 13.07.2010, h. 16:34 Szelma1981
Zastanawiam się czy ktoś dbający o realizm kupi to LR300. Składana na bok kolba w Emce to żarty. Wychodzi na to że przez ćwierć wieku nieświadomi Amerykanie produkowali niepotrzebnie karabin z recoil springiem w prowadnicy kolby...
Niesamowite wręcz ! Magpul projektując ostrą Masadę chyba zwrócił się o wsparcie techniczne do G&G
Mati13k 13.07.2010, h. 16:47 Mati13k
Cervantez - jakbyś nie wiedział, istnieje ostre LR300... Jankesi również żyli ponad ćwierć wieku w nieświadomości, że cienka rura gazowa nad lufą to kupa gówna...
GrimPilgrim 13.07.2010, h. 16:52 GrimPilgrim
Cervantez zaszpanował ... ignorancją. Radze poszperać w necie zanim się palnie jakąś bzdurę.
OC14Groza 13.07.2010, h. 17:04 OC14Groza
Emki są brzydkie ale LR-300 jest piękne!
Szelma1981 13.07.2010, h. 17:07 Szelma1981
Ja wiem czy to taki szpan, po prostu było to dla mnie oczywistą oczywistością że to kolejny twór G&G po jakiejś na siłę skróconej Emce.
$3 - tu jest faktycznie opis świadczący że zmieniono całkowicie system gazowy co pozwoliło wykluczyć buffertubę. Przynajmniej coś wiem nowego, ale można było to powiedzieć panowie normalnie, bez nadmiaru ironii i pseudo oburzenia, założę się że każdy z was nie raz przywalił buraka...
Pozdro
Dread 13.07.2010, h. 17:54 Dread
Cervantez, pisałeś o samej replice, z ironią, że to jakieś żarty itp., a sam obruszasz się teraz nagle Więcej luzu, przecież to internet!

"Ciekawe czy w końcu zrobią czajnik z szynami RIS"
$3 - jeszcze nie, ale już blisko

Co do wuzuweli, to afrykańskie trąby przestały mnie kręcić, gdy ich ryk przegrał w finale z gwizdami kibiców na poczynania sędziego.
HateMe 13.07.2010, h. 18:14 HateMe
LRka fantastyczna, w końcu z oznaczeniami. Szkoda, że mnie nie stać.
Gekon_1 13.07.2010, h. 19:40 Gekon_1
Ciekawe czy G&G dało też otwierany wyrzutnik łusek.
9dzidek4 13.07.2010, h. 20:37 9dzidek4
troche żal z ceną za wuwuzele , ale ogólnie spoko