Daj cynk
Reklama

Aktualności

Garść informacji

Polska, 12.07.2010, h. 22:27, dodał: Promant
13

Silesia Factory: replika tłumika Hel M2. Taiwangun: kompletne, wzmocnione, gearbox'y SRC.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Silesia Factory włączyła do swojej oferty kolejny tłumik dźwięku.

 

 

 

Jest to replika tłumika Hel 5,56 M2, używanego do karabinów M16A1 i wczesnych AR-15.

 

 

Tłumik dźwięku jest nakręcany zamiast tłumika ognia, posiada w środku gwint lewy lub prawy (do wyboru przy zamawianiu). Górny element pełni funkcję śruby dociskowej. Replika tłumika posiada 10 komór tłumiących. Wymiary: 30mm / 300mm. Materiał: utwardzane aluminium. Kolor: czarny mat. Cena: 130PLN.

 

 

Sklep Taiwangun włączył do oferty kompletne, wzmocnione, gearbox'y produkcji firmy Star Rainbow Company. Cena za sztukę: 458,48PLN. Dostępne są GB do replik z serii M4, G36 i AK.

 

 

 

 

Wzmocniony szkielet gearbox'a posiada łożyska kulkowe 8mm, wzmocnione stalowe zębatki, wzmocnioną prowadnicę sprężyny z łożyskowaniem kulkowym, podwójnie doszczelnioną wzmocnioną głowicę cylindra, doszczelnioną poliwęglanową dyszę, aluminiową podwójnie doszczelnioną głowicę tłoka z łożyskowaniem kulkowym, aluminiowy cylinder oraz wzmocniony polimerowy tłok. 

 

 

 

W komplecie znajdują się dwie stalowe sprężyny o nieregularnym skoku zwojów: M100 (zamontowana) oraz M120 (osobno).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.silesia-factory.pl

www.taiwangun.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
gorek 12.07.2010, h. 22:42 gorek
dłuuuuuuuuuuuuuga rura
lup 12.07.2010, h. 22:58 lup
Promant, Star czy SRC? Późna pora robi swoje.
0L0 12.07.2010, h. 23:03 0L0
Star
Rainbow
Company

W skrócie SRC... późna pora rzeczywiście robi swoje
Gasparzinho 12.07.2010, h. 23:29 Gasparzinho
Teraz tylko czekać, aż ktoś wstawi metrową lufę do m16 ^^
Tłumik ładny, nawet bardzo.
sjzmisiek 12.07.2010, h. 23:32 sjzmisiek
@gorek
może i rura długa ale z 1/3 albo i więcej lufy zewn. będzie w jej środku więc wyjdzie prawie tak jakbyś około 20-25cm tłumik dźwięku dokręcił zamiast tłumika płomienia, nie będzie tak źle
Kelly 12.07.2010, h. 23:41 Kelly
Cały ten tłumik jest nałożony na cywilną emke.
$3 taką tube jakby zrobili ; ]
Promant 13.07.2010, h. 00:04 Promant
Lup:
komu robi, temu robi swoje. Ale nie jest przesadnie późna.
Tytułem wyjaśnienia:
$3
$3
Radar 13.07.2010, h. 09:51 Radar
Tłumik Hel E4A mam nadzieje też wyjdzie, w każdym razie wysłałem im specyfikacje obu i złożyłem na nie zapotrzebowanie.
HateMe 13.07.2010, h. 17:49 HateMe
Kelly, a mi się wydawało, że takie zwykłe proste rury są produkowane od bardzo dawna, może powiesz mi co wyjątkowego jest w tej ze zdjęcia? :]
No chyba że nie wiesz jak dorobić sobie dwa wystające dzyndzle...
Kelly 13.07.2010, h. 18:14 Kelly
@Hate
Oj czepiasz się tylko gwint w tej tubie musi być głębiej bo inaczej to biegasz z karabinem długości M2HB
HateMe 13.07.2010, h. 18:16 HateMe
Silesia bez problemu zrobi Ci taki na zamówienie. Tyle że na pewno masz świadomośc tego, jak rzadko w 'Namie używano tłumików. ;p
fifibezon 13.07.2010, h. 23:01 fifibezon
Mam pytanie co do GB, czy dobre są wyżej załączone sądząc po firmie to nie wiem? Nie zbyt ją znam ale z wyglądu ładne.
zaki123 13.07.2010, h. 23:53 zaki123
ja bym se z checia sprawil tą podwujnie doszczelnioną głowicę tłoka, ale nie chce mi sie szukać