Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawostki

Świat, 06.07.2010, h. 22:38, dodał: Promant
19

VFC: zapowiedź kolejnych replik GBBTokyo Marui: replika ASG M4 HC. UTG/Leapers: Combat Aluminum Foregrip. RSOV: A.C.M. TX30 red/green tube reflex sight. GHK: prezentacja prototypu repliki GBB G36.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obok zapowiedzi gazowego SCARa, w wersji L, o czym pisaliśmy już w starszych newsach - firma Vega Force Company zapowiedziała na swojej stronie kolejną replikę gas blow back: MK18 MOD 1 GBBR.

 

 

 

Firma Tokyo Marui wprowadza do oferty następny, po MP5 i G3 SAS, model z serii AEG high cycle, czyli replik nowego systemu - charakteryzujących się osiąganiem bardzo wysokich wartości ROF: M4 CRW High Cycle custom.

 

 

UTG/Leapers wprowadza na rynek Combat Aluminum Foregrip: chwyt pionowy ze zintegrowanym oświetleniem taktycznym: (Combat 26mm IRB Aluminum LED Grip Light). Chwyt montowany jest na szynie RIS. Wykorzystano diodę CREE Q5.  

 

 

 

 

W ofercie sklepu RSOV można nabyć replikę A.C.M. celownika TX30 (red/green tube reflex sight).

 

 

 

 

Celownik posiada podświetlenie dwukolorowe: czerwone i zielone, oraz atrapę światłowodu. W komplecie wysoki montaż pierścieniowy. Cena: 58USD.

 

 

Firma GHK: wyemitowała video prezentujące działający prototyp repliki G36 systemu GBB.

 

 

 
 
 
 
 
 
 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Makaveli_89 06.07.2010, h. 23:00 Makaveli_89
No to czekamy na Gietke GBB Wiem na co pojdzie wyplata jak wyjdzie ;D
yugi 06.07.2010, h. 23:04 yugi
Ehh... a kasa z wakacyjnej pracy miała iść na jakiś fajny wyjazd a nie na kolejną gietę... No nic, byleby wypuścili z magami żrącymi CO2 i odżałuję.
rucznoi 06.07.2010, h. 23:11 rucznoi
Hmm SCAR gbb od VFC, zastanawiam się czy nie sprzedać WE na rzecz VFC
Germ 06.07.2010, h. 23:24 Germ
Jedna rzecz mi trochę nie pasuje w giecie - czy rękojeść suwadła nie powinna po zwolnieniu s. obrócić się w swoje pierwotne położenie?
Morn 07.07.2010, h. 00:12 Morn
Tokio Marui - podrygi trupa niestety.
A Gieta bardzo fajna i widać że ma 'kopa'.
Soul reaper 07.07.2010, h. 00:30 Soul reaper
W giecie rzeczywiście rękojeść powinna wrócić na swoje miejsce. Moim zdaniem to dlatego, że to prototyp. Jedna sprężynka i wszystko będzie ok, nie sądzę, żeby w sklepowej wersji była taka gafa.

Ciekawe, czy kiedyś będzie możliwość podłączenia adaptera i stosowania magów od m4? Biorąc pod uwagę informację o powstających gazowych pmagach to fajnie by było.

No i jeszcze jeden bajer by się przydał. Chwyt z burstem. Jeśli gieta będzie zbudowana podobnie do oryginału to mogli by wypuścić dodatkowo zestaw chwytu z burstem zamiast auto.
Horblower 07.07.2010, h. 08:58 Horblower
Jaki rof ma to CRW High Cycle TN?
noah 07.07.2010, h. 09:35 noah
25 rounds/sec, przy aku 8,4V.
grzechotnik 07.07.2010, h. 10:45 grzechotnik
Ten superhiperROFkommando to co to jest? Tłok z połową zębów, i zębatki hi-speed?

Pozdrawiam.
Frontal 07.07.2010, h. 11:15 Frontal
heh. oto dylemat. pozbyć się AEGa SCARa VFC i kupić GBB.
grzechotnik 07.07.2010, h. 12:28 grzechotnik
Fajnie, że dodają Blackouta w zestawie . Chociaż mogliby się postarać o Brakeouta.
CptInzMathias 07.07.2010, h. 12:32 CptInzMathias
Gietka swietna.. Odrzut nawet jest w miare przyzwoity..;D Teraz to sie zastanowie czy brac EBB czy poczekać na GBB..;D
Szerszen94 07.07.2010, h. 16:27 Szerszen94
I jest moje kochane G36 Są spore szanse, że jak wyjdzie, to sobie kupię.
Tofic 07.07.2010, h. 16:40 Tofic
piekna gieta...
sjzmisiek 07.07.2010, h. 17:12 sjzmisiek
słodziutkie to g36 ciekawe czy sl-8 zrobią
Yoogi 07.07.2010, h. 21:01 Yoogi
Hmm... GIENIA niczego sobie... ładnie "kopie" i równie dobrze wygląda, a CAF też niczego sobie - już jest na co znowu zbierać pieniążki...
Qlavy 08.07.2010, h. 16:50 Qlavy
Pro po rączki zamka w giecie to wcale nie ma ona wrócić. Tak jak jest; jest zrobione zgodnie z oryginałem. W oryginale rączka zostaje na boku i dopiero przy pociągnięciu jej na zewnątrz wraca do pozycji środkowej.
CptInzMathias 10.07.2010, h. 19:22 CptInzMathias
Ale dla rekonstruktorów BW to te magi w gietce przeszkadzają..;/ Chyba ze dało by sie wsadzić zwykłe magi od aegów.. na rekonstrukcji i tak sie nikt nie strzela..;D