Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości

Świat, 04.07.2010, h. 22:22, dodał: Promant
24

Lufy zewnętrzne G&P. Magazynek M4 GBB King Arms. Granatnik KA M203 Shorty w ofercie RWA. Pierwsza prezentacja video prototypu repliki GBB L85A2 WE.



 

 

 

 

 

 

 

 

Firma G&P wprowadziła do swojej oferty jednoczęściowe lufy zewnętrzne do replik karabinu SR16 E3, systemu AEG oraz GBB WA. Lufy wykonano z aluminium, mają długość 406mm (16") i oferowane są w kolorze czarnym oraz srebrnym. 

 

 

 

 

 

Firma King Arms wprowadziła do swojej oferty magazynek M4 GBB systemu WA. Magazynek jest metalowy, o pojemności 50BB, w kolorze czarnym.

 

 

 

Granatnik KA M203 Shorty dostępny jest obecnie także w ofercie RedWolf Airsoft

 

 

 

Materiał: metal. Długość całkowita: 230mm. Cena: 80USD.

 

 

Monda International zamieściła w sieci pierwszą prezentację video prototypu repliki GBB L85A2 firmy Wei Tech.  

 

 

 
 
 
 
 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
GunneR2oo6 04.07.2010, h. 22:30 GunneR2oo6
L85 z GBB *_*
siannko 04.07.2010, h. 22:39 siannko
wreszcie, na to czekalem L85 z GBB to będzie piękne
noah 04.07.2010, h. 22:45 noah
"R2D2, jestem tył na przód!"

A cena magów KA jeszcze nie znana?
konradd 04.07.2010, h. 22:46 konradd
a rączkę transportową zamontowali odwrotnie?
Promant 04.07.2010, h. 22:50 Promant
Pewnie nawet nie wiedzą, że jest odwrotnie.

A magazynki KA są dopiero na stronie producenta, cena będzie znana jak się pojawią w sprzedaży detalicznej.
ViTu 04.07.2010, h. 23:06 ViTu
Powiedzcie mi że mi się tylko zdaje: jak skośny kończy strzelać to mag/elka zaczyna syfonować... To może być też coś w tle ale jakoś tak się zabardzo zgrało.
Krabii 04.07.2010, h. 23:16 Krabii
@ViTu
Moim zdaniem to maszyna pracująca w tle, a nie syfonowanie. Po za tym nie widać "chmurki", ale to moje odczucie.

Elka wygląda ładnie:) Jak tak dalej pójdzie to WE jeszcze zrobi P90, F2000 , TAR-21 i kto wie co za cuda zreplikują Bardzo fajnie rozwija się WE;)
Raffee 04.07.2010, h. 23:19 Raffee
to raczej w tle
Peacemaker 04.07.2010, h. 23:31 Peacemaker
WE jest niesamowite... robią kolejne nowe repliki, a starych nie poprawiają.
Jangi 04.07.2010, h. 23:31 Jangi
Szczerbinkę w L85 sobie na odwrót założył
Piesof 05.07.2010, h. 00:14 Piesof
"WE jest niesamowite... robią kolejne nowe repliki, a starych nie poprawiają."

oO toś powiedział... WE przyjmuje wszelkie zastrzeżenia na forach od graczy i poprawia swoje repliki.
Jacek Sidi 05.07.2010, h. 00:26 Jacek Sidi
Czas wymienić replikę?
Amadem 05.07.2010, h. 10:29 Amadem
"oO toś powiedział... WE przyjmuje wszelkie zastrzeżenia na forach od graczy i poprawia swoje repliki. "

Hah jasne, szkoda, że żeby ich repliki strzelały to większość części trzeba dokupić od innych firm takich jak Ra-T, Stinger czy TSC. Magazynki od początku są beznadziejne i do dziś nic z nimi nie zrobiono. I te żałosne rączki przeładowania z masła..
Choć w porównaniu do Magny to i tak tragedii nie ma - zwłaszcza, że repliki WE są o połowę tańsze co pozwala powymieniać to i owo.
GHOSTASG 05.07.2010, h. 16:52 GHOSTASG
L85 trochę musi być cięszki.;] ale ładnie wygląda.
Prezes_____ 05.07.2010, h. 18:17 Prezes_____
Zdaje się, że uczucie blow backu będzie większe z powodu bliskiego położenia zamka, aczkolwiek nie powinno być dużych tendencji do podrywania lufy
ravic 05.07.2010, h. 18:50 ravic
No to można spokojnie sprzedać Elke STARa .
Yoogi 05.07.2010, h. 19:35 Yoogi
Ten "niby syfon" to raczej w tle, gdyż raz się zaczyna a raz kończy - tak mi się wydaje...
r2d2 05.07.2010, h. 22:21 r2d2
Nie mogę sie doczekać na Elżunię..
Szerszen94 05.07.2010, h. 23:28 Szerszen94
No no, coraz ciekawiej się robi na rynku airsoftowym

Jeśli znalazłbym kiedyś jakąś dobrą G36 GBB, to może bym się przerzucił.
fifibezon 05.07.2010, h. 23:41 fifibezon
g36 GBB kwc

$3

Google nie boli
rain777 05.07.2010, h. 23:46 rain777
od 3 strzału wypuszcza gaz z zamka przeklatkujcie sobie ten fmw,dla tych którzy coś o tle pisali-tło jest na pierwszym czy drugim planie ?
Pritcher 06.07.2010, h. 00:09 Pritcher
"Release date is expected to be around mid 2009 and no word yet on the prices of either model."
@fifibezon
Raczej trochę spóźnione;) WE skupiło się na elce, mają w planach ACR, najwcześniejsze G36 to będzie zapewne GHK.
noah 06.07.2010, h. 00:17 noah
Rain, a co, ma ten gaz zjadać? Każde gbb go "wyrzuca", tak to działa.
Jackall37 06.07.2010, h. 10:47 Jackall37
Ja tam syfonu nie widziałem - ładna chmurka spod zamka - prawidłowo