Daj cynk
Reklama

Aktualności

Konwersje Poseidon

Świat, 30.06.2010, h. 23:13, dodał: Promant
48

Zestawy konwersyjne, do replik ASG GBB i AEG, produkcji Poseidon.co w ofercie WGC.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeżeli ktoś jest już nieco znudzony AK, emkami czy G36, a nie przywiązuje wagi do realizmu w airsofcie, i na dodatek lubi pukawki w stylu anime - powinien zainteresować się najnowszą ofertą sklepu WGC: zestawami konwersyjnymi do replik ASG GBB, produkcji japońskiej firmy Poseidon. Wystarczy posiadać odpowiednią replikę jako platformę bazową do wykonania konwersji. (Zestawy wymagają wykończenia i malowania we własnym zakresie.)

Pierwsza propozycja to zestaw konwersyjny odwzorowujący broń z anime SOLTY REIK&S Model 501.

 

 

 


Jest to konwersja do pistoletu gas blow back Tokyo Marui Desert Eagle. Ukończony model posiada funkcjonujący granatnik (mini moscart cartridges).  Cena: 280.52USD.

 

 

 

 

Kolejna konwersja: 45TRIAL MARICITEN .45 AUTO.

 

 

 

 

Zestaw dedykowany jest do pistoletu gas blow back Tokyo Marui M1911A1. Posiada rozkładaną kolbę. Cena: 214.54USD.

 

 

 

Na koniec: GAGETHU.  

 

 

 

 

Konwersja dedykowana jest do repliki Tokyo Marui MP7A1 AEG. Cena: 280.52USD.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.wgcshop.com

www.poseidon.co.jp

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
thewojtz 30.06.2010, h. 23:19 thewojtz
ALE OBRZYDLISTWA!
Jangi 30.06.2010, h. 23:24 Jangi
Wcale nie, one są kawaiiii! ^^
bender 30.06.2010, h. 23:32 bender
Haters gonna hate!
Mam nadzieję, że kiedyś komentarze zamkną. -_-
Gekon_1 30.06.2010, h. 23:35 Gekon_1
To mp7 wygląda jak wiertarka bosha
Sledzikmaster 30.06.2010, h. 23:36 Sledzikmaster
są inne/ciekawe jednym słowem ;p
Graven 30.06.2010, h. 23:40 Graven
Czekamy tylko na Jackal'a z Hellsinga

Edit:// Dobra, juz nie musze czekac... youtube.com/watch?v=3Q_vFU2xexI
zombie_snake 30.06.2010, h. 23:49 zombie_snake
Niektóre konwersje podpadaja pod np. klimaty Deus Ex, więc na wszelakie konwenty anime, LARPy jak znalazł. Poza tym zawsze to jakaś perełka
Dread 01.07.2010, h. 00:03 Dread
Zacne! Czekam na zestawy konwersyjne broni z Saikano

$3
Poli Tukasi 01.07.2010, h. 00:19 Poli Tukasi
niech zaczną robić odpowiedni szpej dla płci pięknej,
ohhh powalczył bym powalczył może nawet oddał się do niewoli tylko te "tentacle" brr obrzydlistwa
jj94 01.07.2010, h. 00:57 jj94
Tak, nie ma to jak wnieść do AS coś.... "innego".
Zastanawia mnie tylko kiedy ktoś wykombinuje jak zrobić AS-12. Mogło by to być dużo ciekawsze niż udziwnianie istniejących już replik.
Pritcher 01.07.2010, h. 01:08 Pritcher
A teraz Halconnen ^_^
Dalej 01.07.2010, h. 06:29 Dalej
Pokemony pewnie posikały się z radości.
Filip92 01.07.2010, h. 07:56 Filip92
To co teraz? Może konwersja mp5 na pikachu? Jak dla mnie to jest przesada, ale jak ktoś lubi...
siannko 01.07.2010, h. 08:08 siannko
a ja czekam na jakąś konwersję do g36 ;p
0L0 01.07.2010, h. 08:09 0L0
Ja tych Japończyków nigdy nie rozumiałem... i już nawet nie staram się zrozumieć.
Errhile 01.07.2010, h. 08:24 Errhile
Czemu nie? Co prawda te konkretne do mnie nie przemawiają, ale np. na rewolwer Mateba 2007 (GitS) ślinię się, odkąd zobaczyłem go w newsach
Niestety, nie mam 200+ $ (plus przesyłka) na zbyciu. ale jeśli ktoś ma - sztandar mu w ręce i wio, chłopy
thewojtz 01.07.2010, h. 08:45 thewojtz
@kenmi - -komentarze są po to, żeby każdy mógł wyrazić SWOJĄ opinie twoja nie musi mi się podobać moja nie musi podobać się tobie, a nie jakieś
'Haters gonna hate!'. FU i tyle.
Kelly 01.07.2010, h. 10:03 Kelly
Zamiast zrobić jakieś ładne dopracowane repliki klasyków w normalnych cenach a nie coś dla mangowców
Ookami 01.07.2010, h. 10:56 Ookami
A co rozumiesz pod pojęciem klasyków, bo jeśli sprzęt z II WŚ to co chwila słychać zapowiedzi czegoś nowego, a jeśli chodzi o repliki animcowych giwer, to nie było o tym słychać już dawno. Sprzętowi dla Otakusów mówię zdecydowane TAK!
Pritcher 01.07.2010, h. 12:06 Pritcher
Co prawda Mateba istnieje w rzeczywistości, powstała przed GiTS, ale i tak ma swój urok. Ja bym chętnie przytulił Seburo z giwer z GiTS.
Swoją drogą, ta konwersja to M1911 wcale nie jest aż tak głupia. Ekscentryczna, ale nawet użyteczna, coś jak VP70 w wersji animiastej.
thewojtz 01.07.2010, h. 12:08 thewojtz
To przyjdź z tym na jakiś zlot, albo zwykłą niedzielną strzelankę jeszcze w jakimś różowym płaszczu z plastikami na rękach z radarami i okularami do SITA i chciałbym zobaczyć, taki erosft musi być super.
gimanel 01.07.2010, h. 12:10 gimanel
Nie wiem czemu się tak oburzacie. Te firmy, które robią "poważne" repliki dalej będą je robić, a inne zajmą się tą niszą rynkową. A na pewno znajdzie się spora grupa ludzi (nawet w europie), która chętnie kupi konwersje z "Hellsinga", "GitSa" itd. Moim zdaniem super pomysł, tylko cena jak zwykle.... .
Krabii 01.07.2010, h. 12:18 Krabii
Ta konwersja do MP7 jest przednia. Bardzo mi się podoba:DDDDD
Errhile 01.07.2010, h. 12:26 Errhile
Pritcher, Mateba 2007 przed GitS'em nie istniała Unica i owszem. GitS'owa ładniejsza. A BTW które Seburo? C-25/C-26 aby?
Dicharn 01.07.2010, h. 12:30 Dicharn
Rozumiem że Japończycy mają manie na anime i mangę ale te "zabawki" to lekka przesada... Znajdą się maniacy "takich zabawek" którzy będą latać z futurystycznymi giwerami w rekonstrukcjach II Wojny Światowej lub tym podobnych imprezach... powodzenia...
swirekster lol 01.07.2010, h. 12:57 swirekster lol
z tych konstrukcji ala lego technic podchodzi mi tylko ta do mp7, reszta do pudła na niepotrzebny badziew.
RELOOP76 01.07.2010, h. 12:58 RELOOP76
nie no fajne ..... teraz wystarczy tylko sie wystylizować
SHOGUN_YAMATO 01.07.2010, h. 13:54 SHOGUN_YAMATO
SUPER Aż chce mi się kupić MP7 specjalnie dla takiej konwersji, z tym, że ja bym ja przemalował na oliwkowo lub zielono.

Thunder Maula już mam Jest bardzo użyteczny

$3

A to moje AK-74 - nudziło mi się

$3

Dla mnie ASG to przede wszystkim możliwość robienia tego czego w życiu codziennym robić nie można - bo ktoś mógłby zginąć - lub jest to po prostu niemożliwe. I nikt jakoś z mojego Maula się nie śmiał, szczególnie jak dostał z niego kulką

darthmateusz 01.07.2010, h. 14:19 darthmateusz
Zarąbista ta konwersja MP7, sci-fi pełną gębą !! Dla zainteresowanych bomba !!
Ookami 01.07.2010, h. 15:02 Ookami
Szkoda, że tego Thundera nie da się już dostać, zacnie wygląda w twoim wykonaniu Yamato...A tak w ogóle to ta panienka z 45TRIAL ma 5 rąk!!!
razyell 01.07.2010, h. 16:02 razyell
Mi to się osobiście NIE PODOBA lecz karzy ma prawo do własnego zdania.
Kto wie może kiedyś będą urządzać własne zloty w własnym gronie,
Promant 01.07.2010, h. 21:27 Promant
@Wojdatuz
Dajesz jedynie świadectwo, że niewiele ciekawych gier widziałeś.

Jeśli niektórym się wydaje, że najbardziej ekscentryczne asg to "stalkery", to bardzo się mylą. Na całym świecie organizowane są gry w najróżniejszych klimatach, w tym mangowych i warhammerowych. W Polsce też już bywały.

Jak ktoś lubi się ograniczać to jego sprawa. Inni lubią bogatsze doświadczenia i więcej urozmaicenia. Należy raczej uszanować czyjeś zainteresowania, zwłaszcza jeśli oczekuje się poszanowania własnych.
fifibezon 02.07.2010, h. 00:31 fifibezon
Pierwsza konwersja trochę słaba ale pozostałe nawet dla mnie i airsoft'owców poza mangowych pasują jak widzę
thewojtz 02.07.2010, h. 07:32 thewojtz
@ Promant - nie jestem fanem mangi, a co do ciekawych gier - ok każdy ma swój fetysz, ale mi osobiście się to nie podoba nie mój klimat stalker - ok, warhammer - ok, ale nie wiem czy o to chodzi w ersocie (dla mnie - nie).
Promant 02.07.2010, h. 08:36 Promant
Każdy lubi coś innego. Może dlatego dobrze, że można znaleźć różne rzeczy w ramach jednego hobby.
Goose 02.07.2010, h. 10:37 Goose
"Znajdą się maniacy "takich zabawek" którzy będą latać z futurystycznymi giwerami w rekonstrukcjach II Wojny Światowej lub tym podobnych imprezach... powodzenia... "


RAWR ludzie, aleście duuuuuuuuuuuuurni Boże ratuj. Promant, bracie, użycz mi swej cierpliwości O_O Wiedzialem ze ludzie sa ograniczeni, ale AŻ TAK ? Czy wy mieliscie KIEDYKOLWIEK doczynenia z larpami? i cholery tych relik bym nie kupil ale z tego spoleczenstwa zrobila sie banda ztetryczałych hipokrytów, którzy najpierw narzekają że eMki tylko, ze do kałasza jakieś szyny załadują...LUDZIE dzieki temu sie rozwija airsoft...RAWR!
Pritcher 02.07.2010, h. 11:23 Pritcher
@Wojdatuz
"To przyjdź z tym na jakiś zlot, albo zwykłą niedzielną strzelankę jeszcze w jakimś różowym płaszczu."
Tak, banda multicamowych ziomków wygląda w polskich lasach dużo ciekawiej;) A tak serio skąd wytrzasnąłeś różowy płaszcz? Dano Ci już przykład gier 'nierealistycznych", Warhammer, Stalker, Resident Evil, larpy różnorakie. Na niektórych larpach pojawienie się z emką czy w mundurze jest poważnym faux pas.
"nie mój klimat stalker - ok, warhammer - ok, ale nie wiem czy o to chodzi w ersocie (dla mnie - nie). "
Powiem wprost. Dla ogółu ludzi bawiących się w tych (i innych) klimatach Twoje zdanie jest delikatnie mówiąc mało ważne. Airsoft to wbrew pozorom nie jest cel, tylko metoda i sprzęt używany w baaardzo wielu środowiskach. Milsimy, airsoft dynamiczny, reko, IPSC, LARP, strzelanie tarczowe,"jebankowicze"(BTW, jak to określić żeby nie miało takie pejoratywnego wydźwięku?), i Promant jeden wie co jeszcze. I każdy, powtarzam, KAŻDY ma takie same prawo do nazwania się airsoftowcem. Nie tylko Ci którzy przywdziewają wojskowy sprzęt i mundury. Szanujmy się nawzajem, różnorodność to dobra rzecz. Jeśli Ty nie szanujesz innych, to nie zdziw się jeśli od nich również otrzymasz pogardę.
@Goose
Ja od dawna już myślę że Promant ma na tyle anielską cierpliwość, że tylko czekać aż mu skrzydła wyrosną
Devito 02.07.2010, h. 11:41 Devito
Fajne!

Nie ma co narzekać. Rzadko będziemy spotykać takie konwersje na strzelankach, ale dla fanów i do LARPa jak znalazł. Najbardziej podoba mi się konwersja do MP7. Moim marzeniem jest konwersja m82 z Killzone 2

$3
Promant 02.07.2010, h. 11:57 Promant
Wątpię żeby te konwersje zawitały do Polski w ilości większej niż pojedyncze sztuki. Jeśli w ogóle.
Sam chętnie bym nabył coś takiego do kolekcji; choćby z czystej ciekawości, ale niestety nie śpię na forsie.
I tak jak nie lubię Desert Eagle'a, tak tę mangową konwersję chciałbym mieć. Dla samej radochy posiadania. Niezłe monstrum.

Chociaż lepsza jest Beretta Robocopa; na full auto wygląda niesamowicie.

A co do komentarzy; po prostu trochę nie rozumiem tekstów w stylu: "ale shit, obrzydlistwo" itp. Sam nie trawię w ogóle karabinów z rodziny G36 (może z wyjątkirm SL9 ), ale nie powiem, że to obrzydlistwo bo dla kogoś może to być ideał.
Kiedyś airsoft był dość ubogi jeśli chodzi o ofertę producentów i wszyscy płakali, że nie ma nic nowego ani nietypowego. Dziś, jak to mówią "w d... się poprzewracało"
Chyba raczej powinno się traktować nowinki jako ciekawostki i cieszyć z rozwoju tej branży - w końcu to nasze hobby.
thewojtz 02.07.2010, h. 12:23 thewojtz
Komentuje - po to jest taka opcja. Laska na jednym z plakatów ma różowy płaszcz (ta z 2 rękami)
Spoko, kogoś to cieszy - mnie to bawi i tyle, świt kręci się dalej.
Pritcher 02.07.2010, h. 13:18 Pritcher
@Wojdatuz
Nawet nie wiesz o co do Ciebie pijemy, prawda? "ALE OBRZYDLISTWA" to nie jest mądry komentarz, powiem więcej, to bardziej poziom onetu niż wmasg. Takie 'wartościowe' komentarze zachowaj dla siebie. Jak masz coś konstruktywnego do napisania to napisz(mam tu na myśli też krytykę), jak nie, to oszczędź nam swoich wywodów.
A co do różowego płaszcza, to fakt, masz rację. Ale powiedz szczerze, miałbyś coś przeciw tak ubranej postaci na jakimś larpie? Jasne jest że na Tomaszewie czy Bornym nikt się tak nie ubierze(choć komary pewnie byłyby zdecydowanie za), każdy ma swój rozum, z nielicznymi wyjątkami. Ale te wyjątki są tępione z reguły z innych względów(jak się nie umie ubrać odpowiednio, to zapewne z pojęciem takich skomplikowanych algorytmów jak dostałem->schodzę, jeśli(dystans<minimalny)->nie_strzelam, jeśli(fps>350)->CQC_odpada, i paru innych też sobie nie poradzi).
Brenten 02.07.2010, h. 15:59 Brenten
Dla fanów klimatu mangi są ok. Ale sensowność rozwiązań....
Czy mi się tylko wydaje czy wysokość szczerbinki i muszki w konwersji do 1911 nie zupełnie się zgrywa?
Promant 02.07.2010, h. 16:39 Promant
Szczerbina jest "ukryta" w obudowie, która wystaje ponad zamkiem, a na jej grzbiecie jest jeszcze miniaturowy RIS do montażu kolimatora.
HateMe 02.07.2010, h. 18:53 HateMe
@Kelly
"Zamiast zrobić jakieś ładne dopracowane repliki klasyków w normalnych cenach a nie coś dla mangowców"

Ładne, dopracowane, w normalnych cenach... Tak się nie da. Do tego "klasyków" jest mnóstwo, a jeżeli nie gotowych, to samemu bez problemu można złożyć wiele konfiguracji.

Czekam na więcej giwer z GitSa.
maxpayne3000 03.07.2010, h. 13:50 maxpayne3000
Cóż, większość takich replik powstaje na wskutek popularności mangi i anime, w końcu to jedna z dziedzin z których słynie kraina kwitnących wiśni, same repliki nie wyglądają tak źle, i sam by m sobie taką zakupił, tylko jakoś nie za bardzo mam kasę na coś takiego, ale jak znalazł by się w ofercie rewolwer Vash Stampede z Triguna $3 albo Jakal z Hellsinga, i nie chodzi mi o te samoróbki pokazywane na youtube, to kto wie, może udało by mi się trochę kasy uzbierać.
Westie 04.07.2010, h. 13:49 Westie
Poseidon kiedyś robił Jackala, ale tylko jako model kit i do tego w limitowanej serii. Rewolwer Vasha też - tylko jako limitowany model kit (potem część wykorzystał do zrobienia Ithaquy z Deus Machina Demonbane).
igua 04.07.2010, h. 22:34 igua
a ja chętnie bym przygarnął ten zmodyfikowany MP7
zkacowany 13.07.2010, h. 23:38 zkacowany
ladne, ja jednak wolalbym morite z filmu "starship troopers"
$3

latwo to zrobic: famas albo l85 rkm, jakis shot, troche szpachli samochodowej albo blachy i troche wolnego czasu.

projekt sie posypal, bo braklo kasy na elektryka i na podczepienie spustu shota, tak wiec pomysl umarl