Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowe produkty w Capri ASG

Polska, 29.06.2010, h. 22:31, dodał: Promant
27

Sklep Capri ASG włączył do oferty kolejną partię akcesoriów do replik ASG.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ofercie sklepu Capri ASG dostępne są nowe akcesoria, w tym kolejne kabury produkcji izraelskiej firmy IMI Defense. Tym razem są to dwa modele kabur biodrowych. Model pasujący do pistoletu Walther P99 oferowany jest w kolorach: czarnym, zielonym i piaskowym. Kabura wykonana jest z wytrzymałego polimeru. Posiada regulowany, w zakresie 360 stopni, kąt nachylenia. Mocowana jest za pomocą ergonomicznej płetwy do pasa o maksymalnej szerokości 45mm. Cena: 120PLN.

 

 

 

 

Sklep oferuje także kaburę IMI Defense dedykowaną do pistoletu CZ75 (CZ75B). Kabura również wykonana jest z wytrzymałego polimeru i posiada regulowany w zakresie 360 stopni kąt nachylenia. Mocowana jest identycznie - za pomocą ergonomicznej płetwy do pasa o maksymalnej szerokości 45mm. Cena: 120PLN. Obie kabury posiadają blokadę osłony spustu, zwalnianą przyciskiem.

 

 

Dostępny jest także chwyt przedni na szynę RIS AFG (Angled Fore-Grip) produkcji Magpull PTS w kolorze foliage green. Cena: 150PLN.

 

 

 

Imitacja bloku gazowego W1, produkcji firmy MadBull, do serii replik M4/M16, posiada szynę RIS umożliwiającą montaż muszki. Średnica lufy: 18,9mm. Średnica rury gazowej: 5mm. Rozstaw kołków: 35,5mm. Wysokość szyny względem lufy: 12,5mm. Cena: 100PLN.

 

 

 

Tłumik płomienia Noveske KX3, firmy Madbull, z gwintem lewoskrętnym (14mm) - oferowany jest w kolorze zielonym. Działa na zasadzie amplifiera. Średnica zewnętrzna: 35mm. Długość: 82,5mm. Cena: 130PLN.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:
www.asg.com.pl 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
dominoo182 29.06.2010, h. 22:40 dominoo182
chwyt przedni magpula za 150 ?? łał juz robie przelew buahahaha, trzeba byc chorym zeby tak przeplacac
Filq 29.06.2010, h. 22:41 Filq
Spokojnie, polezy to zejda z ceny.
Zeus_ 29.06.2010, h. 23:09 Zeus_
Czy ja wiem czy dużo... przy tym kursie dolara bezpośrednio od Chińczyków wychodzi około 120zł.
Miszcz_HK417 29.06.2010, h. 23:12 Miszcz_HK417
Chorym czy nie chorym, ale niektórzy kupiliby nawet za 200 zł.
Znajomy sprowadza i po 100 zł sprzedaje

No cena jak za takie coś to dla mnie też szokująca, no ale...
dominoo182 29.06.2010, h. 23:14 dominoo182
no wlasnie o tym pisze, ze mozna takie cos dostac o 1/3 taniej
Yoogi 29.06.2010, h. 23:23 Yoogi
No nie źle!!! 1,5 stówy za taki bajer??? Naprawdę lekko przesadzili!!! Z blokiem też deczko przesadzili <szok>
MyN3 29.06.2010, h. 23:33 MyN3
Chwyt swego czasu był do kupienia na allegro za 49zł
head-shot 29.06.2010, h. 23:47 head-shot
No i jednak można taniej znalazłem maqpul grip'a za 45.90 zł z free shipping no chyba jeszcze dziś zamówię i wrzucę na komis Hłe Hłe Hłe
xasistis 30.06.2010, h. 00:16 xasistis
He, he. Powodzenia z tymi kopiami.
"prawie magpul'a" to można i samemu wystrugać, nie?
Szaszłyk 30.06.2010, h. 00:44 Szaszłyk
Kurfa, i znowu banda idiotów, którzy kupią wszystko taniej. Kupujcie i nie pier... Sklep to nie organizacja charytatywna i musi zarabiać. Pomyślcie, że oni nie tylko przeliczają ceny przez kurs dolara, ale płacą cło i VAT od zakupionego towaru, pokrywają koszta transportu do Polski i w Polsce, płacą ZUS, podatki, zatrudniają pracowników, dają reklamy, wynajmują/płacą za pomieszczenia. To są koszta!
grzechotnik 30.06.2010, h. 08:39 grzechotnik
Haha. Fajnie się słucha tego. Kopie... Powiem szczerze wolę wydać 3 razy więcej i mieć tą jakość plastiku niż kupować chińskie badziewie, które nie wiadomo skąd pochodzi i mieć 1000 nadlewek na 1mm2 chwytu.

Pozdrawiam.
Wukasz 30.06.2010, h. 10:11 Wukasz
grzechotniku pomyliłeś się. Nie jest wykonana super ale jest wykonana tak jak trzeba. 1/3 jakości za 1/3 ceny. Ja tam nie narzekam.
Promant 30.06.2010, h. 10:20 Promant
No to po co marudzić?
Czy komuś zabrania się kupowania chińszczyzny? Każdy może kupić sobie chiński plastik za 45 ziko, tylko po co pierniczy, że inny woli kupić sobie Magpula?
Jak za drogo to jest wybór. Wolny rynek - wolna wola.

Ale nie. Trzeba natrzepać nic nie wnoszących komentów typu "sam nie kupię, ale pomendzić pomendzę".
figo79 30.06.2010, h. 15:28 figo79
Każdy wie że że sklep musi zarabiać, tyle że wydaje mi się że ta strona jest dla miłośników asg (w ich interesie jest kupić jak najtaniej), a nie dla sklepów. Generalnie każdy ma prawo wypowiedzieć swoje zdanie a jeżeli komuś przeszkadza że ktoś może mieć inne niż on sam to pozostaje tylko współczuć...
rangerskh 30.06.2010, h. 16:33 rangerskh
A może by tak wyłączyć możliwość komentowania newsów?
Wukasz 30.06.2010, h. 19:50 Wukasz
Ciekawe do kogo odnosił się Promant ...
Promant 30.06.2010, h. 21:30 Promant
1. Odnosiłem się ogólnie. Do wszystkich, którzy traktują komentarze jako możliwość ponarzekania, a sami nawet nie są zainteresowani.

2. Guzik mnie osobiście obchodzi co kto sobie kupuje, albo jakie ma zdanie. Opinia jest jak d... każdy ją ma. I bardzo dobrze. A wspólczuć należy co najwyżej tym ludziom, którzy niezależnie od tego o czym się pisze, jęczą niezmiennie, że drogo, że gdzie indziej taniej, że sobie z zagranicy ściągną.
Super!
Właśnie o to chodzi - podejmuj decyzję i kupuj gdzie indziej, zamiast narzekać.

Może kiedyś tacy userzy dojrzeją na tyle, że zrozumieją różnicę między newsem i reklamą.

@figo79
Newsy służą informowaniu: o nowościach, o ofercie sklepów (nie tylko polskich), o ciekawostkach. Nie ma tu reklamy czy namawiania do zakupu. Jeżeli ktoś chce sobie szukać innej opcji - proszę bardzo. To jest tylko informacja.

Z drugiej strony może faktycznie ograniczyć newsy do podawania gdzie najtaniej. Albo lepiej: w ogóle newsy zlikwidować - wówczas będą tylko reklamy i nikt nie będzie narzekał. Bo teraz - cokolwiek napisać to zawsze komuś przeszkadza.
Mati13k 30.06.2010, h. 21:42 Mati13k
Promant - co do ostatniego zdania, przypomnij sobie w jakim kraju żyjesz...
Promant 30.06.2010, h. 21:49 Promant
@Mati13k
W sumie racja.
Wukasz 01.07.2010, h. 00:10 Wukasz
Myślę, że przesadzasz i niepotrzebnie się angażujesz. Komentarze pod newsami mają to do siebie, że umierają równie szybko jak newsy.
Promant 01.07.2010, h. 00:38 Promant
No i to jest powód żeby w nich bredzić co popadnie .

Oczywiście żartuję. Ale myślę, że skoro innym wolno pisać wciąż te same do znudzenia jęki, to mnie wolno trochę "poprzesadzać". Ale z "angażowaniem się" to już trochę przesadziłeś.

A newsy nie przemijają - cały czas są na portalu i komentarze pod nimi, co za tym idzie, również.
Wukasz 01.07.2010, h. 07:28 Wukasz
Tak ale miałem na myśli, że się ich nie czyta, po jakimś czasie.

BTW dziwię się, że jeszcze nikt nie zwrócił uwagi, że to sam Magpul przegina z cenami 33-35 buksów + flat box za 14$ da prawie 50 zielonych razy 3,5 pln daje 175 złociszy, więc warto sobie uzmysłowić, że w Capri jest taniej
Promant 01.07.2010, h. 09:53 Promant
Hehe,
Magpul nie należy do producentów "budżetowych". Po prostu czasem trzeba się pogodzić z faktem, że zawsze będą gadżety, na które nie będzie nas stać.

Rozumiem, co miałeś na myśli, jeśli chodzi o newsy i komentarze. Na pewno większość userów już do tego nie wraca, ale są też nowi, którzy często trafiają na WMasg bo szukając jakiejś informacji trafili właśnie na newsy. Więc różnie to bywa.
dwoik 04.07.2010, h. 13:48 dwoik
$3


Jeśli chodzi o finansowanie chin robiąc u nich zakupy... Pozdro !
yakarov 05.07.2010, h. 12:15 yakarov
Oczywiście Chiny są złe. A teraz niech każdy sprawdzi skąd ma zabawki. Nie chodzi o repliki. Ale o wszystko. Celowniki, magazynki. Bo nazwa na opakowaniu nie determinuje skąd dany produkt pochodzi.
Cancel 07.07.2010, h. 00:27 Cancel
Za te zwierzęta to bym ich rozstrzelał !
Minion 07.07.2010, h. 01:22 Minion
Dwoik, no i co z tego? Chodzisz goły, bo 99% rzeczy na które stać przeciętnego człowieka pochodzi z Chin? Przykry filmik, ale taka kultura. Pomyśl sobie jak Twoi sąsiedzi ze wsi traktowali i w niektórych miejscach Polski traktują konie. Jak dzieciaki traktują koty podpalając im ogony i wsadzając im petardy. Robisz coś z tym? Czy tylko podpisujesz petycje, bo tak w twarz nie dostaniesz? Przejdź się do schroniska, a później pouczaj inne nacje.

Mnie bardziej interesuje na tym portalu np. po co ten chwyt, czy wygodniejszy, ale to pytanie do tych co go użytkują, i czy go da się zamontować do Beryla.