Daj cynk
Reklama

Aktualności

Pistolety KSC w ofercie Coyote ASG

Polska, 25.06.2010, h. 15:11, dodał: Promant
18

Sklep Coyote ASG włączył do oferty pistolety GBB produkcji KSC Corporation. Obok oferowanych wcześniej M1911 i M9, dostępne są teraz również najnowsze repliki różnych modeli USP, System 7.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ofercie Coyote ASG dostępne są repliki gas blow back pistoletów USP, System 7, produkcji KSC Corporation. Pistolety posiadają oryginalne oznaczenia, szkielety z tworzywa oraz metalowe zamki. Modele USP.45 i USP.45 Tactical generują prędkość początkową 310fps i posiadają magazynki o pojemności 25BB. Modele USP Compact oraz P10 SD generują prędkość początkową 290fps i posiadają magazynki o pojemności 21BB.

Replika USP.45 waży 835g. Długość: 201mm. Pistolet oferowany jest w wersji kolorystycznej czarnej oraz w wersji z piaskowym szkieletem. Cena: 580PLN.

 

 

 

 

 

Replika USP.45 Tactical waży 850g. Długość: 218mm. Lufa wyposażona jest w gwint do montażu tłumika dźwięku. Cena: 625PLN.

 

 

Replika USP Compact waży 810g. Długość: 170mm. Cena: 540PLN.

 

 

Pistolet P10 SD waży 770g. Długość: 185mm. Lufa wyposażona jest w gwint do montażu tłumika dźwięku. Cena: 540PLN.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:
www.casg.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
grzechotnik 25.06.2010, h. 15:32 grzechotnik
USP.45 Tactical jest zarąbisty! Tylko, fajniej żeby był w TANie.
mg34 25.06.2010, h. 15:42 mg34
on jest cudny właśnie w czerni...
Sledzikmaster 25.06.2010, h. 15:46 Sledzikmaster
A ten P10 ładnie się prezentuje Małe ale zabójcze i z gracją
Smutas 25.06.2010, h. 17:31 Smutas
Wszystkie USP ladne, tylko te biale oznaczenia kluja w oczy... szkoda.
PiotrKa 25.06.2010, h. 17:48 PiotrKa
Użytkuję KSC USP '45 (olive frame) i USP Compact - (obydwa KSC system 7). Są bez kitu warte polecenia! Jedyne mankamenty to: wymagają dobrych jakościowo kul (dobrych - znaczy twardych - wślizg go komory hop up jest dosyć "ostrokrawędzisty" - "miękka" kulka (nawet średniej jakości) może się w niego po prostu wbić...nadto ucho do smyczy jest stosunkowo miękkie - lubi się wycierac od karabińczyka, oraz po trzecie-szyna nie zgodna z MIL/STD - ale sa przejściówki!). Co do oznaczeń - nie ma się czego czepiać - są znaki kontroli technicznej, odbioru państwowego (tzw. 'jelonek" oraz adler na lufie i szkielecie), Wszystkie trademarki pasują idealnie, nr serii na blaszce w szkielecie, na lufie i na zamku. Ostre USP na cywilnym rynku też występują z tłoczonymi oznaczeniami - wypełnionymi białym lakierem więc białe oznaczenia to nie jest feler. Niestety plastik szkieletu - w porównaniu do ostrego (porównywałem na strzelnicy z USP Expert 9 mm PARA) - jest delikatniutki - to nie polimer. Ale do ASG jest więcej niż dobrze!
ViTu 25.06.2010, h. 19:09 ViTu
Piotrka, każdy plastik to polimer, ale nie każdy cechuje się identycznymi czy nawet podobnymi właściwościami. Zastanawiałem się nad usp ale 6 stówek na ozdobę do oporządzenia i broń główną na okazyjne strzelania no-aeg/gaz/krótka to dla mnie wciąż za dużo zwłaszcza, że trzeba moto jeszcze dopieścić. Nie mniej sprzęcik zapowiada się fajnie.
Tofic 25.06.2010, h. 19:16 Tofic
Jestem wielkim fanem USP i w ogóle wszystkiego co w wersji ostrej opuściło fabrykę H&K. Te klamki są piękne, oznaczenia oryginalne i w ogóle, ale jednak za 500zł to ja mam MP5 JG + duża kabura + kilka magów i broń poboczna jak znalazł
PiotrKa 25.06.2010, h. 19:27 PiotrKa
No cóż - cena jest ceną - między innymi z powodu tych pięknych (licencyjnych) oznaczeń to tyle kosztuje... Nie ma sensu porównywanie tych replik z jakąkolwiek (markową czy chińską) repliką broni długiej. Porównajcie te KSC z chińskimi "gaziakami" - dodajcie do tego niezawodność, żywotność i kulturę pracy KSC, piękne wykonanie i oznaczenia - a cena (podobnie jak w przypadku replik broni długiej) - jest ponad dwukrotnie większa od chińskiego, "krótkiego" gaziaka. Dla tych którzy chcą taniej - choć bez gwarancji i serwisu na miejscu - pozostaje kupno na WGC - choć z cłem i VAT-em wiele taniej nie będzie...
Mati13k 25.06.2010, h. 20:24 Mati13k
Wytłumaczcie mi coś: co to jest "poboczna" - tyle razy słyszałem takie cuś i dalej nie wiem co to jest?


USP w TANie piękny...
grzechotnik 25.06.2010, h. 20:35 grzechotnik
Drogi Mateuszku! Poboczny to może być plan w filmie, ale również błędnie określany termin broni BOCZNEJ, czy popularnego pistoletu.

Kto mi to kupi na Gwiazdkę?

Pozdrawiam Matiego.
Promant 25.06.2010, h. 20:43 Promant
Jak sama nazwa wskazuje, side arm to broń boczna, czyli dodatkowa, którą zwykle nosi się "przy boku/na boku" w kaburze pod pachą lub na pasie. A więc nie istnieje tu żaden pobok, tylko bok. Choć dla niektórych widać jest "poboczna" - chyba coś jak "pośrednio potrzebna czyli niekoniecznie" - gdyż nawet gdy ją mają, szkoda im czasu na sięganie do kabury i nadal walą z karabinu, nawet z przyłożenia.
Niektórzy również hodują grzyby. Wówczas w kaburze noszą boczniaka.
Inni natomiast - normalni ludzie - preferują broń boczną.
Loganziom 25.06.2010, h. 21:50 Loganziom
broń poboczna to nóż może być! xD
Mati13k 25.06.2010, h. 23:24 Mati13k
Ja nie pytałem co to jest broń boczna, tylko broń poboczna. Hehe, bawi mnie trochę to coraz popularniejsze nazewnictwo. Czekam na broń przyboczną.


Grzechotniku - masz USP w MW2, nie wystarczy Ci?
grzechotnik 25.06.2010, h. 23:39 grzechotnik
żaden pobok

Pozdrawiam.
Tomcat_76 26.06.2010, h. 11:16 Tomcat_76
Bron "przyboczna" będzie jak sobie sprawisz przybocznego vel giermka vel naiwniaka, który będzie za ciebie dźwigał np. miniguna lub coś równie ciężkiego i nieporęcznego a kiedy będziesz chciał zabłysnąć na polu walki przyboczny wręczy ci twoja bron "przyboczna" i będziesz mógł zaszaleć


Poza tym H&K USP.45 Tactical rzeczywiście za... Bardzo Ładny
Szyna niestandardowa bo H&K promuje własne wyposażenia. Zresztą, może się mylę ale, HK miał swoja szynę i możliwość podpięcia latarki czy lasera zanim do głowy komukolwiek przyszło wyposażyć szkielet krótkiej broni w szynę zgodna z MIL/STD.
A cena jaka jest każdy widzi - oryginał tez nie jest tani, gdybym miał tyle dal bym tyle ile żądają bez mrugnięcia okiem i za replikę i za oryginał.
Promant 26.06.2010, h. 16:30 Promant
Jesteście niedoinformowani. "Zieloni" na swoim podforum WMasg dawno już stosują określenie "broń przyboczna". Raz nawet trafiłem na "poboczna". Dobrze, że nie "zboczna".
Tomcat_76 27.06.2010, h. 11:27 Tomcat_76
Na szczęście jestem "czarny" i używam tylko broni bocznej. Czasem po cywilnemu back-up gun czyli zapasowej jednostki broni . Przybocznej ani pobocznej tez mi raczej nie potrzeba - do szczęścia mam swoja druga połówkę
Wszystko to może dlatego ze ja zaczynałem od czytania do poduszki "Encyklopedii współczesnej broni palnej" R.Wozniaka i E.Cieplinskiego a nie oglądania i przeżywania filmów klasy B i C