Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowe modele akumulatorów 7.4V GE POWER

Polska, 24.06.2010, h. 22:38, dodał: Promant
13

Firma ASGSquad wprowadziła na rynek polski nowe modele akumulatorów LiPo 7.4V marki GE POWER do replik ASG.



 

 

 

 

 

 

 

 

Każdy, kto kiedykolwiek próbował upchnąć w replice dużych rozmiarów akumulator, docenia walory LiPo, które oferują dobre parametry przy niewielkich gabarytach. Firma ASGSquad zajmuje się dystrybucją akcesoriów elektronicznych przeznaczonych do airsoftowych replik broni: baterii litowo-polimerowych i litowo-jonowych m.in. firmy GE POWER oraz akcesoriów umożliwiających efektywne korzystanie z tychże baterii - w tym: ładowarek i mierników napięcia. ASGSquad, która współpracuje z podmiotami gospodarczymi w ramach sprzedaży hurtowej, należy do firmy RCSQUAD, będącej od czerwca bieżącego roku oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski produktów firmy GREAT ENERGY ELECTROLICS CO., LTD (która jest producentem akumulatorów GE POWER). 

 

 

Firma ASGSquad poinformowała nas, że w czerwcu, do jej oferty, wprowadzono nowe modele akumulatorów GE POWER o napięciu całkowitym 7.4V. Są one produkowane na specjalne zamówienie  firmy ASGSquad. Nowo wprowadzone akumulatory są dedykowane w głównej mierze do replik stock'owych.
W ofercie znalazły się następujące modele akumulatorów:
GE-00202-B GE POWER 7.4V 1300mAh 20C [1+1]  [wymiary A: 90x30x6 mm, B: 90x30x6 mm]

 

 

GE-00204-B GE POWER 7.4V 1350mAh 15C [1]  [wymiary: 130x20 mm]

 

 

GE-00206-B GE POWER 7.4V 1280mAh 20C [1]  [wymiary: 128x20x12]

 

 

GE-00207-B GE POWER 7.4V 1280mAh 20C [1+1]  [wymiary: A: 128x20x6 mm, B: 128x20x6 mm]

 

 

GE-00224-B GE POWER 7.4V 1500mAh 20C [1]  [wymiary: 130x20x15 mm]

 

 

GE-00225-B GE POWER 7.4V 1500mAh 20C [1+1]  [wymiary: A: 130x20x8 mm, B: 130x20x8 mm]

 

 

Akumulatory GE POWER, z oferty ASGSquad, dostępne są w następujących sklepach:
Capri ASG       www.asg.com.pl
ASG Shop        www.asgshop.pl
Coyote ASG     
www.casg.pl
MadOnion        www.madonion.eu
Zbrojownia      www.zbrojownia.com.pl
GunFire           www.gunfire.pl

 

 

 

 

 

Źródło:

www.asgsquad.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
ZeneQ_BS 24.06.2010, h. 23:02 ZeneQ_BS
Mam taka, dobra batka
Gasparzinho 24.06.2010, h. 23:03 Gasparzinho
Uh, wypadałoby się przerzucić wreszcie na coś z rodziny litowców...
Ciekawe tylko jak 2-letni chiński stock zniesie przeskok z 8.4V na 11.1V...
bomba095 24.06.2010, h. 23:06 bomba095
Gasparzinho A po co 11.1 jak można 7.4 to odpowiada 9.6 zwykłej baterii
grzechotnik 24.06.2010, h. 23:39 grzechotnik
Nie polecam tego do Twojego AGMu! Zakład o rozwalony tłok z Twojej repliki jak pójdzie .

Pozdrawiam.
lepcio 24.06.2010, h. 23:44 lepcio
Ja mam 7,4 2200mHa 25C.
Nie używałem, leży czeka na to żeby jej użyć.
Zeus_ 25.06.2010, h. 08:20 Zeus_
LiPo 7.4V daje więcej ROFa niż 8.4V NiMH/NiCd ale do 9.6V trochę mu brakuje... przynajmniej tak wynika z moich doświadczeń.
Pritcher 25.06.2010, h. 10:11 Pritcher
@Zeus. ROF będzie zupełnie różny przy 7,4V 10C, i przy 7,4V 25C.
Ale 7,4V 25C 2200mAh za 130zł? Trochę dużo. I boli ta Tamiya zamontowana.
99TOMCAT 25.06.2010, h. 14:05 99TOMCAT
Lipolek 7.4v to coś między 8.4 a 9.6v na stokowym silniku.
Na hi-speed to się staje po prostu potworek
moron 25.06.2010, h. 21:38 moron
Tak jak rozróżnić należy Li-Pol 10C/20C/30C, to tak samo należy rozróżnić 9,6 markowe od taniego chińczyka...

Li-Pol 7,4V 20-36C jest na poziomie markowego 9,6 lub lepiej. 7,4V 10C jest pomiedzy 8,4V a 9,6V.

11,1V nalezy stosowac w replikach z pancernymi bebechami. Na 11,1 36C wyciagnęłem 36BB/s (XM8)
zaki123 25.06.2010, h. 22:48 zaki123
a na jakiej sprężynie masz na 11,1v 36bb/s??
stokowej m110? albo coś koło tego?
moron 26.06.2010, h. 00:25 moron
Replika do CQB wiec sprezyna nie moze byc mocna...
Promant 26.06.2010, h. 16:34 Promant
Na ROF wpływa wiele czynników. Ze strony akumulatora liczy się magiczne "C". Standardowo produkowane na potrzeby airsoftu akumulatory LiPo mają 20/25C.
sgo-ramirez 27.06.2010, h. 22:12 sgo-ramirez
a ja myślałem że general electric wchodzi na nowy rynek:D