Daj cynk
Reklama

Aktualności

Repliki GBB King Arms

Świat, 23.06.2010, h. 23:13, dodał: Promant
21

Firma King Arms wprowadza na rynek dwie repliki ASG broni z rodziny M4, systemu GBB.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Było jedynie kwestią czasu, że, wraz z gwałtownym rozwojem rynku replik GBB, również firma King Arms zdecyduje się rozpocząć produkcję tego typu replik airsoftowych. Producent wprowadził do swojej oferty dwa karabinki będące odwzorowaniem broni z rodziny M4, właśnie systemu gas blow back.

 

 

Obie repliki posiadają w komplecie magazynki o pojemności 50BB. Materiał: aluminium, nylon. Pierwsza replika to klasyczna M4A1 z oznaczeniami firmy Colt (za zgodą Cyberguna). 

 

 

 

Replika zasilana jest green gazem. Waga: 2270g. Długość: 770/850mm. Długość lufy wewnętrznej: 368mm.

 

 

 

 

 

W komplecie blockery do zaworów, pozwalające na regulację mocy oraz buffery, instalowane w celu regulacji wartości ROF.

 

 

Druga replika to M7A1 Troy, wersja 2009. Oznaczenia S&W (za zgodą Cyberguna).

 

 

 

Replika zasilana jest green gazem. Waga: 2250g. Długość: 650/730mm. Długość lufy wewnętrznej: 178mm.

 

 

 

 

 

 

W komplecie replika również posiada blockery do regulacji mocy oraz buffery do regulacji wartości ROF.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.kingarms.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Sledzikmaster 23.06.2010, h. 23:10 Sledzikmaster
a jaki jest system ?
Poli Tukasi 23.06.2010, h. 23:52 Poli Tukasi
no kurde a miałem odpocząć a tu znowu powód żeby powalczyć i to naprawdę dobry powód.
Stalker 24.06.2010, h. 00:01 Stalker
Ciekawe że Cybergun ciągle daje zgodę na S&W, choć jest o to dym
DevonSix 24.06.2010, h. 00:01 DevonSix
E tam, pewnie jak zwykle w King Armsach będzie niesamowita karoseria i cieniutkie wnętrze.
dust in the wind 24.06.2010, h. 00:02 dust in the wind
Wygląda to to jak Magna
1beduin 24.06.2010, h. 08:09 1beduin
System wygląda na WA
No prosze kolejny gracz na rynku GBB, może schyłek elektryków i HiCapów. Z tymi dodatkami (końcówki zaworów i bufferami) to chyba będzie duża konkurencja dla WOC-a, no i magazynki i jeszcze raz magazynki co może zaowocować spadkiem cen na magi.
shamoth 24.06.2010, h. 08:16 shamoth
Mam nadzieję że KA nie poprzestanie na eMkach i wypuszczą FN-FAL GBB albo SIG'i
Krabii 24.06.2010, h. 09:04 Krabii
@Strike

w naszych warunkach klimatycznych i powracającej srogości zimy, jestem spokojny o los elektryków:) ale HiCapy mogły by wymrzeć
Szerszen94 24.06.2010, h. 09:20 Szerszen94
@Krabii

Amen. Ja tam zawsze będę używał AEG'a, a hi-cap'y niech się schowają do mysiej dziury
1beduin 24.06.2010, h. 10:03 1beduin
Przychodzi taki czas w życiu np. motocyklisty, że nie chce już jeździć na ścigaczu, tylko dojrzewa do Harleya to tak w kwestii elektryków i myślę, że dowodem tego jest to, że coraz więcej firm decyduje się na repliki GBB
Po za tym nic nie stoi na przeszkodzie mieć AEG-a i GBB tylko z drugiej strony niewiele osób gra w zimie a tym bardziej w srogie zimy. Na ten temat jest troszeczke na forum
LogaN 24.06.2010, h. 10:31 LogaN
Hmm, ostatnia strzelanka w fajnych warunkach, w której uczestniczyłem, to było 24 stycznia, jak było -19 stopni . Poza mną pojawiło się jeszcze 23 innych napaleńców . Jak się nietrudno domyślić - nikt nie miał gaziaka, a nawet elektryków zbyt wiele nie było (ja sam zjawiłem się z SWD sprężynowym i pompką od AGMu).

Odnośnie elektryków - ja również jestem spokojny o ich los. Dopóki są produkowane - będą kupowane choćby przez osoby dysponujące mniejszym budżetem (elektryk taniej wychodzi w użyciu niż gaziak). Dopóki są kupowane, choćby przez osoby z mniejszym budżetem - dopóty $1 być produkowane .

Tak jak elektryki nie wyparły sprężyn, tak gaziaki nie wyprą elektryków. Takie moje zdanie.

A ten Troy wygląda całkiem seksownie .
Timonek 24.06.2010, h. 10:40 Timonek
Gaziaki to tylko kolejny epizod, ale aeg'i to już klasyka, więc się o nie nie martwię

Co prawda to prawda, Troy pięęękny
Smuel 24.06.2010, h. 11:04 Smuel
Ładny ten Troy.
Nie wygląda jakby się miał rozpaść w rękach, a krową też nie jest.
Lubię wiele modeli z rodziny emek ale ten jest cudny.
Idealny... jak go kupie to chyba przez pierwszy tydzień będę z nim spał
W sklepach też AEG znalazłem... nie wiem, nie umiem za dobrze czytać po angielsku, ale na tyle na ile umiem to tam było napisane, że to ta wersja.
Poniżej 500$ można kupić... przystępnie, a czegoś takiego szukałem.
A te M4 słabo przy nim wypadają. Krowiasty chwyt, wystająca lufa... w ogóle mi się ten typ nie podoba.
Jackall37 24.06.2010, h. 11:25 Jackall37
Podzielam zdanie DevonSix'a - wygląda na to, że piękny receiver, a w środku trochę bieda - ZnAlowy kolor hammera mnie trochę odpycha i chyba się domyślam, czemu KA nie pokazało na żadnej fotce mechanizmu spustowego.

Na trzeciej fotce widać punkty wtrysku na suwadle, czyli też pewnie odlew.


Wszystko zależy od ceny, ale jeśli na start będzie wszystko do wymiany, to za body nie ma co przepłacać.
Pritcher 24.06.2010, h. 13:13 Pritcher
Ciężko wierzyć w to żeby KA czy inna duża firma wykonywała takie części jak suwadło w całości skrawaniem. Prawdopodobnie jest to odlew wykończony skrawaniem(dla niewtajemniczonych, frezarka/tokarka to maszyny skrawające).
Ale dobry odlew, z dobrej jakości materiału i pod okiem speca z odpowiednim sprzętem nie będzie źle działał. Kolor hammera równie dobrze być w całości aluminiowy.
Coraz więcej firm się rzuca na Magnę WA(twórcy), G&P, Inokatsu, Viper, VFC, KA, Prime, AGM, JG, i inni chińscy producenci postawili na Magna Blowback. Ale dalej brak odpowiednio tanich magów, choć postęp jest wyraźny(hip hip hurra dla JG).
A dla wszystkich którzy sądzą że używanie elektryka wychodzi taniej, proszę zrobić sobie kalkulację wszystkiego(części, replika, magi, gaz, rachunki za energię), i wyjdzie jednak porównywalnie. Jest sporo kosztów ukrytych w obu systemach, których ludzie nie widzą. To nie jest proste porównanie koszt butli gazu Vs rachunek za prąd.
KicpA 24.06.2010, h. 13:31 KicpA
Gaziaki i kolejny epizod? Od systemów gazowych zaczynały repliki
r2d2 24.06.2010, h. 16:05 r2d2
jak nie M4 to kałach ale monotonia
Prezes_____ 24.06.2010, h. 18:39 Prezes_____
Ja tam nie narzekam na monotonie r2d2. Bardzo ciekawa propozycja kings armsa, napewno bardzo dobre odwzorowanie
shamoth 24.06.2010, h. 19:27 shamoth
Na pewno nie pogardził bym żadną z tych replik: FAL CAL FNC F2000 FAMAS Type89/95/97 G3 Tavor... w sumie jak ktoś miał wypadek z piłą tarczową i stracił 3 palce u ręki to na pozostałych może zliczyć rodziny replik GBB.
Z 10 metrów to i tak ta sama eMka lub kałach więc trochę monotonne jest to a oznaczenia w mniejszym lub większym stopniu można zmienić... dali by coś innego.
r2d2 24.06.2010, h. 21:50 r2d2
I własnie o to chodzi bo jakiś bezkolbowiec gbb by sie przydał wreszcie.
Za to dostałem łatke trola od chopina
Pritcher 24.06.2010, h. 22:57 Pritcher
Bezkolbowiec GBB? Brzydki pomysł. Wymagałoby to jakiegoś dziwnego systemu, bo ani Magna, ani WE by nie miało gdzie "odskoczyć" po strzale. Ponadto wszystkie bezkolbowce które używają magazynków emkowych mają tak umiejscowione magi że nie byłoby gdzie wstawić iglicy do zbijania zaworu. Czyli potrzebne by były inne magi, kolejny system.