Daj cynk
Reklama

Aktualności

Garść informacji c.d.

Świat, 16.06.2010, h. 23:04, dodał: Promant
9

Nowa strona internetowa SRC. W ofercie RWA: replika G&P WOC M7A1. Przedsprzedaż repliki Magpul PTS FPG. Nowe akcesoria firmy Element.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Star Rainbow Company uruchomiła nową wersję swojej strony internetowej. Zmieniono całkowicie szatę graficzną i układ strony.

 

 

W ofercie RedWolf Airsoft jest już dostępna najnowsza replika gas blow back firmy G&P z serii WOC, o której pisaliśmy niedawno w newsach: M7A1.

 

 

 

Waga repliki: 2884g. Długość: 730mm. Pojemność magazynka: 50BB. Prędkość początkowa: 370fps na Top Gas.  

 

 

 

Karabinek, systemu WA, oferowany jest w cenie 500USD.

 

 

 

Amerykańska firma Spartan Imports, która jest dystrybutorem produktów marki Magpul PTS na rynku USA, jako pierwsza rozpoczęła przyjmowanie zamówień na kompletną replikę produkcji  Magpul PTS: Folding Pocket Gun. Replika pojawi się na rynku jeszcze latem bieżącego roku.

 

 

Firma Element przedstawiła postery promocyjne prezentujące jej najnowsze produkty.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:
www.starrainbow.com.tw

www.redwolfairsoft.com

www.arniesairsoft.co.uk

www.airsoft-news.eu

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
xasistis 17.06.2010, h. 00:40 xasistis
Hmm.. ten blue light led na karabinie? IR led też raczej średnio.
Mogliby montować 3laser module (Red,Green,IR) albo przynajmniej IR laser zmiast IR led'a..
A i głowica Q5 zamiast Q2 by chyba była lepsza, nie?

0L0 17.06.2010, h. 08:34 0L0
A ciekawe jak będzie wyglądał Folding Pocket Gun pomalowany na pomarańczowo
grzechotnik 17.06.2010, h. 08:46 grzechotnik
@xasistis - Proponowałbym zamontować reflektować od samochodu, do tego zasilanie 12V Sanyo RC, do tego 19 diod, żarników i laserów. Do tego ważne, aby było 15 włączników, i było w wielkości EOLada... No ludzie! Zróbcie własny i pogadamy. Proponuję spojrzeć na cenę oryginalnego AN/PEQ od Insighta i potem porównać z ceną ~150PLN Elementa...

Pozdrawiam.
Pritcher 17.06.2010, h. 08:50 Pritcher
Tak właściwie to Magpul chyba zapowiadał że nie będzie produkował FPG ostrego, czy się mylę?
Dread 17.06.2010, h. 10:30 Dread
@xasistis - Jak marudzisz, to załatw sobie oryginalny ROF i nikt nie będzie do ciebie kozaczył:
$3
xasistis 17.06.2010, h. 10:40 xasistis
grzechotniku -
zanim zaczniesz ironizować, wczytaj się dokładnie w sens mej wypowiedzi, ewentualnie przytocz argumenty za:
- montowaniem słabego led'a na broni
- montowaniem słabego IR'a na broni
Jak dla mnie, służą one do nieczego więcej jak do wskazywania gdzie znajduje się operator danego urządzenia. Toż własnie blue light led przyciąga odpustowe skojarzenia.
Diody Q5 nie są dużo droższe od Q2, szczególnie w masowej produkcji, więc czemu nie zrobić czegoś porządnego za niewiele większą kasę?

PS: Skad wziąłeś info o cenie tego AN/PEQ'a skoro Element dopiero zaprezentował jego poster reklamowy?

PS2: Dred - ty też rzuć jakimiś argumentami.
amsoK01 17.06.2010, h. 16:05 amsoK01
Latareczki opisywali w specopsie ...
bardzo fajne
radzio2k 17.06.2010, h. 16:47 radzio2k
A kolory to dobre ma to peq?
Loganziom 19.06.2010, h. 18:18 Loganziom
Jak ktoś się zna na elektronice, to może z łatwością zamiast diody IR dać Laser green!