Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości w ofercie ZBROJOWNI

Polska, 14.06.2010, h. 22:30, dodał: Promant
19

Sklep ZBROJOWNIA włączył do oferty najnowsze repliki pistoletów GBB firmy ASG AS oraz replikę strzelby Franchi M3.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Teraz również klienci sklepu ZBROJOWNIA mogą znaleźć w jego ofercie repliki najnowszych pistoletów GBB firmy Action Sport Games AS oraz dystrybułowanej przez ASG AS marki CA. Replika full metal gas blow back wyprodukowana dla ASG AS przez firmę KWA: pistolet CZ75 - oferowana jest w cenie 520PLN.

 

 

Replika full metal gas blow back wyprodukowana dla ASG AS przez firmę KJW: pistolet CZ99 - dostępna jest w cenie 460PLN.

 

 

Replika gas blow back pistoletu Glock17: CA017 produkcji Classic Army, z metalowym zamkiem, oferowana jest w cenie 320PLN.

 

 

ZBROJOWNIA wprowadziła do sprzedaży również rewolwer gazowy Dan Wesson ASG AS, tym razem najnowszą wersję o lufie 6". Cena: 375PLN.

 

 

W ofercie sklepu znalazła się sprężynowa replika strzelby Franchi M3 ASG AS. Replika została wykonana z elementów metalowych oraz z ABSu. Model jest udaną kopią replik Tokyo Marui. Podobnie jak w replice TM, w strzelbie zastosowano 3 oddzielne lufy, dzięki czemu M3 każdorazowo wystrzeliwuje 3 kulki. W zestawie z repliką znajduje się poręczna ładownica na zapasowe shellsy umieszczana na kolbie repliki. Długość: 1040mm. Waga: 2100g. Prękość początkowa: 300fps. Cena: 235PLN.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.zbrojownia.com.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Grey Fox 14.06.2010, h. 22:32 Grey Fox
Przecież to nie jest CZ99 tylko Sig P229.
$3
$3
Promant 14.06.2010, h. 22:35 Promant
Nie 229. 229 jest krótszy i nie z niego kopiowano CZ99. I przeczytaj sobie podklejoną recenzję.
Szerszen94 14.06.2010, h. 23:01 Szerszen94
ooo jak zobaczyłem glocka, to mi ślina pociekła A brakuje mi dosłownie paru groszy...
zaki123 15.06.2010, h. 06:28 zaki123
shotgun co wali 3 kulkami na raz? miodzio. tylko dlaczego tylko 300fps? Normalne shotguny mają po ok 350-400
Mati13k 15.06.2010, h. 06:46 Mati13k
350-400? Strzel tym sobie w głowę z przyłożenia i wtedy zapytaj czemu 300 fps. Shotgun strzelający 3 kulkami na raz jest chyba do CQB? Widziałeś kiedyś strzelbę w taktyce zielonej? o.o
piotrek0002 15.06.2010, h. 06:51 piotrek0002
Mati13k ja na początku swojej przygody z airsoftem ganiałem z repliką mosberga po lesie.. Nie polecam, strzelają do człowieka jak do kaczki xP
PS. chętnie kupię tą replikę Franchi M3 jako replikę dodatkową
HeadcrushCZ 15.06.2010, h. 09:04 HeadcrushCZ
ja żadnej strzelby Franchi tu nie widzę. Conajwyżej replikę Benelli M3 ehhh
laciupakabra 15.06.2010, h. 11:04 laciupakabra
P226 Grey Fox. Przynajmniej na taką wygląda. Ta Czesia ma swoje korzenie w Sigmundzie, ale jej replika do złudzenia przypomina model KP-01 KJW (sig p226). KJW chyba poszła na łatwiznę z próbą odzwierciedlenia, ale model sam w sobie bardzo mi się podoba. Pozdr
Promant 15.06.2010, h. 13:32 Promant
@HeadcrushCZ
Niestety tak stoi na stronie sklepu, więc może tak producent sobie nazwał. Tak czy siak - zmieniać nie możemy, bo pod taką nazwą produkt figuruje w ofercie.
Ru-D 15.06.2010, h. 14:52 Ru-D
Gdzie mozna znalesc jakis opis/recenzje tego Franchi M3?
Marrtinez 15.06.2010, h. 15:41 Marrtinez
@Mati13k
Strzelby były powszechnie używane chociażby w Wietnamie, a tam raczej przeważała zielona, czyż nie?
Metzeger 15.06.2010, h. 15:51 Metzeger
@Marrtinez
Owszem, strzelby sprawdzały się w Wietnamie, ale tylko z tego powodu, że gęsta roślinność zmuszała do walki na niewielką odległość.
sniper_tarzan 15.06.2010, h. 15:52 sniper_tarzan
Uważa się, że strzelba jest najlepszą bronią go dżungli W lesie też daje radę...
CIUPAK1 15.06.2010, h. 16:04 CIUPAK1
Znając Action Sports Games to jest to pewnie kopia Double Eagle z dodana tylko ładownica na kolbę oczywiście płacimy dużo więcej niż za DE.A strzelba od DE strzelająca 3 kulkami już od dawna jest na rynku.
volf13 15.06.2010, h. 17:56 volf13
haha wychodzi na to, że promocja capri na wessona została przebita standardową ceną w zbrojowni
Mamut 15.06.2010, h. 22:41 Mamut
Ganiałem 4 lata z shotgunami, w tym taką M3 od Tokyo Marui. Z AEG'a nigdy nie miałem takich genialnych trafień na duże odległości co ze springa. Jak ktoś umie to rozniesie AEG'owca/"gazownika" z takim samym skutkiem jakby miał full auto.
Klucz jest w taktyce, a potem w sprzęcie.
DaNorb 16.06.2010, h. 11:42 DaNorb
Trzymałem ostatnio tego shotguna w rękach i muszę przyznać, że jakość wykonania mile mnie zadziwiła. Jest wykonany z twardego tworzywa, nie trzeszczy, "pompka" chodzi z lekkim oporem. Gdyby tylko masa była o kg-1,5 większa, zastanowiłbym się...
Chmielu7 16.06.2010, h. 15:25 Chmielu7
@DaNorb - wiesz jakie dokładnie elementy zostały wykonane z metalu ? jakieś części zewnętrzne ?
HeadcrushCZ 20.06.2010, h. 22:24 HeadcrushCZ
przyznam - mam 2 DE, M3 się "zapiaskowało" na Borneo 2009 i powyrywało tłoki:P ale kupiłem wersję z rozkładaną kolbą M4. Shotgun poprostu powala - dosłownie. Tylu gości z AEGami w CQB nie powaliłem żadną inną maszyną ilu tym pięknym cholerstwem:) osobiście polecam DE, albo TM, bo jak pytałem w zbrojowni o M4 z ASG to niby miało jedną lufę a nie trzy... co do M3 - może i ma trzy - nie wiem;) tylko powalają mnie nazwy:P np Franchi SAS, teraz Franchi M3 - dla wielbicieli Benellki to jest lekki niesmak raczej;)

PS mam shellholder zrobiony własnoręcznie na 7 shells`ów, więc nie narzekam;)