Daj cynk
Reklama

Aktualności

G&G GMG-42

Świat, 23.03.2014, h. 23:17, dodał: Ookami
29

Firma G&G zaprezentowała nowy film przedstawiający ich najnowszą replikę - MG42



Firma G&G zaprezentowała nowy film przedstawiający ich najnowszą replikę - MG42. Na szczególną uwagę zasługuje gearbox, możliwość szybkiej wymiany lufy oraz sposób demontażu repliki - sugerujący, że możemy mieć do czynienia z systemem łatwego dostosowania podzespołów repliki - M.A.R.S. Cena oraz premiera na rynku nie jest jeszcze znana.

 

 

Źródło:
G&G

Ocena wszystkich (5.00, głosów: 2)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
SirHawk 23.03.2014, h. 23:37 SirHawk
A lufa aluminium, wiedziałem :(.

Bardzo fajnie się przedstawia, jednak znając ceny replik G&G trzeba się szykować na 3-4 kawałki zł.
14100715 24.03.2014, h. 00:03 14100715
O, regulowana kolba! Jak miło.
szegi82 24.03.2014, h. 00:31 szegi82
Na to cacko czekam.....
cliff_96 24.03.2014, h. 01:46 cliff_96
Ciekawe jak to gada.
Kiedyś był news o tym prototypie gb z 2 sprężynami, śmigało to szatańsko.
Mendi 24.03.2014, h. 10:05 Mendi
Ale to firma Shoei pokazywała nie G&G, trn GB na 2 sprężynki. I tam to GB zajmowało całą szerokość korpusu, natomiast tutaj jak gościu wyjmuje GB, to zostaje sporo "mięsa" na bokach korpusu.
Zakładam raczej, klasyczny układ z jedną sprężyną, ale porządnie wzmocniony. Takie opancerzone v.7.
Natomiast ta górna część nad GB wygląda mi jakby to była taka jakby nakładka na GB dla wzmocnienia i "wypełnienia" pustej przestrzeni w korpusie. Zapewne też dla zwiększenia wagi, co by pewnie ważył te 7 kilo a nie 6 (chociaż do 12kg nadal będzie brakować). :p
HunterKiller 24.03.2014, h. 16:33 HunterKiller
gg frezowane na cnc'kach.widac sciezke frezu
johny13 25.03.2014, h. 09:57 johny13
historian1970 24.03.2014, h. 08:52 historian1970
Jesli lufa jest ze ZnAlu to chyba lepiej dac polowe ceny za wyrob z AGMu?
lufe zawsze mona dotoczyc :) a agm nie daje takiej gwarancji jakosc jak gg :)
johny13 25.03.2014, h. 09:58 johny13
guzio29 24.03.2014, h. 10:10 guzio29
Zakochałem się, a później zobaczyłem oznaczenia :(

Niemniej jednak "Like It" !!!
Rammstein PL 24.03.2014, h. 11:19 Rammstein PL
Słodziak <3
Do tego lufa wymienna jak w ostrym i funkcjonalna w jakiś sposób rączka przeładowania.
Łatwa rozbiórka: to też mi się podoba.
Gearbox wygląda na niezłą cegłę ciekawe jak wewnątrz się prezentuje.
Kolba regulowana? Czyżby ostra tego nie miała?

Dowiedziałem się że dwójnóg QD Niemcy wynaleźli już w '42 roku zanim to się stało modne :D
Odkopałem info z zeszłego roku, o tym gb Shoei do mg-42:

http://www.popularairsoft.com/news/new-shoei-mg42-aeg-gearbox-test-video

http://www.popularairsoft.com/news/another-shoei-mg42-aeg-test-video
nie ma co prawda fotek wnętrza, ale wygląda to pancernie. G&G prawdopodobnie rozwinęło i wdrożyło projekt.
Mendi 24.03.2014, h. 11:35 Mendi
Aż się marzy o ASH...
Rammstein PL 24.03.2014, h. 18:39 Rammstein PL
Ukaosek 24.03.2014, h. 13:32 Ukaosek
Jaka regulowana kolba ? :D:D:D:D Ją się tak otwiera do tyłu , zapewne w replice będzie tam bateria.
Wiesz, to był taki żarcik. Jedna/ dwie osoby najwyraźniej dały się nabrać. ;)
14100715 24.03.2014, h. 13:43 14100715
Trolololo :D
Ukaosek 24.03.2014, h. 14:50 Ukaosek
Spoko za pół roku i tak pojawi się adapter na kolby od eMki wraz z szyną ris na pokrywkę. Pewnie wyjdzie i nakładka do gniazda aby można podpiąć magazynki STANAG. :D
HunterKiller 24.03.2014, h. 16:36 HunterKiller
Po tym jak zobaczyłem adapter do P90 na stanagi to zrozumiem nawet adapter do MG42.
Kopcik 24.03.2014, h. 20:30 Kopcik
A co za problem graty z MG3 powinny pasować LOL

http://www.thefirearmblog.com/blog/wp-content/uploads/2014/01/2013-08-24_MG3KWS.jpg
mg schutze 24.03.2014, h. 23:39 mg schutze
fleckin 24.03.2014, h. 14:23 fleckin
pierwszy raz spotykam się z tak dobrze odwzorowanym mechanizmem wymiany lufy MG. Bardzo ciekawa replika warta zastanowienia, cena musi być odpowiednia za takie cacko, a lufę ze stali można dotoczyć swoją (rzecz jasna bez komory i cech użytkowych ażeby WIADOME organy się nie doczepiły). Kto wymyślił regulowaną kolbę w MG? oczywiście była ona stała, najprawdopodobniej w replice pokazali sposób na wymianę baterii. W prawdziwej kolbie znajdowała się tuleja na sprężynę zamka.
PS. aby odłączyć kolbę w oryginale należało ją najpierw przekręcić
Dziećka 24.03.2014, h. 15:45 Dziećka
Piękności, a i sam gearbox robi wrażenie :)
Sharikq 24.03.2014, h. 19:19 Sharikq
Replika idealna do lasu :).
mg schutze 24.03.2014, h. 23:42 mg schutze
Piękna sprawa jednak... rozwalił mnie spaw po całości osłony lufy i te oznaczenia to już dobiły...
i jeszcze aluminium... jak ma wyglądać tak jak MG 34 redwolfa i być w podobnej cenie to ja podziękuję
Piotrek_SG3 26.03.2014, h. 10:00 Piotrek_SG3
Gor 26.03.2014, h. 13:03 Gor
Kolejne eMGie 7kg żeby przeciętny niedzielny Rambo mógł pozamiatać :D

Kto nie polatał z repliką MG42 11-12 kg ten będzie zawsze o niej marzył do ASG lub ASH, potem to już trzeba klimaciarza, nie Lewy? ;)
Oj tam, ja lubię zakwasy po swoje MG :D Ale tak serio to te 11~12 kg daje w dupę ;D
mg schutze 26.03.2014, h. 16:55 mg schutze