Daj cynk
Reklama

Aktualności

Repliki KWA w ofercie Coyote ASG

Polska, 10.06.2010, h. 22:58, dodał: Promant
19

Sklep Coyote ASG włączył do oferty repliki KWA II gen. z serii M4/M16.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ofercie sklepu Coyote ASG dostępne są repliki KWA II gen. z serii M4/M16. W standardzie repliki te posiadają wzmocnione gearbox'y z 9mm łożyskowaniem oraz lufy wewnętrzne 6,05mm i przystosowane są do współpracy z akumulatorami LiPo.

KWA M4A1 SR5 to replika typu CQB, która generuje prędkość początkową 340-350fps. Magazynek: hi-cap, o pojemności 350BB. Długość: 635mm / 724mm. Waga: 2550g. Pasujący akumulator: mini, twins (max. LiPo 11,1v 20A). Cena: 950PLN.

 

 

 

 

KWA M4A1 RIS ma długość: 800mm / 889mm. Waga: 2950g. Magazynek: hi-cap, o pojemności 350BB. Pasujący akumulator: mini, twins (max. LiPo 11,1v 20A). Prędkość początkowa: 400-420fps. Cena: 1250PLN.

 

 

 

 

KWA M4A1 SR10 generuje prędkość początkową: 400-420fps. Długość: 845mm / 920mm. Waga: 2950g. Magazynek: hi-cap, o pojemności 350BB. Pasujący akumulator: mini, twins (max. LiPo 11,1v 20A). Cena: 1450PLN.

 

 

 

 

 

KWA M4A1 SR12 generuje prędkość początkową: 400-420fps. Długość: 1003mm. Waga: 2950g. Magazynek: hi-cap, o pojemności 350BB. Pasujący akumulator: large (max. LiPo 11,1v 20A). Cena: 1550PLN.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:
www.casg.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Loganziom 10.06.2010, h. 23:23 Loganziom
Mka RIS jest boska, ma wszystkie wzmocnione cześci na stocku i łożyska 9mm, standart 6,05 lufka, RIS nareszcie metalowe, nowy typ silnika, gumki hU i komora jakaś nowa gearbox V2 2GX whatever... KWA robi konkurencje-nareszcie...
Gogin 10.06.2010, h. 23:26 Gogin
Za tą kasę to repliki są genialne...
painball 10.06.2010, h. 23:34 painball
Ja już swoją zamówiłem wczoraj
GunneR2oo6 10.06.2010, h. 23:42 GunneR2oo6
Cena adekwatna do wielkości

No ale emeczki wyglądają bardzo apetycznie
Gogin 11.06.2010, h. 00:12 Gogin
Bardzo sensowne bebeszki mają i wygląd lepszy od typowego chinola. Na rozsądnym ROF'ie dla danej twardości sprężyny fabrycznie te gnaty mogą działać jak stock marujec, tylko z większymi prędkościami wylotowymi .
Pritcher 11.06.2010, h. 09:04 Pritcher
Ciekawe jakie sprężyny wytrzyma ten GB. Ale i tak cena niezła, delikatnie mówiąc.
Demonette 11.06.2010, h. 16:42 Demonette
Zakupupiłem model z oznaczeniami Colta i przyznam szczerze, że po cenie 890 pln nie spodziewałem się tego co dostałem (tyle kosztuje M4A1 na military.pl)! Replika wygląda ok, wszystko sztywne... a cieżar ponad 3kg! I to zwykłe M4A1 bez kulek i baterii...

Jeśli chodzi o strzelanie to GB pracuje bardzo płynnie (9.6v), zero problemów. Z ciekawości otworzyłem GB... to wygląda jak ruska lokomotywa! Niesamowicie solidne części i do tego świetnie przesmarowane. Hop-up jest 2dzielny tak jak w TM (replika łamie się jak eMki ICS czy TM).
Jedynie do skupienia mogę się przyczepić ale porównać mogę jedynie z moją M4 ICS + precka systemy, jak na stock jest ok. Nie pasują też wszystkie magazynki, na 100% są kompatybilne te od Marui, JG i KA ale już Star nie wchodzi w gniazdo w ogóle.

Pamiętajcie jedno - na stocku chodzi pięknie. Nie warto ruszać, M120 daje radę.
Pozdrawiam. Szczęśliwym nabywcom - gratuluję zakupu.
forzamilan 11.06.2010, h. 19:20 forzamilan
Jaki li-pol by wszedł do kolby ?
Do tego Systemka 363, komorka KA i guma Systemy i jedziemy
Jaki może być ROF, na stocku z LIPOLKIEM GE-POWER ?
BTW naprawde fajne repliczki, niech się CA i G&P boją...

Pozdrawiam
qurcz 11.06.2010, h. 19:33 qurcz
Fajne to dlatego, że nie trzeba wymieniać lufy, gumka jest lepsza, a komory akurat nie da się zmienić.
Rof na M120 na 11,1V to ~25/s
Demonette 11.06.2010, h. 20:11 Demonette
Lufa i komora hopsiupa (gumka też) z tego co wiem są inne niż w standardzie TM. Ale te karabiny na stocku naprawdę dużo potrafią... to są repliki dla ludzi, którzy nie lubią grzebać Tak jak napisał Gogin. Niegrzebana działa długo.
forzamilan 11.06.2010, h. 20:55 forzamilan
Komorki się nie da wymienić na KA ?
Dlaczegóż ?
A lufke zawsze można wymienić na systemke 363, a tą sprzedać jak półprecke

Pozdrawiam
_Mnichu 11.06.2010, h. 22:47 _Mnichu
W tych replikach nie ma sensu wymieniać nic oprócz lufy na precke, oraz sprężyny jeżeli chcemy więcej fps... A w szczególności nie dotykać gumki hop up, bo stockowa to najprawdopodobniej najlepsze co można dostać.
forzamilan 12.06.2010, h. 10:21 forzamilan
Siemka.
Ktoś wie, czy jest tam może gwint 14mm lewo czy prawo, albo co nagorsze - nie ma gwintu ?
Czyli GE POWER 11.1v 15C Crane Double i jechana.
Oprócz tego lufa systemy.
Czy ktoś próbował do niej wsadzać takie cudeńka :
$3
albo takie:
$3
???
I czy ktoś jeszcze może wie czy Magwelle G&P pasują ?
Sorki, za tyle pytań, ale replika cud miód i orzeszki

_Mnichu 12.06.2010, h. 10:40 _Mnichu
Gwint 14mm lewy, PMAGi bez problemu pasują, MAGi też. Lufy klasy niższej niż Prometheus/KM-HEAD raczej nie ma sensu wkładać, w stocku masz porządną lufe 394 mm i zmieniając na Systeme raczej nie odczujesz różnicy.
forzamilan 12.06.2010, h. 11:23 forzamilan
Mnichu--->
W Stockowej M4 z lufką 14,5" jest chyba 363mm
Do tego tłumiczek, fajny LIPOL i w przyszłości KM HEAD 455.
Zaraz bardziej kuszą te repliczki
david11 12.06.2010, h. 13:19 david11
Nie powiem, fajne. No i wiadomo za co się płaci.
Zrobili by AK 47 GBB to chyba nawet bym kupił .
_Mnichu 12.06.2010, h. 13:21 _Mnichu
forzamilan, ale repliki KWA są "ENGINEERED TO OUTPERFORM", więc lufa jest 394mm.
forzamilan 12.06.2010, h. 19:04 forzamilan
Czy ktoś wie jaka lufa się znajduję w M4A1 SR5 ?
Mniemam, że w tej replice ROF jest jeszcze wyższy z racji niższych fpsów (słabsza sprężyna m110?)
Czy Mid Capy MAGA na 100 BB nie latają w gnieździe ?


Pozdrawiam
_Mnichu 13.06.2010, h. 15:42 _Mnichu