Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości producenckie

Świat, 10.06.2010, h. 10:35, dodał: Promant
13

ProWin: magazynki gazowe 6.8 SPC. Replika OPFORCE TTS: DG AKMS GBB. Hyde Definition Ltd.: PenCott camouflage patternKing Arms: nowe repliki z serii M4. G&P: repliki CQB MOE. ICS: chwyty pistoletowe SIG & M4 MTS. Tłumik płomienia Deepfire: Claymore.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma ProWin poinformowała, że prowadzi prace nad magazynkami gas blow back 6.8 SPC. Pozwala to przypuszczać, że wkrótce na rynku pojawią się repliki magazynków 10, 25 i 30 nabojowych.

 

 

Firma OPFORCE TTS wprowadziła do oferty limitowaną ilość replik DG AKMS GBB.

 

 

Firma Hyde Definition Ltd. wprowadza na rynek dwa nowe wzory kamuflażu oparte na PenCott camouflage pattern: “PenCott-Badlands” oraz “PenCott-Sandstorm”.

 

 

King Arms włączył do oferty nowe repliki z serii M4. Pierwsza to Vltor CASV-M CQB.

 

 

 

 

 

 

 

Druga replika KA to Knight's SR-16 E3 Carbine.

 

 

 

 

Także firma G&P włącza do oferty kolejne repliki emek. Są to repliki w wersji MagpulCQB MOE.

 

 

 

 

ICS wprowadził do oferty dwa nowe chwyty pistoletowe MTS: SIG i M4.

 

 

 

 

 

Natomiast tłumik płomienia jest nowym produktem wśród akcesoriów Deepfire. Nietuzinkowo wyglądające urządzenie wylotowe nazwano Claymore

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.airsoft-news.eu

www.kingarms.com

www.gp-web.com

www.icsbb.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Loganziom 10.06.2010, h. 10:49 Loganziom
Ciekawe te emki i akcesoria do nich, interesujący ten kamuflaż. Jeśli tak ma wyglądać w "realu" (nie w klubie z Hiszpanii ani nie w hipermarkecie) to bedzie super! Bdb sie zlewa z otoczeniem. Dobre do lasów bedzie.
Gasparzinho 10.06.2010, h. 10:57 Gasparzinho
To camo i eMeczki CQB ładne. Ogólnie nie przepadam zbytnio za eMkopodobnymi wytworami, ale ten mi przypadł do gustu
Pritcher 10.06.2010, h. 11:32 Pritcher
Nie wiem czy to tylko moje wrażenie, ale ten (bardzo ładny) piksel jest podobny w przejściach kolorystycznych do Partizana/eichenlaubtarna. Ale ma fajniejszą kolorystykę. Z tym że nowych kamuflaży pojawia się od groma i jeszcze trochę, dlaczego akurat ten trafił na news?
Co do magazynków, to czy 6,8 SPC nie wchodzi do standardowych magów emkowych? Ale pojawienie się magazynków różnej długości to dobra wiadomość, im więcej gazu w magu tym lepiej
A Daytonaguns przypadkiem już wcześniej nie oferowali AKMSów w swoim systemie? Szkoda jedynie że nadal tak się cenią. $200 różnicy między AK74 i AK47 tego samego systemu, na tych samych częściach;)
pidzejfat 10.06.2010, h. 12:14 pidzejfat
Pritcher wiesz skąd różnica 200$ ?
Bo to nie jest Boyi, tylko LCT...
dilando 10.06.2010, h. 12:27 dilando
Widziałem to camo już jakiś czas temu, faktycznie dobre. Cena z tego co pamiętam to ~50 funtów za "górę" i tyleż samo za "dół"
Graven 10.06.2010, h. 12:45 Graven
Zna ktos cene raczki do SIGa oraz gdzie mozna ja zdobyc? ^^
radzio2k 10.06.2010, h. 12:46 radzio2k
digital multicam ?
Ruski 10.06.2010, h. 16:40 Ruski
Mi osobiście to kamo też bardzo przypomina Partizana, a akmsów nigdy nie za wiele
Mamut 10.06.2010, h. 17:59 Mamut
Ten kamuflaż to kompletnie co innego niż partizan. Wystarczy obejrzeć fotki materiału z bliska.
Tuksiak 10.06.2010, h. 19:28 Tuksiak
Świetny jest ten kamuflaż, choć 100 funciaków za komplet po rabacie lekko mnie sponiewierało, ale kto wie, kto wie .
Poniatkys 10.06.2010, h. 19:39 Poniatkys
Słitaśne kamo

w galerii na stronie producenta zdjęcia z replikami
woj5123 13.06.2010, h. 10:20 woj5123
Powiem krótko eMeczki ładne, a camo niczego sobie będzie dobre do lasów jak tu już ktoś napisał, ogólnie spox.